USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Волиняни відзначили день народження Бандери смолоскипними маршами

2 Січня 2017 22:53
Смолоскипні марші організували в місті Ковелі та Володимирі-Волинському на честь дня народження провідника ОУН-УПА Степана Бандери.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода»

1 січня 2017 року Волинський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» разом з патріотичними мешканцями Ковеля та учасниками фанатських рухів провів перший в історії міста смолоскипний марш до 108-ї річниці дня народження Степана Бандери.

Учасники маршу пройшли від пам'ятника Тарасу Шевченку центральною вулицею Ковеля до монумента «Борцям за волю України».

Аналогічне дійство відбулось і у Володимирі-Волинському. Там хода розпочалася від собору Різдва Христового і закінчилася біля пам’ятника воїнам УПА. Учасники маршу пройшли центральною вулицею Володимира-Волинського, скандуючи патріотичні гасла та несучи восьми метровий державний прапор.

Військовий капелан, священик собору Різдва Христового, отець Ігор Бігун відслужив панахиду та виголосив промову, присвячену ролі Степана Бандери в житті України.

«Постать Степана Бандери запалює до духовного та жертовного подвигу. Він віддав своє життя на вівтар незалежності і ми бачимо, що ворог незалежної України скрегоче зубами, адже через десятиліття ім’я Степана Бандери кидає їх у жах. Тому ми правильно робимо, коли збираємося вшанувати його постать, бо цим підтверджуємо наше бажання жити у квітучій країні, де українець господар, де немає зайд, які би нищили наш народ», - заявив Ігор Бігун.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, аналогічне дійство організували 1 січня і в Києві. У ході взяли участь 500 людей. За інформацією столичної поліції, за правопорядком будуть стежити майже 700 правоохоронців, з яких 250 - військовослужбовці Національної гвардії України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
реаліст Показати IP 2 Січня 2017 23:14
Та не пишіть Ви за всіх волинян. Вказуйте правду - купка новітніх нацистів. Так правильніше буде.
Анонім до реаліст Показати IP 3 Січня 2017 10:47
в коментах - одиниці запліснявілих комуно-фашистів
до реаліста до реаліст Показати IP 3 Січня 2017 21:21
чистої води правда...купка іді*тів позбиралась...
Ано Показати IP 2 Січня 2017 23:19
Скільки платили за участь?
Анонім до Ано Показати IP 3 Січня 2017 10:48
твоя пайка в бєлокамєнной
Іван Показати IP 2 Січня 2017 23:56
Краще бути нацистом, ніж рабом.
корінний лучанин до Іван Показати IP 3 Січня 2017 09:45
Так ви вже "не раби"то навіщо нацизм?
Іван до корінний лучанин Показати IP 3 Січня 2017 17:03
А щоб ти розумів своє місце
Якщо Показати IP 3 Січня 2017 02:54
зайдам шовіністам не подобаються герої України, то пішли в чортову мать там де сонце сходить. Там зможете розкривати свої пархаті писки. Нам вже досить вашого шовінізму. Вже недовго чекати-молоде поколіня покаже вам дорогу там де ваше місце.
Тая Показати IP 3 Січня 2017 05:49
То якою силою наділений наш справжній Герой, що його стільки років бояться наші вороги. Навіть мертвим він ЖИВЕ і ворог тремтить! Виродки таки вимруть, і їх ніхто не згадає добрим словом, а Він ЖИТИМЕ, і скільки б не скреготали зубами недолюдки,Україна таки прославлятиме тих хто боровся за її Волю.
Мая до Тая Показати IP 3 Січня 2017 07:56
Житиме? Його взагалі хтось бачив? :) Поклоняються міфічним недо... Цирк! :)
Анонім до Мая Показати IP 3 Січня 2017 10:49
сліпому і сонце на небі чорне
Тая до Мая Показати IP 4 Січня 2017 00:27
Ти не тільки сліпий був і є але і недоноском комуністичним є. Як можна жити в тій країні і паплюжити своє.Дурень Ти і не тільки.Тобі чи в окулярах чи без нічого не буде видно бо Ти маєш затуманену комуною голову і все що було тоді принижене, своє, патріотичне Ти вже втратив назавжди. Міфи не мали за собою того що мав С.Бандера, а це справжні дії на покращення життя в Україні і не був боягузом а віддав своє життя за ідею і майбутнє яке маєш сьогодні і треба ще продовжувати його справу, треба чистити і чистити всі установи від яких залежить наше краще життя. Ти цирку хочеш, то пригадай всі цирки з часів союзу, там що не день то вистава циркова була. Ти цього хочеш і тепер? Ти справжнім актором того цирку є тепер і на Твою виставу чи виступ не прийде ніхто хто думає головою, хто іде у краще майбутнє, хто хоче жити краще чим в Європі. Європа це ми, і будувати кращого ,без минулого, без вивчення справжньої історії ,а не тої що писали комуняки, ми не можемо.НЕ маємо чисто людського права, - за нас загинули кращі люди і в память їхньої слави ми маємо ставити памятники ГЕРОЯМ!
