USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Києві до дня народження Бандери – велелюдна смолоскипна хода

1 Січня 2017 18:33
У Києві стартувала смолоскипна хода, яка приурочена до дня народження Степана Бандери.

Про це повідомляє Громадське.

За інформацією каналу, у ході беруть участь 500 людей. За інформацією столичної поліції, за правопорядком будуть стежити майже 700 правоохоронців, з яких 250 - військовослужбовці Національної гвардії України.

1 січня 2017 року з нагоди 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери проходитимуть заходи з масовою участю громадян.

Посилені наряди поліції нестимуть службу у центрі столиці, зупинках громадського транспорту та у метро.

Поліція закликає учасників масових заходів, мешканців та гостей столиці не порушувати закон, дотримуватись встановлених правил поведінки.
Як повідомлялося, 108-ому річницю від дня народження Степана Бандери відзначили сьгогодні і у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
статист Показати IP 1 Січня 2017 20:03
500 не*умків - це добре.
Анонім до статист Показати IP 1 Січня 2017 22:48
прийди до них і скажи їм про це . слабо?
лучанин до статист Показати IP 2 Січня 2017 12:43
головний недоумок це ти
боголюбы Показати IP 1 Січня 2017 20:11
я еще понимаю факельное шествие в честь Хмельницкого, Грушевского или бывшего комуняки Кравчука при них Украина хотя бы получила государственность и независимость, Бандера он же ничего не создал, ни чего не достиг? За что такая шана? За неудавшиеся попытки? За море крови, без результата?
боголюби2 до боголюбы Показати IP 1 Січня 2017 20:56
Перш ніж писати різну хрінь прочитай Вікіпедію https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0_%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 або іншу пресу (на російську - комуністичну) а так виходить "чув дзвін та не знею, де він", але нажаль у Вашому випадку по українськи Ви читати - не вмієте і не хочете, а думати як Українець Вам НЕ ДАНО.
боголюбы до боголюби2 Показати IP 1 Січня 2017 21:17
Для меня примеры Махатма Ганди, Мартин Лютер Кинг, Нельсон Мандела, если тебе образованному говорят о чем то эти фамилии, люди которые боролись за права не пролив ни капли крови и победили.
боголюби2 до боголюбы Показати IP 1 Січня 2017 21:54
Почитайте історію і не виставляйте себе дурнем Нельсон Мандела - Був засуджений і ув'язнений за участь в підпільній збройній боротьбі. Мартін Лютер Кінг був проповідником баптистської церкви і боровся за права чорношкірих у транспорті де чорношкірі бойкотували транспорт Монтгомері 382 дні (Алабама), а пізніше Кінг займався плагіатом при написанні великих розділів своєї докторської дисертації. А на ваші слова "он же ничего не создал, ни чего не достиг?" - одне скажу Ви саме та 5-ти колона яка тримається за ссср і вірить у різну х..ню яку Вам вішають на вуха.
боголюбы до боголюби2 Показати IP 1 Січня 2017 22:26
я пытаюсь донести мысль что в истории Украины есть более достойные люди, которые заслуживают тех почестей которые почему то сейчас достаются Степану Бандере. Для меня лично для меня и я ни кого не агитирую Бандера, Ленин, Сталин, Гитлер, Ким Чен Ир и другие великие кормчии и вожди просто убийцы чья деятельность привела к многочисленным смертям. И им не место ввиде памятников, скверов, площадей и улиц в нашей стране.
Анонім до боголюбы Показати IP 1 Січня 2017 22:46
то сиди собі тихенько на кухні і дивись на зозулю в годиннику