Волинська молодь побувала у православному таборі
![](/files/news/2009/02-04/4759-1u.jpg)
Нещодавно поблизу селища Зіньків на Полтавщині відбувся Перший всеукраїнський зимовий православний молодіжний табір «Ліствиця». Про це 4 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Шістдесят учасників із багатьох єпархій Патріархату зібрались у санаторії «Сосновий бір», щоб поспілкуватися з одновірцями, поговорити з духовними особами на животрепетні теми, відпочити по-християнськи.
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, більшість із них уперше потрапили в такий табір, а деякі вже бували на літніх православних молодіжних таборах поблизу Берестечка.
Зимові таборяни, на відміну від літніх, яких духовно окормлювали один-два священики, мали багатьох душпастирів. У кожному з шести куренів був свій духівник, можна було поспілкуватись і з єпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором, головою синодального управління у справах молоді (випускником Волинської духовної семінарії).
А духівником усього табору був представник єпархії капелан інституту імені Липинського МАУП у Луцьку протоієрей Віктор Михалевич, який має чималий досвід роботи з молоддю.
Кожен день у таборі був заповнений добрими й цікавими справами. Молитви, круглі столи, екскурсії в центри традиційної української культури Опішню, Решетилівку, Гадяч, конкурси, ігри. За тиждень молоді люди і відпочили, і духовно оновилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Шістдесят учасників із багатьох єпархій Патріархату зібрались у санаторії «Сосновий бір», щоб поспілкуватися з одновірцями, поговорити з духовними особами на животрепетні теми, відпочити по-християнськи.
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, більшість із них уперше потрапили в такий табір, а деякі вже бували на літніх православних молодіжних таборах поблизу Берестечка.
Зимові таборяни, на відміну від літніх, яких духовно окормлювали один-два священики, мали багатьох душпастирів. У кожному з шести куренів був свій духівник, можна було поспілкуватись і з єпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором, головою синодального управління у справах молоді (випускником Волинської духовної семінарії).
А духівником усього табору був представник єпархії капелан інституту імені Липинського МАУП у Луцьку протоієрей Віктор Михалевич, який має чималий досвід роботи з молоддю.
Кожен день у таборі був заповнений добрими й цікавими справами. Молитви, круглі столи, екскурсії в центри традиційної української культури Опішню, Решетилівку, Гадяч, конкурси, ігри. За тиждень молоді люди і відпочили, і духовно оновилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.