USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Любомлі пограбували страхового агента на півмільйона

27 Лютого 2017 14:56
Учора вранці троє зловмисників проникли до будинку 44-річної мешканки райцентру Любомль, де, застосовуючи насильство щодо господарки, заволоділи грошима та ювелірними виробами. Поліцейські за гарячими слідами оперативно встановили особи зловмисників і затримали їх. Викрадені речі вилучили.

Про це повідомили у Секторі комунікацій ГУ НП у Волинській області.

Близько 5 години ранку, зловмисники розбили вікно та проникли до будинку 44-річної мешканки райцентру. Розбійники побили та зв’язали власницю будинку і заволоділи її грошима в сумі майже 500 тис. грн і ювелірними виробами.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, постраждалою виявилася страховий агент однієї зі страхових компаній.

За гарячими слідами працівники Любомльского відділу поліції спільно з оперативниками управління карного розшуку ГУНП в області та спецпідрозділом «КОРД», затримали зловмисників. Одного з них, 24-річного чоловіка, затримали у райцентрі, двох інших, 24 та 29 років, переслідували та затримали в автомобілі «Volkswagen Passat» на автодорозі поблизу села Свидники Ковельського району. Викрадені речі вилучили.

Усі вони – раніше несудимі, двоє – мешканці Любомля, один – лучанин.

Операцію здійснили у співпраці з СБУ та за процесуального керівництва прокуратури області.

«Затриманим оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Усіх трьох затримали в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – повідомив начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

Санкція статті передбачає від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Вася Показати IP 27 Лютого 2017 15:03
За грабіж зараз треба садити на 10-20 років покарання треба жорстокі робити для цих нелюдів які вчиняють такі дії ганебні
я до Вася Показати IP 27 Лютого 2017 15:44
дайте людям роботу то не будуть красти -в бідного не брали
свідомий до я Показати IP 27 Лютого 2017 18:54
Не розумію як можна виправдовувати злочинців тим більше таких які вчинили насильство щодо жінки. "Работать нада" була улюблена фраза Висоцького. Номального спеціаліста в якій би він сфері не працював бугалтером адвокатом електриком чи муляром приїдуть і з дому заберуть дадуть роботу і нормально заплатять. А ті хто не вміє нічого робити і не хоче вчитись тільки звикли горланити на кожному кроці хай дадуть хай зроблять звинувачувати всіх і у всьому, критикувати і нищити досягнення інших. Тепер дожились що вже й розбійників виправдовують. Щодо покарання то я за те щоб поширити існуючу в США і ряді інших країн практику додавання покарань за кожен окремо вчинений злочин. А то дійсно вийшов за крадіжку під заставу і продовжує далі красти щоб відкупитись і знає що хоч сто крадіжок зробиьть покарають як за одну бо в нашому кримінальному законі закладено принцип поглинання покарань. А якби знав що за кожну окремо отримає терміни які потім додадуться в астрономічну суму думаю відразу б задумався.
украинець до свідомий Показати IP 27 Лютого 2017 20:09
але шож робити фахивцю який хоче робити але в нього не получаеться тоди треба грабувати бо бильш виходу нема
ги до украинець Показати IP 28 Лютого 2017 08:17
спочатку хоча б вивчіть мову і навчіться писати. а то у нас саме такі "фахівці" як ви ниють, що немає роботи, а реально умінь і навичок - мішки грузити.
савченко до Вася Показати IP 27 Лютого 2017 15:50
а фігушки!...мій закон працює! а ще судді будь здоров...
да Показати IP 27 Лютого 2017 15:20
а чому тьотка тримала півмільйона гривень дома, а не здала на рахунок у банк... думаю зараз здати готівку не проблема...
я до да Показати IP 27 Лютого 2017 15:42
здати не проблема-забрати проблема
Любомльчанка до да Показати IP 27 Лютого 2017 16:32
Валютчики грошей до банку не здають!
я Показати IP 27 Лютого 2017 15:45
село Свидники взагалі то в Луцькому районі -журналісти вчіть географію
я Показати IP 27 Лютого 2017 15:46
Село Свидники в Луцькому районі ауууу тормоза
Любомльчанка до я Показати IP 27 Лютого 2017 16:31
Свидники- Ковельський р-н
олег Показати IP 27 Лютого 2017 15:47
знали до кого шли, не на бідну напали !
Анонім до олег Показати IP 27 Лютого 2017 16:30
ще й до таких як ти доберуться.не радій
олег до Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 14:40
я не переживаю, до мене не прийдуть, за себе попереживай!
До я Показати IP 27 Лютого 2017 16:47
З тормозами, я, це до вас - вчіть ви географію: село Свидники у Ковельському районі в Голобській ОТГ. Перше ніж писати - самі розтормозіться.
Тетяна Показати IP 27 Лютого 2017 20:13
А я б відрубала руку , повірте- боявся б злодій, ходити без руки , а потім другу і т. д. Це найкращий метод боротьби з грабіжниками!
1111¹ до Тетяна Показати IP 27 Лютого 2017 22:01
Якби всім грабіжникам відрубувати рукі то в верховній раді тим "депутатам" не було б чим натискати кнопки!!!!
дмитро Показати IP 27 Лютого 2017 20:13
бідна пенсіонерка всю пенсію забрали скот*няки
степан Показати IP 27 Лютого 2017 21:46
правильно зробили шо пограбували щей треба було пилюлин вломити бо ті страховики гроші деруть а як виплачувати то нехочуть
Незнайомка Показати IP 28 Лютого 2017 00:42
Для недосвідчених,пояснюю,за відшкодуванням страхових випадків по ДТП,звертайтеся з претензіями до Моторно-транспортного бюро України,а не до страхового агента,який надає лише послугу в придбанні полісу,і немає жодних повноважень на відшкодування збитків.Гроші за " страховку"вона собі в кишеню не поклала......Не бажайте людям зла і не вернеться воно до вас.....А граматику "підтягніть",а то таке враження,що уроки української мови в школі,систематично,прогулювалися....
Я не робот Показати IP 1 Березня 2017 09:58
Мєнтам респект і уважуха
Падруга Показати IP 1 Березня 2017 13:57
Це не наші мєнти них взяли
Падруга Показати IP 1 Березня 2017 14:16
Блін жалко хлопців....життя собі скалічили!!!ніколи на них не могла подумати))))але так як вони з людей знущалися то занадто..... Хто знає що за дівчина з ними ще була???тільки її відпустили.......бо вона палюбом все знає....хто знає хто це така???
Валєра Показати IP 2 Березня 2017 19:55
Дівчина одного з них
Падруга Показати IP 2 Березня 2017 22:06
Може дівчина того що на Пасаті?
Валєра Показати IP 3 Березня 2017 06:22
Да
Валєра Показати IP 3 Березня 2017 06:25
Але ним "старші" допомагали, бо самі вони не настільки розумні щоб так уміло це все робити...
Валєра Показати IP 3 Березня 2017 08:06
Да..."тєлохранітєль")))
Кідман Показати IP 5 Березня 2017 22:35
Валєра не пі%ди х%йні