USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Прес-конференція «нелюстрованих» волинських правоохоронців

11 Червня 2014 21:26
Працівники волинської міліції, які не з`явилися сьогодні на власну «люстрацію», під час вечірньої прес-конференції пояснили причини своєї відсутності .

Нагадаємо, активісти запросили заступників начальника Управління МВС України у Волинській області - Михайла Руденка, Олександра Никитюка, Володимира Поліщука - на громадські слухання, під час яких планували публічно обговорити їх діяльність на займаних посадах.



«Нещодавно закінчився перший етап повномасштабної операції - документування затримання організованної злочинної групи, яка займалась розбійними нападами на території волинської області. Саме через це заступники начальників змушені в такий пізній час давати цю «експромт»-прес-конференцію, - зазначив Михайло Руденко.

«Сьогодні в багатьох засобах масової інформації з'явилось багато критики в наш бік (Михайла Руденка, Олександра Никитюка, Володимира Поліщука) з приводу того, що ми сьогодні не з'явились на громадські слухання, які начебто були організовані активістами волинської області, що представляють громадський сектор.

З приводу цього ми б хотіли заявити, що: Володимир Поліщук наразі знаходиться у відрядженні на Сході України, а ми вдвох (Михайло Руденко, Олександр Никитюк) сьогодні цілий день працювали», - констатував Михайло Руденко.

Окрім цього, правоохоронці поросили активістів читати закони, не збурювати населення та не порушувати громадського порядку.

Міліціонери акцентували увагу й на тому, в який спосіб їх викликали на громадські слухання.

Заступник начальника Управління МВС України у Волинській області Олександр Никитюк продемонстрував на камеру лист-запрошення, який правоохоронці отримали від активістів.

«На цьому так званому документі немає жодних підписів, вихідних номерів чи інших атрибутів, які мають бути на таких документах», - звернув увагу міліціонер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 94
Rza Показати IP 11 Червня 2014 21:40
Поліщуку респект! Данильчуки, Гузі і інше шобло, а міліція служить у гарячій зоні на Сході!
Микола! Показати IP 11 Червня 2014 21:47
Молодці! Оце засадили псевдоактивістам по самі гланди:) Заступникам - повага, а Шпига - дешевка, сплутався зі школяриками-****** продавцями люстр.
Анонім до Микола! Показати IP 11 Червня 2014 23:30
злочинна група скоїла напад на "святе для ментовських керовніків" - на валютчика, от наші "доблесні правоохоронці" вважали справою честі розібратися з тими, хто зазіхнув на їх дійну корову, та ще й використали цей факт для відмазки, хоча навіть затримання проводили не вони, а зовсім інші люди. Цікаво, а що поліщук робить на сході - розповідає, як над ним познущалися бандерівці
Ни_кола до Анонім Показати IP 12 Червня 2014 00:14
Какая разница на кого ВООРУЖЕННОЕ нападение?! Он человек. Мы с вами где жить хотим?!?
Дончанин до Ни_кола Показати IP 12 Червня 2014 05:26
Ты что? Они же люстровали!
автор до Анонім Показати IP 12 Червня 2014 11:00
Ну ти й довбень! Твій коментар безглуздий! Хіба ж ти знаєш скільки вчиняється розбійних нападів вцілому в області, хто є потерпілими? То я тобі скажу, що міліція працює у кожному випадку вчинення злочину, не залежно від статусу і статків потерпілих. Я їм вдячний за себе особисто і за вчорашнє достойне спрацювання. А з тобою як щось не дай Боже станеться, то в міліцію не біжи, розрулюй сам.
Олег до Анонім Показати IP 12 Червня 2014 11:10
Ти продажна данильчукова тролятина
До до Микола! Показати IP 12 Червня 2014 00:51
Що шпига,що новий прокурор - проданці і підстілки бандюків. Чекаємо,коли їх вже ви несуть ,і як їх діти будуть жити в цьому місті.