корінний лучанин до Тая Показати IP 3 Січня 2017 09:41
Так так."бандера живіший всіх живих"Люди будуть завжди пам'ятати його зраду своєму народу,звірства.І все це під гаслом "патріотизм"
Анонім до корінний лучанин Показати IP 3 Січня 2017 10:51
іди проспись. завтра тобі шефи з маацкви пришлють зароблені 30 срібняків на пляшку стєкломоя
корінний лучанин до Анонім Показати IP 3 Січня 2017 11:45
Дурник?
Анонім до корінний лучанин Показати IP 3 Січня 2017 16:07
люблю самокритику. подивись уважно в дзеркало
Тая до корінний лучанин Показати IP 4 Січня 2017 00:35
Щоб Ти знав що живий і житиме Бандера тому що він є Герой! Таким невігласам як Ти не зрозуміла історія того часу. Візьми книжку, і не однуі прочитай, вивчи всі події того часу і проаналізуй якщо ще в голові щось маєш. Ти хочеш сказати що москалі які варили живих людей були патріотами а він був звіром? Якщо б таких як він було хоч трішки більше то ми б сьогодні не так жили і знали свою історію а не ту яку москва писала і насильно в школах вчили нас проти наст сами.Як доказ тому є сьогоднішнє писання Твоє на тему Бандери. Відкрий очі якщо Ти їх ще маєш.!!!
Анонім до Тая Показати IP 4 Січня 2017 12:56
ви дарма розпинаєтесь перед тим провокатором. у Біблії сказано:"Не кидайте перлів перед свиньми"
корр Показати IP 3 Січня 2017 08:40
Якби сучасна влада не внесла його у список" трендів " ніхто б не памятав про нього . Сталін приєднав західну частину, ленін східну, від Харкова до Одеси, хрущов Крим, який про...ли. А що Бандера приєднав? Нічого. По логіці навіть Кравчук більший герой Украіни, ніж Бандера, адже зумів вивести Украіну з СРср ще й з Кримом
Анонім до корр Показати IP 3 Січня 2017 10:51
ще один гістерик винайшовся
Активіст Показати IP 3 Січня 2017 09:26
Добре, що Луцьк від цього шабашу відходить. Молодим лучанам це надоїло, після свята важкувато, а от селюкам за гроші тільки дай покричати.
Aleks Показати IP 3 Січня 2017 09:28
28 ноября, 2016 Львівський історик Ярослав Грицак: “Декомунізація в Україні є нечесною. Ми засуджуємо радянський тоталітарний режим, але нічого не говоримо про націоналізм, який теж був тоталітарною ідеологією. Українські націоналісти мали причетність до геноциду проти єврейського та польського населення в роки Другої світової війни. І про це не треба забувати” https://tribuna.pl.ua/news/ne-bandera-ne-mazepa-yaroslav-gritsak-rozpoviv-hto-ob-yednuye-ukrayintsiv/; http://zik.ua/news/2016/12/01/yaroslav_grytsak_nazvav_imena_yaki_obiednuyut_ukraintsiv_tse_ne_bandera_1001439 От рук УПА ... погибло до 100 тыс. человек, из которых 80-90% - это мирное население.... (Хадашот, №7, 2015)
Іван до Aleks Показати IP 3 Січня 2017 10:09
Ніхто не заважав полякам і євреям стати українцями, а не гнути свої шовіністичні лінії.
Анонім до Aleks Показати IP 3 Січня 2017 10:56
був ще один гістерик - ярослав галан, якому також мо*а в голову вдарила
Джордж Показати IP 3 Січня 2017 10:06
Воістину - Бандера герой, якщо стільки часу і зусиль докладає усіляка твань і наволоч, щоб спаскудити його ім"я.
До Джордж Показати IP 3 Січня 2017 13:06
Герої СЬОГОДНІ на сході проливать кров і віддають своє життя за цілістність всієї України!!! Моліться за них!!!
До Джордж Показати IP 3 Січня 2017 13:11
Герої СЬОГОДНІ на сході проливають кров і віддають своє життя за цілістність всієї України!!! Моліться за них!!!
до аноніма Показати IP 3 Січня 2017 21:22
голову полікуй...д*біл...
Анонім до до аноніма Показати IP 3 Січня 2017 23:48
гавкнув? МАРШ В БУДУ !!!!!!!
Ая до до аноніма Показати IP 4 Січня 2017 00:06
Запитую: ти блазню про себе, тоді біжи скоро в психушку...там 100 відсотково полікують, але у Сибірі....
Анонім до Ая Показати IP 4 Січня 2017 12:55
іди випий настоянки з глоду. може легше стане
до алекс Показати IP 3 Січня 2017 21:27
а скільки вони своїх людей помордували...ще е живі свідки...а ціх д*білів незвертайте увагі..зібралась купка шавок і гавкають ...хай поїдуть в польшу і скажуть що бандерп їх херой...................
Анонім до до алекс Показати IP 3 Січня 2017 23:47
був в польщі, говорив. назвали розумним чоловіком. ще питанння є ?