USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Депутат Волиньради пропонує «обмінятися» силовиками зі Сходом

25 Квітня 2014 11:51
У обласній раді пропонують створити депутатську групу, яка б написала звернення до виконувача обов’язків президента України Олександра Турчинова.

Відповідне запитання до голови облради озвучив депутат Василь Пецентій під час 25 чергової сесії обласної ради сьогодні, 25 квітня.

«Треба написати, що коли йде війна, щоб депутати Верховної Ради звернули увагу на зрадників. Щоб цих зрадників висвітлювати щодня в ЗМІ, в школах де навчаються їх діти. Також треба перемістити міліцію, СБУ з західних областей на схід і південь. Бо там всі родичі, куми, а наша міліція за два дні наведе порядок», - вважає депутат.

На його думку, у звернені має бути заклик не боятися використовувати армію проти російських військ. «Може йому памперси купити, якщо боїться», - каже Василь Пецентій.

Крім того в Україні, каже депутат, треба провести повномасштабний призов в армію, заборонити в’їзд на територію України всіх громадян Російської Федерації, у тому числі й малолітніх дітей. Також варто заборонити діяльність російських підприємств і заводів.

Якщо ми не воюватимемо, ані НАТО, ані ООН нас не прийме, вважає він.

Голова облради Валентин Вітер зазначив, що за сам текст звернення депутати голосуватимуть після його прийняття. Але депутатську групу таки варто створити, яка підготує звернення до Олександра Турчинова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 11:55
Дуже цікаво своих синів відправив вже чи всі за кордоном відсиджуються????????
медсестра Показати IP 25 Квітня 2014 12:15
І ПРАВИЛЬНО. НЕХАЙ ПОКАЖУТЬ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ ТІ ХТО НЕДАВНО ХОТІВ ПРОЙТИ ОБГОВОРЕННЯ СВОЇХ ПОСАД. А ПОТІМ І ОБЕРЕМО ЇХ КЕРІВНИКАМИ МВ І РВ МІЛІЦІЇ
Настя Показати IP 25 Квітня 2014 12:20
Самі їдьте, а наших батьків, братів і чолвіків лишіть тут. А не за чужими спинами ховаїтеся
123 до Настя Показати IP 25 Квітня 2014 13:57
підтримую
а может Показати IP 25 Квітня 2014 12:37
а может депутатами поменяемся? может хоть там им вставят мозги?
Юрій Показати IP 25 Квітня 2014 12:50
Усіх депутатів на фронт в Донецьку область. Памперси за їх рахунок.
думка Показати IP 25 Квітня 2014 13:00
Да там хворий дядья Пецентій таке несе по пам'ятнику Бандері, що просто жах!!! Він дуже войувати хоче - то вперед у Донецьк, а не бла-бла... А пам'ятник - ну прям на часі саме сьогодні?!
бачив Показати IP 25 Квітня 2014 13:04
Загрева як глотку рве, а сам за яких часів виріс, виховувався, а потім і бізнес свій будував, а зараз "патріотом-горлопаном" прикинувся?! Будьоновку нехай поміняє!!! Загрева - ганебник-пристосуванець волинського краю!!!
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:20
На сході свої між своїми не можуть розібратися, а той долб*** вже буде вислужуватись нашими синами, братами, чоловіками щоб їх там вбивали!!! Не будемо пускати як не пускали на майдан наші війська. ***
піцентію Показати IP 25 Квітня 2014 14:21
Сліхайте, Піцентій, а забули. як міліцію на коліна ставили і в обличчя плювали!? Збирай манатки і сам шуруй наводити порядок на Сході, ***!
Анонім до піцентію Показати IP 25 Квітня 2014 14:23
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:22
Пецентій - відправиш сина! А тоді я подумаю чи відправляти свого!
до пісценція Показати IP 25 Квітня 2014 14:29
А ти розібрався, чому люди ті стали зрадниками і кого вони зрадили!? Ти розібрався, як вони і за що живуть, що вони зробили для держави і що вона їм дала! Поїдь і подивися на Донбас, подивися, як там люди живуть, а потім будеш хрестити їх зрадниками, ***
люди з області Показати IP 25 Квітня 2014 14:58
а ще пецентій говорив за подорожчання проїзду. бо не буде їздити бо пальне збільшилось. хай не їздить поміняйте перевізників. А то ВЛАДУ ПОМІНЯТИ ЛЕГКО КРОВ"ю людей простих. А звідки люди студенти і так далі мають гроші щоб платити за ще дорожчий проїзд ?????? шановні пенсії і зарплати не підвищились зовсім а от усі послуги продукти речі першої необхідності все росте догори. ТО ВИ ВЛАДА чи ви так посидіти прийшли і свої особисті проблеми вирішити ??????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
2222 Показати IP 25 Квітня 2014 14:58
Хай цей дупутат візьме правий сектор і валить на схід порядки наводити.
ВАлентин Показати IP 25 Квітня 2014 15:02
це пі**ентій такий герой хай відправляє своїх дітей туди і сам наведе порядок. мали би совість сидіти в кріслах і таке говорити . довели країну до такого. патріоти не будуть чекати поки ви їм будете тикати пенсію з і зарплату за яку місяць виживаєш а не живеш . не можете нічого зробити то чому бралися на словах кричите з трибун а поїдьте і вирішить. так само як і порошенко приїхав на вербну неділю і розказує казки поки в доне2ькій області проблеми у людей хочеш у президенти покажи свої дії вже не чекайте поки в крісла "повсідаєтесь" і будете людям казочки розказувати. будьте чесним і справедливими