Оглядач Показати IP 11 Червня 2014 21:54
СУПЕР!!! Якісно, професійно і ввічливо послали всіх "люстраторів" нах*р. І водночас - попередження: при подальших наполегливих спробах чинити бєспрєдєл у "люстраторів" з"являться додаткові отвори в головах!
123 Показати IP 11 Червня 2014 21:54
От души порадовался за нашу милицию. Молодцы. Полищуку удачи. Покажи колорадам по чем в Одессе руберойд.
Думка до 123 Показати IP 11 Червня 2014 21:57
не надо далеко ехать... на месте работы полно...
почав поважати Показати IP 11 Червня 2014 22:01
Молодці, поставили на місце. Досить дурницями займатись, треба працювати.
Юрій Показати IP 11 Червня 2014 22:04
За що Поліщуку респект??? Він все життя був штабна людина і бандитів бачив тільки заарештованих. Я не вірю що він там з автоматом десь на блокпості буде. Максимум - це за 50-100 км в тилу.
Вася Показати IP 11 Червня 2014 22:12
все чисто в ментовскому стилі, класичний розводняк лохів.В релі ж пацани просто були занят,і вони Лозинського поздоровляли зі звільненням
Лучанин до Вася Показати IP 11 Червня 2014 22:36
коментар було видалено
вова до Вася Показати IP 12 Червня 2014 10:09
Вася ти був Вася ним і залисишся
знаюча Показати IP 11 Червня 2014 22:13
Шпига побоюється ПС і цю всю шайку-лейку і готовий заради посади "тягнути" їх де треба і не треба. А у даний, не легкий час міліція робить свою роботу, а ці пройдохи все хороводи водять і заважають працювати, да і мужиками їх назвати важко! А Шпига... здається не довго буде на цій посаді...
думка до знаюча Показати IP 11 Червня 2014 22:22
Змінять Авакова, голову ОДА Пустовіта і Шпигу попросять з кабінету і ціх "люстраторів" і питати ніхто не буде! Досить! Країну піднімати треба бо у повній жо***і, а не всякою *** займатись, а ці Данильчуки, Шиби... працювати ох як не хочуть...
ПС Показати IP 11 Червня 2014 22:14
Руденку та Никитюку просто великий РЕСПЕКТ!!! Молодці! одне прохання: пролюструйте швидше тих "люстраторів", при чому за всією суворістю закону!!!
ВОНО Показати IP 11 Червня 2014 22:18
коментар було видалено
ПС до ВОНО Показати IP 11 Червня 2014 22:20
правильно ти себе назвав "ВОНО".
Лучанин до ВОНО Показати IP 11 Червня 2014 22:39
коментар було видалено
Василь Показати IP 11 Червня 2014 22:20
Всі хочуть люструвати...громадо, а хто працювати буде?чогось ні один з цих люстраторів не спішить працювати!
Незнайко Показати IP 11 Червня 2014 22:22
За які грошілюстратори живуть. Цілими днями з установи в установу, з підприємства на організацію. Невже Божим духом живуть...?
777 Показати IP 11 Червня 2014 22:23
Цікаво, а хто кришує на Волині москальського сепаратистів??!!!
ПС до 777 Показати IP 11 Червня 2014 22:29
не зрозуміле питання. поясни
777 до ПС Показати IP 11 Червня 2014 22:47
Ковельського валютчика. ..
6666 до 777 Показати IP 11 Червня 2014 23:46
Це той що на білому гольфу катається?
333 до 6666 Показати IP 14 Червня 2014 12:04
коментар було видалено
ПС Показати IP 11 Червня 2014 22:23
Вони харчуються енергією сонця!
Мент Показати IP 11 Червня 2014 22:43
Шпига - козлік. Своїх підставив, злив по повній. Торба тобі. "Ты выбрался из грязи в князи, но быстро князем становясь… Не позабудь, чтобы не сглазить…, не вечны князи — вечна грязь…"
лпдмуа а простише и до Мент Показати IP 11 Червня 2014 22:47
тепер треба долюструвати шпигу і муковоза і іх собратів честі немаючих :- це буде правильно як для колективу так і по жимттью
ПС до Мент Показати IP 11 Червня 2014 22:56
як би я скептично не ставився до міліціонерів (хоча я до недавна їх рахував мєнтярами), ти правильно підмітив: ЗЛИВ УСІХ ПО ПОВНІЙ!!!
