USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинський «Беркут» їде додому

20 Лютого 2014 15:03
Волинський «Беркут» відправляють додому.

Цю інформацію підтвердив начальник обласного управління МВС Олександр Терещук, - повідомляє "ВолиньPost".

Серед них - семеро поранених.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Марія Показати IP 20 Лютого 2014 15:06
Їдете додому з скривавленими руками? Чи брали ви гріх на душу і вбивали українців у Києві? Чи розкаялися? А може щось зрозуміли та не хочете брати участь у побоїщі? Самі відповідайте на ці питання. Бог вам суддя... Слава Україні! Героям у Києві СЛАВА!!!
Человек Показати IP 20 Лютого 2014 15:08
Дай бог здоровья этим мужикам! Они защищают Украину от нацистов.
Микола до Человек Показати IP 20 Лютого 2014 15:09
Ти не людина, ти - проплачений троль/тітушка/бот
до Миколи до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 15:11
Вам на думку не спадає, що людина у якої інше бачення ситуації в Україні, така ж як і ви, а не троль чи бот. Просто люди у нас різні, поважати думку інших, якщо вона не так як у вас не навчили!!!
Микола до до Миколи Показати IP 20 Лютого 2014 15:37
Спадає, ця людина не така як я, бо вона не бачить фактів, вона не розбираючись чи просто не знаючи хто такі фашисти нахабно брешуть звинувачуючи борців за свободу проти яких діяли справді фашистськими методами. Тож висновків два: або людина з обмеженим інтелектом, або вона троль. можете обирати власну думку, та краще її послухати?
Nencho до Миколів пр до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 15:55
Не будьте рабами! Будьте людьми. Забудьте про Я, Згадайте про МИ. Хiба є рiзниця у кольорi шкiри? Чи той не людина, хто iншої вiри? Хоча є такi, котрi гiрш падалi... Коротше: є люди, а є москалi.
Микола до Nencho до Миколів пр Показати IP 20 Лютого 2014 16:10
Тоді будьте послідовним та не розпалюйте ворожнечу, росіяни є нормальні мислячі люди, є які отримують інфу х хибних джерел, а є безграмотні з недосконалим знанням історії та шовіністськими імперськими настроями.
Nencho до Миколи до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 16:15
Вибачте, але про росіян я не говорив. Росіян я поважаю.
Микола до Nencho до Миколи Показати IP 20 Лютого 2014 16:37
А, москалями Ви вважаєте якихось людей із труднощами якимись. Приємно спілкуватися з розуміючою людиною, та в цей час важливо чітко та правильно висловлювати власну думку, а не так, як ці боти...
Человек до Миколи до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 15:13
Хочешь Сирию для Украины? Не выйдет!
Микола Показати IP 20 Лютого 2014 15:08
Хай їдуть назад в Київ захищати волинян від снайперів там, тут у нас все спокійно!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 15:18
Ну що зрубали бабло "доблесні воїни азірова", шукайте тепер свого гаранта, хай ще дасть вам декілька квартир і відправить в Крим на лікування. Всіх під трибунал! Ви давали присягу на вірність народу, а не уроду. Застосовувати табельну зброю правоохоронцями при масовому скупченні людей заборонено законом.Треба проводити розслідування і покарати винних.
Человек до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 15:24
Они давали присягу НАРОДУ УКРАИНЫ, а не банде подонков и нацистов
150 Показати IP 20 Лютого 2014 15:23
с**и, вони, ця беркутня, спочатку вбивали людей, які були у києві (7 поранених звідки), а зараз, коли треба їх захищати, засцали і поїхали додому...як і цей терещук...по чиїй команді затримували людей у володимирі?
до речі Показати IP 20 Лютого 2014 15:25
не здивуюся, як через день, вони, по наказу цього ж терещука, якому прийде наказ з києва,будуть штурмувати ода чи вводити надзвичайний стан і стріляти в людей...покид*ки
Человек до до речі Показати IP 20 Лютого 2014 15:32
Они стреляют не в людей, а в вооруженных бандитов, которые стреляют в них.
2000 до Человек Показати IP 20 Лютого 2014 15:34
клоун, если бы они стреляли в вооруженных людей, было бы не 7 раненых, а семь трупов!!!
Человек до 2000 Показати IP 20 Лютого 2014 15:38
Не выдавай желаемое за действительное, побойся бога!
2000 до Человек Показати IP 20 Лютого 2014 15:45
это не желаемое за действительное, это тактика во время действиях при обороне
маха Показати IP 20 Лютого 2014 15:31
пізно вср..сь. ск***ти. під трибунал всіх. як не стидно .
Тато Показати IP 20 Лютого 2014 15:33
Дамо їм квартири за те що вони повбивали наших дітей.
АК 74 Показати IP 20 Лютого 2014 16:03
Шановні прихильники майдану!Ви дякую за бойню скажіть вашим трьом тітушкам(Тягнибоку,Кличко та Яценюку).Коли все було тихо вони зі сцени верещали і геройствовали.Коли ж вас прижав беркут на євромайдані то вони першими повтікали з переляку кинувши людей.Ідіть і далі знищуйте свою країну в угоду цім трьом сцикунам.
