USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський військкомат просить у людей грошей

18 Березня 2014 18:10
Волинський обласний військовий комісаріат просить небайдужих громадян про матеріальну допомогу структурі. Також відкрили рахунок для благодійної допомоги Міністерству оборони України.

Військовий комісар Волинської області Олег Галак зазначає, що особливих труднощів та форс-мажорів під час часткової мобілізації, оголошеної нещодавно, не виникає. З його слів, єдина нагальна проблема – це матеріально-технічне забезпечення діяльності структури. Існує, мовляв, дефіцит справної техніки. А та, що працює, вже давно застаріла. Окрім того, існують проблеми з отриманням продовольства, медичного та речового майна - вони є, але наразі їх утримують на територіях інших частин.

У зв’язку з цим Волинський обласний військовий комісаріат оголошує про збір коштів для допомоги відомству.

Банківські реквізити для зарахування коштів у якості благодійної допомоги:

• Одержувач: Волинський обласний військовий комісаріат
Код ЄДРПОУ: 08013516
Банк: Головне управління Державної казначейської служби України у Волинській області.
Код банку МФО: 803014

Реєстраційний рахунок: 31254601002570.


Аналогічний рахунок відкрили і для Міністерства оборони України. Зарахувати гроші у якості матеріальної благодійної допомоги можна за наступними реквізитами:
Одержувач: Міністерство оборони України
Код ЄДРПОУ: 00034022
Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ
Код банку МФО: 820172