ПС до Мент Показати IP 11 Червня 2014 23:02
Шпига не те що стелиться під цих "активістів", а як співається в пісні: "я готов целовать песок по которому ты ходила".
революціонер Показати IP 11 Червня 2014 23:20
Молодці міліціонери! Так тримати,Вас підтримує багато людей! Люстраторам ЛЮСТРАЦІЮ!!!
765 Показати IP 11 Червня 2014 23:32
Соромно за "люстраторів"
Церковна миша Показати IP 11 Червня 2014 23:44
Закотили прямо в "десяточку". Враження у сприйнятті Руденка і Шпиги абсолютно полярні. У той час коли в області була практично анархія Руденко таки зміг втримати порядок незважаючи на дошкуляння Гузя та не втрачаючи достоїнство. Не знаю як вашу, а мою повагу він зміг отримати. Шпига першим же ділом побіг кланятись.
Туда же до Церковна миша Показати IP 12 Червня 2014 00:11
Согласен, но все люди разные. На том и стоим. Хотя оба профи в своем деле. Только зачем это видео - не совсем понял
Я до Церковна миша Показати IP 12 Червня 2014 09:36
Руденко молодець. Маю честь знати його особисто. Розумний, спортивний чоловік. Нехай йому щастить. P.S. Дай Бог, щоб він став начальником УМВС, або міністорм МВС. Жопа була б тій гопоті на другий день.
Света Показати IP 12 Червня 2014 00:40
Люстраторы пусть на восточном фронте повоют за единную Украину, заслужать так сказать право кого то люстрировать. А то я тоже понимаешь ли не прочь отлюстрировать кого то, тож начальником быть хочу.
депутат Показати IP 12 Червня 2014 00:46
Ох скільки коментів возхваляють велич наших міліонерів :-) Дай бог щоб вони були такими святими як тут розписують ...
Церковна миша до депутат Показати IP 12 Червня 2014 08:03
Не думаю, що в нашій країні ще залишились люди, які вірять в святість наших міліціонерів. Справа саме в цих міліціонерах. На мою думку, людям просто заважають працювати. З відео видно наскільки це все допекло Руденка.
вундер Показати IP 12 Червня 2014 01:38
хочу сказати що виступ ментів дійсно достойний поваги і хай переживають гузі данильчуки як поліщук вернеться зі сходу з беркутом , я більше чим впевнений що справжні Герої України їх не будуть ставити на коліна , не будуть питати їх рід та місценародження , не будуть льструвати ,а будуть потихеньку -- вішати бо тільки таким способом ми зможемо позбутися російських запроданців
111 Показати IP 12 Червня 2014 02:57
як нарахунок вненсків динамо, спартак добровільні товариства. ВИПИСКА журналів, газет, збиратися наи дрібниці але комусь мільйони,
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Червня 2014 06:26
Хоч не хоч а тепер шпига повинен виступити з офіційною заявою : ще недавно він заявляв що всіх своіх заступників і керівників направить на люстрацію -це факт сам бачив по телебаченью і це чули всі : Чекаем
Обносок Показати IP 12 Червня 2014 06:34
епічний подвиг волинських міліціонерів, він достойний того шоб його згадували в піснях і легендах, ВПЕРШЕ за 23 роки незалежності волинська міліція затримала не гопоту а реальних злочинців. А що буде коли їх ЩЕ БІЛЬШЕ ЗЛЯКАЮТЬ правосеки ? Та ми тоді заживем як в цивілізованій країні!!!! Всіх злочинців вони будуть ловити майже моментально
Лучанин Показати IP 12 Червня 2014 06:52
Перший гідний вчинок міліції за час так званої революції, фактично бандитської. Люстраторам та активістам слід відкрити пільговий вхід до СІЗО, може буде більше порядку в Україні.