для АК тіпо 74 до АК 74 Показати IP 20 Лютого 2014 16:09
клоун, якби у майданівців було аналогічне озброєння і оснащення, що і в т.з. міліції чи т.з. беркуту, то ця т.з. міліція чи т.з. беркут уже давно б побігла шукати памперси, бо вони найманці і вони воюють за пайку, за золотий унітаз януковича, за 4500 грн/міс,а не за людей, с***ки, як тільки можна таке робити із беззахисними людьми, шакали
1 Показати IP 20 Лютого 2014 16:03
А у Волинській сотні 5 вбитих. Весь особовий склад міліції та сбу має прийти на похорони кожного. Стати на коліна і попросити пробачення у народу.Інакше нема їм місця на Волині.
маха до 1 Показати IP 20 Лютого 2014 19:02
повністю підтримую . поживем побачим.........
2 Показати IP 20 Лютого 2014 16:37
Вони що їх туди відправляли. До чого тут знов міліція і сбу?
Человек Показати IP 20 Лютого 2014 16:43
Нет спору, Янукович - вор и недалёкий человек! Но подумайте, кто может прийти вместо него? Оставался всего один год до выборов. Можно было с карандашом, а не с автоматом в руках решать судьбу Украины. У меня четверо детей, я не хочу революций каждый раз, когда кому-то хочется сменить законно избранную власть, какая-бы она не была. Эти распоясавшиеся молодчики на майдане, поющие под чужую дудку и жадные до насилия и крови хотят столкнуть нашу страну в пучину гражданской войны. Если они придут к власти, нас ждут годы кровавых конфликтов и столкновений. Подумайте об этом! Беркутовцы, рискуя жизнью, выполняют присягу Украине, они не защищают Януковича и его банду, они защищают МИР в Украине. Придет время и мы прокатим его на выборах и выберем наконец достойного президента. Да здравствует свободная, процветающая и мирная Украина!
т.н человеку до Человек Показати IP 20 Лютого 2014 16:55
свою галиматью задай янучару...постараюсь спокойно сказать, если бы были честные выборы в , то у бандюка не было бы большинства в ВР и тогда ситуация развивалась бы по другому...если бы при власти были бы не подонки, а более-менее отвественные за государство люди, то они давно бы отреагировали на изменения електоральной ситуации и пошли на уступки, не воровали бы так много, не пресовали людей .. и т.д. а так это просто преступники, во главе которого хуже чем Чаушеску, потому как у него свора была поскромнее..
Человек до т.н человеку Показати IP 20 Лютого 2014 17:01
Я не согласен с Вашей точкой зрения, но Вы имеете на нее право и только время нас рассудит. Удачи Вам!
НОНА Показати IP 20 Лютого 2014 17:33
"Беркут" люди вйськові, їм наказали, вони поїхали. В Києві вони були без табельної зброї тому не могли ні в кого стріляти. Аналогічні підрозділи є в будь якій державі і при будь якій владі вони повинні бути. Солдат крайнім не може бути він виконавець, а винні ті хто віддавав їм злочинні накази. В Києві відбувається тупа мясорубка, дві сторони знищують один одного. не можу зрозуміти заради чого. Ні яка влада не варта того щоб в мирний час за неї гинули люди. Нам треба було всіх депутатів Верховної Ради без харчів і води замуровати в парламенті і хай би там сиділи до тих пір поки не проголосували всі необхідні народу закони. Нас чекає інша небезпека. Мєнтів зашугали і вони тепер бояться носа висунути на вулицю. Треба чекати розгулу бандитизму. Сподівання на те, що правий сектор зможе забеспечити правопорядок немає. То як нам бути шановні Волиняни? Де ж ті нові обличчя в політиці за які ми з вами будемо голосувати? Слава Україні!
так до НОНА Показати IP 20 Лютого 2014 17:45
як казав суддя в Німеччині, коли судили тих, хто вбивав при спробі перетину кордону при переході в ФРН - "Вам казали стріляти, а не вбивати"
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 21:36
А убивати і бити міліціонерів можна? То тільки вас б'ють? Думайте про УКРАЇНУ, а не про себе. Застосовувати зброю проти МВС , а вас святих не чіпай?
4554 Показати IP 20 Лютого 2014 21:59
Якби не було б подій пов"язаних з УМВС, ОДА та Башкаленком фіг би "Беркут" їхав до Луцька. Їх відправили на підсилення, як не як бойовий досвід мають. Прізвища в студію! Провести журналістські та депутатські розслідування обставин отримання поранень. Ато будуть розповідати, що як і тернопіляни-охороняли склади.
111 Показати IP 21 Лютого 2014 10:31
УВАГА !!! ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансує "тітушек", які вбивають людей. Керівник ОБЩАКУ -Галина СКИБА. На її руках кров загиблих.
222 до 111 Показати IP 22 Лютого 2014 00:18
Друже 111 при чому тут західінкомбанк, коли волинські кати народу України повертаються додому? Давайте їх зустрінемо і відправимо до суду!
Правосуддя Показати IP 22 Лютого 2014 00:15
Всіх до суду за знущанням над людьми за гроші! І немає чого обговорювати!