USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Депутатам пропонують відмовитись від «Клімчукових квітів»

28 Лютого 2014 16:21
Депутати переглянули проект бюджету на 2014 рік і вирішили частину статей зняти, щоб їх перерозподілити.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії сьогодні, 28 лютого.

Так, 125 тисяч гривень зняли з програми захисту прав споживача, 400 тисяч гривень – з програми інформатизації облдержадміністрації і спрямувати їх на програми інформатизації закладів комунального значення

Пропонується також зняти видатки в сумі 668 тисяч на розважальні заходи. Мовляв, «досить носити квіти на дні народження від імені Клімчука чи ще когось», а можна скромно зателефонувати, тобто зекономити на видатках на привітання працівників чиновницького апарату.

128 тисяч гривень, на думку депутатів, не варто виділяти на «Науковий центр історичних студій Волині» який розробляє книги пам’яті з реєстром загиблих на війні. Депутати зауважують, що кошти на це виділяються щороку, втім досі немає електронного варіанту книжок.

Також 700 тисяч гривень з бюджету не виділятимуть на ліфт у приміщенні обласної ради.

Зняли гроші з робіт по благоустрою обласної дитячої лікарні, з ремонту приймального відділення обласної дитячої лікарні, ремонту пам’ятки Земляні вали.

Частина грошей, які відшукали під час перерозподілу, спрямують на підвищення посадових окладів працівників закладів культури. Також ці кошти планують направити на будівництво пам’ятників і обелісків у пам’ять загиблих волинян, а також виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих в розмірі орієнтовно 50 тисяч гривень кожному.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 16:27
На..ер треба ремонт приймайльних відділень лікарень, а от пам'ятники.. (Господи прости і рятуй Україну)
дідо до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 17:04
Вже зробили ремонт приймального в обллікарні.Пацієнтів не пускають, тільки Януковіча пустили.
дідо Показати IP 28 Лютого 2014 16:29
Клімчук розвів корупцію в ОДА. Кожна сума ,це якийсь відкат, особливо будівництво та сг.
я Показати IP 28 Лютого 2014 17:12
пам’ятники і обеліскі поставити, щоб було потім руйнувати!!!!!!!!!!!!
Змей до я Показати IP 28 Лютого 2014 17:48
Я за, тільки в час великого дефіциту бютжету можна памятники ставити чуть пізніше (зрозумійте мене правильно)
Юрій Показати IP 28 Лютого 2014 17:34
125 тисяч гривень зняли з програми захисту прав споживача - правильно наші права захищати вже не потрібно... для чого...??? Ми ж тепер захищені правим сектором...
споживач до Юрій Показати IP 28 Лютого 2014 17:42
тепер наприклад якщо хтось купить протермінований чи не якісний товар в супермаркеті то несіть зразу до Гузя чи данильчука або звоніть до Сашка білого він того директора супермаркету в багажнику привезе і на шнурку проведе по майдану...
дідо до Юрій Показати IP 28 Лютого 2014 17:43
Ригіонал Смоленг і так на мільйони всіх штрафує без причин.Ще 125 тисяч захотів.
Змей до Юрій Показати IP 28 Лютого 2014 17:51
О да!!! На відео добре видно, як людей без суда і следствия.....
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 18:24
Квіти так, ліфт теж не є основним, люди в будинках пішки ходять, нехай трошки побігають по сходах, та й той що є ще ж правий сектор не підірвав ніби, з програмою інформатизації теж згідний, а от з іншим треба було б спочатку розібратися. А стосовно дитячої лікарні, то тут вже повний перебір!!! А, я забув, діти на майдані не стояли і бюджет дерибанити не можуть, та й АКМ не піднімуть - для чого їм щось робити?!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 18:29
Злодій Климчук від імені злодія Яника забезпечував лікарні медапаратурою, автомобілями тощо. Бісило єдине що від імені. А ці прийшли то тепер гроші в дітей забирають! Нате вам, майдануті!!!
дідо до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 18:41
Забезпечення лікарень -це капля в морі з того .що дєрєбанилось через відкати та підставні фірми. Це було прикриття.
бух Показати IP 28 Лютого 2014 23:00
правильно. молодці! за повітря не платять. якби цього не зробили б ,то впевнено можна було б говорити, що нічого не зміниться і чиїсь діти померли даремно.
Миколаївна Показати IP 28 Лютого 2014 23:51
ой, що ж це робиться! в час коли малозабезпеченим верствам населення не має за що виплачувати належну їм допомогу вони зібрались памятники ставити! це звичайно потрібно, АЛЕ ж не зараз! і чому саме діячам культури підвищувати зарплату? я бачу що в нас немає ніякого покращення , і з кожним президентом тільки гірге і гірше. Кучмо, вертайся назад
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 16:34
дайте краще зарплату вчителям - щоб не принижувались а вчили .