Ковель Показати IP 12 Червня 2014 08:39
Міліціонери молодці. Пора працювати, а не соватися вулицями і гундосити під ніс про люстрацію. Нехай себе перше пролюструють, бувші наркомани і гопники. Згадайте, як брали гроші за призначення на посади, як проводили за гроші фури в обхід Римачів, коли там стояли матері солдатів. Давно пора вас "пролюструвати" гумовою палкою по спиняці і на схід погнати, 3.14... ари
небайдужий Показати IP 12 Червня 2014 08:41
А де були "люстратори", коли міліція затримувала озброєних злочинців під Ківерцями ?
ПС до небайдужий Показати IP 12 Червня 2014 08:47
як де? чекали що ті прийдуть до них на "люстрацію". ці "активісти" повністю перекрутили та спаплюжили саме поняття цього слова.
Олег Показати IP 12 Червня 2014 08:45
Поліщук воює на Сході??? Майбуть з валютчиками і сутенерами!!!
Церковна миша до Олег Показати IP 12 Червня 2014 10:33
На Вашу думку цього не потрібно робити?
Рожищанка до Олег Показати IP 12 Червня 2014 10:48
Кожен судить в міру своєї розпущеності!!!! А Володимир Григорович на данний момент знаходиться на кілька щабель вище тих, хто тут пише усілякі гадості, і тих, хто на коліна змушував його ставати(резикну зауважити,що це Дибіли робили ДАРЕМНО!!!)!!!! Краще помоліться за нього тихенько! Хай Господь їм там допомагає!
333 Показати IP 12 Червня 2014 09:21
коментар було видалено
Вася Показати IP 12 Червня 2014 09:42
Мужики красавчики! Нагнули нероб і брехунів!!!
мудро Показати IP 12 Червня 2014 11:00
Треба і собі мати кишенькових журналів та коментаторів. Ще треба було гімн вкіці включити, щоб бабці заплакали.
Лучани до мудро Показати IP 12 Червня 2014 11:17
Мізки в тебе кишенькові!
мудро до Лучани Показати IP 12 Червня 2014 11:22
хоть кишенькові, зате свої не заказні, я в декого . . .
Церковна миша до мудро Показати IP 12 Червня 2014 16:55
Своїм недолугим коментарем Ви образили усіх людей, які залишили свої коменти вище лише через те, що їх думка не співпадає з Вашою, завуальовано поставивши себе вище інших, решту назвавши дурнями. Тому завчасно перепрошую за можливу образу та Ви просто телепень, який не вміє вести діалог з опонентом.
далекий Показати IP 12 Червня 2014 11:24
Та то дійсно заказні коменти, фуфел.
лучанин до далекого до далекий Показати IP 12 Червня 2014 11:26
То в тебе мозги фуфельні, коменти я пишу добрі, правда сам шось ніхто не помагає.
єва Показати IP 12 Червня 2014 11:28
Молодці!А люстратори хрєнові хай ідуть на Схід і там люструють сепаратистів !Паха слабо?
ура до єва Показати IP 12 Червня 2014 11:33
Дякуємо за допомогу, ще плюсіки покидайте. А що таке паха слабо, це кличка чи мається на увазі в пах?
єва до ура Показати IP 12 Червня 2014 14:19
Паха - це херой Данильчук!
ура до єва Показати IP 12 Червня 2014 14:38
Ви симпатичні?
ура до ура Показати IP 12 Червня 2014 15:00
коментар було видалено
Олег Показати IP 12 Червня 2014 12:46
Уже набридло дивитись на спектаклі та ігрища Правого Сектора. Снують по області для пошуку наживи. Прилаштувалися до активістів Майдану і створили міф про міцну організацію що стоїть на засадах справедливості та патріотизму. А на справді виявились пристанищем нероб та вимагачів що паразитують на відсутності правопорядку та лояльності до них правоохоронців. Не можна вилікувати країну від бід що приніс режим Януковича, діючи так само беззаконно і нахабно. Люстрація має здійснюватись на базі спеціального Закону та уповноваженими на це людьми, як це було в Чехії чи в Польщі, а не самозванцями, тим паче такими які не мають на це ні повноважень, ні життєвого досвіду, ні відповідних знань. Люстрацію державних чиновників дійсно потрібно обов'язково проводити, але на законних підставах, а не шляхом приниження людської гідності. Вистачить того що ПС прославив Волинь на весь світ вознею з Башкаленко (який дійсно для людей не зробив нічого доброго і був типовим представником режиму Януковича), але ми не повинні були діяти методами насилля і знущання щоб створювати для Путіна та його прислужників на Сході України таку потрібну для них картинку беззаконня на Заході України. І ще дуже дивує що замість того щоб боротися з ворогами української держави на Сході, волинський ПС займається рекетом (як наприклад в Любешові) чи самодіяльною "люстрацією".
