USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинянин, який грає за польський футбольний клуб, хоче змінити громадянство

2 Лютого 2018 22:06
Український півзахисник, уродженець Ковеля, Тарас Романчук розповів про свій намір змінити громадянство.

Про це повідомляє портал Football.ua з посиланням на Przeglad Sportowy.

"Я не знаю, коли отримаю польське громадянство. Знаю тільки, що хочу бути поляком", - сказав 26-річний футболіст.

Зі слів Тараса, його бабуся народилася у Влодаві в 1939 році за кілька місяців до початку Другої світової війни.

"Я зібрав всі документи, що підтверджують мої польське коріння і тепер чекаю рішення. Комусь в Україні може не сподобатися моє рішення, але для мене важливо те, що думаю з цього приводу я і мої родичі, і ніхто в Україні не заборонить мені отримати польське громадянство. Якщо я стану поляком, то зможу грати за збірну Польщі, хоча пробитися туди буде нелегко", - запевнив футболіст.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, улітку 2017 року Романчук заявляв, що мріє про виклик до збірної України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Старий Показати IP 2 Лютого 2018 22:12
Сірий і посередній футболіст ціною зради хоче заробляти на канапки. Яка збірна? Навчись потрапляти у ворота з десяти метрів!
Петро Показати IP 2 Лютого 2018 22:45
Щоб дали громадянство, потрібно щоб бабця і дід були поляками, шмурдяк ковельський
кілер Показати IP 2 Лютого 2018 22:50
Це і є полішуцька морда, яка продасть тебе і свою Батьківщину за бабло. Добре що забрався звідси, ще б заборонити в"їзд назад. Тут у кожного другого бабуся народилася, а зрада це клеймо на все життя. З віком буде мріяти повернутись, але це як присяга, один раз на все життя.
Боб Показати IP 2 Лютого 2018 23:09
Пацан, щастя тобі з твоїм польським громаданяством! Приймай хоч громадянство Габону, нам, тут, в Україні, пофіг!
Ще не зовсім свідоми до Боб Показати IP 3 Лютого 2018 19:43
Вам подобається українська екваторіальна африка. До речі, прикольно назва.
Анатоль_ Показати IP 2 Лютого 2018 23:09
Не треба заздрити, браття
ТТ Показати IP 2 Лютого 2018 23:18
У нашій Верховній Раді - практично усі зрадники, у Насірова громадянство Великобританії і.т.д., ото-ж має з кого приклад брати. Як на мене то він хоч чесно про це сказав. Та й у Польщі відношення влади до спорту дещо інше ніж у задовбаній війною і боргами Україні !!
11 Показати IP 3 Лютого 2018 10:08
Молодець успіху тобі і твоїй кар'єрі .
Читач Показати IP 3 Лютого 2018 12:56
Як же багато людей тікає з України (принаймні з Волині).., це вже дещо страшно.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Лютого 2018 13:01
Молодець. Знайшов можливість через бабцю процесуально втікти з дурдому
до сірого, петра і к Показати IP 3 Лютого 2018 18:46
ви смердюхи хахляцькі, по інакшому вас не назовеш, до вас бридко писати з великої літери. Поважаючий себе українець не буде заздрісно опльовувати людину, яка б вона не була. Правильно написав ТТ що робиться у верховній раді, що кожен можновладець має по декілька громадянств а ось таке бидлоття як сірий,петро і кілер на них працює. Риба шукає де глибше, а людина де краще і не буде він їсти канапок, це ж ви бидл*ття без Польші не можете жити... папіроси соваєте , не живете а існуєте.... не потрібно "заздрити" - Схаменіться! будьте люди, Бо лихо вам буде.... Якби ви вчились так, як треба, То й мудрость би була своя... Не сусіть, а то судими будете. А Тарасові щасти та удачі... він того вартий))))