свг Показати IP 12 Червня 2014 13:35
дуже культурно послали тих самозванців і нероб! потрібно займатися справами а не сидіти штани протирати.
лучаниин Показати IP 12 Червня 2014 13:42
Коменти в захист ментів роблять особи примазані до цих заступників по причині загрози доступу до ментовської влади
лучаниин Показати IP 12 Червня 2014 13:44
Данильчуку ці менти кромі сили більш нічого не розуміють вони плюють на закони і народ і державу
ВОНО Показати IP 12 Червня 2014 13:49
"роботяги" з ментярні вже мозолі на пальцях набили строчачи у ВН. Аваков давай вже команду "атставить" бо вони скоро і ширінку не зможуть застибнути
ааа до ВОНО Показати IP 16 Червня 2014 11:29
ти точно "воно")))
для воно Показати IP 12 Червня 2014 14:28
коментар було видалено
Ви до для воно Показати IP 12 Червня 2014 14:40
коментар було видалено
ЗМІйка Показати IP 12 Червня 2014 14:42
У Києві сьогдні пікетувальників Держприкордонслужби окотили водою з брандзбойтів! О-то так і ціх "люстраторів" треба!!!
Журналюгам до ЗМІйка Показати IP 12 Червня 2014 14:43
Ви провокатори завершені.
для воно Показати IP 12 Червня 2014 14:44
В камері блатувати будеш під нарами, а поки вкуси себе за ср...ку.
для журналюзі Показати IP 12 Червня 2014 14:47
Ти полішучка, язиком пі....ти не мішки носити, їдь до себе в село картоплю сапати, ми в місті самі розберемось
дописувачу до для журналюзі Показати IP 12 Червня 2014 14:51
ти рагуль, із-за таких городских і місто вже рагулятня. РАГУЛЬ
до модератора Показати IP 12 Червня 2014 15:04
Дякую, по чесному.
до модератора Показати IP 12 Червня 2014 15:04
Ти дівчина?
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Червня 2014 15:09
давайте несваритися а спокійно я в анекдоті : мухи окремо і котлети окремо : е мусора які завжи продавали інтереси служби-оперативну інформацію -займалися здирництвом-нашіптуванням і як не дивно більшість іх ще працею а завдяки Луценку деякі стали генералами : е чи вже були менти які пройшли стару школу -служили -вірили державі-захищали людей багатьох вже нема а основна частина як не в санчасті то на дачі або в селі на городі можу по памяті назвати пару десятків фамілій яких до сіх пір поважають жителі міста і області : кримінал був при любій владі але за часів Януковича він став державним криміналом і переріс в мафію яку обслуговували силові структури від начальника сбу-прокурора міліціі-мінздоха-мчс тому логічно хто тоді був при владі отримував від мафіі посади -винагороди повинен піти добровільно це буде чесно перед собою і людьми -без люстрацій а по совісті : Почитайте що написав сотник Парасюк про Голомшів -як тільки ато закінчиться візьмуться за злодіїв в погонах
Бармалєй Показати IP 12 Червня 2014 17:23
Чесним - честь, продажним - мітлою в дупу. Хто за свою службу розжився палацами і бізнесами не можуть апріорі бути чесними.
ГАрант до Бармалєй Показати IP 13 Червня 2014 19:59
коментар було видалено
Громада Показати IP 12 Червня 2014 19:32
ШАновні громада давйте люстранем Данильчука хай розкаже чим його секта займається, "які досягнення" і Гузь скаже що доброго зробив за ці 3 місяці і скільки питань вирішив? А і будуть на колінах розказувати! Давайте організовуємось !
Ковель Показати IP 12 Червня 2014 21:38
Зустріч із заступником міністра... Виявляється ДУЖЕ багато ГРІХІВ є наших заступників :-) https://www.youtube.com/watch?v=_A0_HW8F1RY
ЧУЖИЙ Показати IP 12 Червня 2014 23:07
МОЛДЦІ!!! ГАРНЕ ІНТЕРВЮ!!! ЦІ МЄНТИ ЩЕ ПОСТАВЛЯТЬ ВОЛИНЯК В ПРАВИЛЬНУ ПОЗУ!!!
Схід Показати IP 16 Червня 2014 16:23
Читаючи коментарі чітко розумієш, що є замовним, а що щирим висловом. Можливо хтось не памятає хто привів Руденка на Волинь (Парака - тіньові схеми, якими покрита область до сьогодні, фальсифіковані кримінальні провадження, вимагання, спарви по Майданівцям), Никитюк і міліція? Контробанда, тіньовий бізнес, кришування кримінальних дій Муковоза, Балицького та земляків. Поліщук не кращий, проте на сході. Цікаво, де Горбатюк? Готує нові подарунки Волиняням у вигляді поборів, керівників наркоманів та зеків? Гузь і Данильчук не кращі і вони це знають. Які можуть бути коментарі? Жити нам на нашій землі чи виродкам, які все продають за гроші.
Луцьк Показати IP 18 Червня 2014 23:40
Диваки ці Нікітюк і Руденко. Понти ганяють... пресконференцію влаштували... для одного оператора... прям Годивуд. Кино вони знімають... для кого??? Невже сподіваються, що хтось повірить в ці казки? В них питають, чому вони такі корумповані, а вони розказують що злочинців зловили. Диваки та й годі.
Митар Показати IP 18 Червня 2014 23:49
Мені просто цікаво, а коли Нікітюк бабло за кришування контрабанди бере, він також просить на папірці печатку поставити?
Майя Показати IP 19 Червня 2014 00:00
Дивилася цей безкінченно довгий, мутний, безглуздий набір слів, який в потугах можна назвати монологом ні про що (пресконференція Януковича набагато змістовніша) і зрозуміла, що всі ті "обтікаємі" фрази можна звести до однієї фрази - "ми на люстрацію не підем, бо нам ці всі люстрації не до вподоби, ми круті міліціянти, ловимо бандитів та кришуємо злодіїв, а все інше то все балачки". Бридко дивитись. Як в анєкдоті "і ці люди забороняють колупатися в носі?". Бридко. Слава героям! Ганьба злодіям в погонах! Люстрація!!!
Черговий по СБУ Показати IP 19 Червня 2014 00:15
Не розумію... випендрилися для Ютуба два лівих м*дака, а в коментах згадують лише Шпигу... може то ті самі афтори цього мега-брефінга так тролять свого керманича? Бо він нормальний, а на його фоні вони так гостро боляче відчувають свою ущербність? Так то нормально ;) Цікаво чого на Ютубі в роліку зам.авакова вислухав ганебні речі за які треба цього никитюка реально в тюрьму саджати, а він досі в посаді, ще й "умнічає". Може частка поборів за кришування конрабасу йде прямо до києва? Цікаво чим зара займається відділ внутрішньої безпеки? Може не тре люстрації, може треба просто кримінальну справу по цим пацикам?
Полковник Показати IP 19 Червня 2014 00:27
До мітингарів вийшов засупник Авакова - Величкович - https://www.youtube.com/watch?v=_A0_HW8F1RY вислухав про злочини цих двох Никитюка та Руденко і пообіцяв що "в понеділок" розбереться і ... вже четвер... тиша... може йому нагадати? ;)
той Показати IP 19 Червня 2014 00:28
До мітингарів вийшов засупник Авакова - Величкович https://www.youtube.com/watch?v=_A0_HW8F1RY