Реєстраційні рахунки: 31254307218611 - матеріально-технічне забезпечення; 31257304218611 – медичне забезпечення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
кккк Показати IP 18 Березня 2014 18:17
Ви ообще ох..... !може вам на нову машину чі дачу зкінут ись?
ууу до кккк Показати IP 18 Березня 2014 19:19
йди писати навчись тоді будеш коментарі давати!
Рома Показати IP 18 Березня 2014 18:20
Ну дурдом!
304 Показати IP 18 Березня 2014 18:58
чем побираться ,идите работать :огороды копать помогите ,люди вас покормят и на сигареты дадут...
Дмитро Показати IP 18 Березня 2014 19:07
ну це взагалі п***дец
рома Показати IP 18 Березня 2014 19:20
от и тут бізнез крутять.держава виділила 8000000 грн мало.красти менше треба
Восемь миллиардов до рома Показати IP 18 Березня 2014 19:32
Восемь миллиардов уже освоено.... Они потом в Израиль чухнут, а нам их еще отдавать придется ... В тот же Израиль ... С процентами....
Платник податків Показати IP 18 Березня 2014 19:31
В мене питання: тут збирають гроші, там збирають гроші на армію, а куди ідуть наші податки? Я не хочу платити податкі державі, яка не може сама себе захистити
воєнком Показати IP 18 Березня 2014 19:33
Так на армію виділили 7 млрд. грн. і ще мало, чи вже по кішенях розклали? Ви що людей дурите!!! А взагалі відкрийте очі!!! На Майдані стояли і горланили "тріо" ТЯК! Гинули хлопці з Самооборони, "ПС"...! А править країною в.о.Президента та голова ВР Турчинов - БЮТ???!!! Прем'єр - БЮТ! РНБО, МВС - БЮТ! Ви не розумієте, що заради волі Юлі гинули люди, у країні і областях не зрозуміло що, Крим про...фукали і це за ради НЕЇ??? Ви що люди не бачите самого головного???!!! Це повний пипець!!!
https://m.vk.com/id2 Показати IP 18 Березня 2014 19:41
В кого стрелять будут??? это же что себя убить! Я в Украинца не выстрелю!от туда я вышел сам!
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 19:44
Мой отец Украинец и дед(ветеран, житель этой области) кто я(родился в дальней Сибири,и таких Миллионы!живу в Тюмени!украинская диаспара по численности на третьем месте)
ВIКТОР Показати IP 18 Березня 2014 19:58
ЛЮДИ МАЙТЕ СВIЙ РОЗУМ!!! ТУТ ПРАЦЮЮТЬ ПРОПЛАЧЕНI ТРОЛI З КРЕМЛЯ !!!!! ГАНЬБА!!!!
ганьба Вікторам Показати IP 18 Березня 2014 20:14
Сам Троль з Варшави. Це я маю цим уродам, які зажиріли на своїх посадах і розвалили армію, дати гроші, щоб мене ж за них мобілізували і послали не воювати, а героїчно надувати щоки і не піддаватись на провокації проти тих, з ким я кусок хліба в НОРМАЛЬНІЙ армії ділив і хто мені брат по слов"янській крові, а не по під***ких гейропейських законах? Горбатий забрав у мене одну країну і здав америкосам, ці уроди, що ніби як при владі, намагаються те ж саме зробити з Україною, в якій я живу і вірно служив. Хочете побачити, що чекатиме в Гейропі - поїдьте в Латвію чи Литву, побачите. Народ виїхав, будь-яке виробництво стало. Та сама ж жо... в Боснії, Болгарії і Словенії. Поляки верещать за наше приєднання до ЄС, бо тільки їм кинули дурні безпроцентні кредити на розвиток господарства, і вони вже марять відродженням великої Польщі від моря до моря, в першу чергу - забрати назад креси всходні.
Igorock до ганьба Вікторам Показати IP 18 Березня 2014 20:53
Підтримую на усі 100%, побільше, б таких думаючих людей на Україні!!!!
Анонім до Igorock Показати IP 18 Березня 2014 21:53
+ 100. Нас в Польщі ніхто не чекає. а тим більше в Європі. В них злидні теж повно. Пора своїм розумом жити, а не кудись пхатися. Тільки раділи, що вилізли з радянського союзу. а тепер знову Союз давай!!! Яка логіка?
304 до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:36
+100 надеюсь что думающих стало больше за последние 3 месяца и что не все потеряно
Волинянин Показати IP 18 Березня 2014 20:35
Гроші вже масово збирають, яка влада, такі й порядки. Самі себе не поважають, а громадян мають за ідіотів.
Артем Показати IP 18 Березня 2014 21:08
Предлагаю военкому вывесить в центре города объявление:"Все кто хочет откосить от армии принести по 500 баксов военкому и вы свободны от призыва!"Уже завтра очереди желающих будут стоять под военкоматом:-)Через неделю не то,что новую оргтехнику, а даже новый танк купите:)
Ігоръ Показати IP 18 Березня 2014 21:11
Росіяни, українці і білоруси одна нація, і нам треба навпаки разом всім бути, а не битися з вітряками, і кормити так звану владу, яка стикає нас лбами, а самі дивляться і гроші підраховують!
ВIКТОР Показати IP 18 Березня 2014 21:26
тролi ви ще тут?????кацапури не спати!!!!
Анонім до ВIКТОР Показати IP 18 Березня 2014 23:43
какое "спати" мы праздуем!!!
аня Показати IP 18 Березня 2014 21:30
завтра обов'язково перерахую, я знаю-- моя армiя мене захистить!!!!
саша до аня Показати IP 19 Березня 2014 02:00
баран
саша Показати IP 18 Березня 2014 21:44
не час сваритись---- наша Батькiвщина чекае вiд нас допомоги!!!!!
так до саша Показати IP 18 Березня 2014 23:39
так " Батькiвщина " чекае...
11 Показати IP 18 Березня 2014 22:19
сегодня прочитала в инете, но не знаю точно. правда лил нет, что всем вицепремьерам нашим повысили зарплату на 100 процентов....
ашот до 11 Показати IP 18 Березня 2014 22:36
SOS...не те читаеш!!!! Краще военкомату допоможи!!!!!!
вова до 11 Показати IP 18 Березня 2014 22:45
в росии всё возможно.....скоро и тебя "повисять" ...на ветке!!!!!
0501 Показати IP 18 Березня 2014 23:10
Хе* тебе в *опу ,чтобы голова не шаталась,а не денег.Попроси у своих чмошных депутатов скинуться.Все они долларовые миллионеры,как минимум.Вот пусть и скинуться по одному миллиону,обменяйте у спекулянта кубива полученное на гривны,во бля*ь,эта тварь снова заработает,на этот раз на крови солдат.Сколько их бля*ей в ВР сидит,попробуй умножить полученную после обмена сумму на количество депутатов.....Сумма получается такая,что калькулятор не может посчитать нули после единицы. Вот только не хотят они скидываться,и уже залезли в карманы людей.Так что пошёл ты по адресу на букву Х.. ,вместе со своим призывом.
вадим Показати IP 19 Березня 2014 01:56
Нормально Да! Яка була Армія і скільки всього було......! Генерали разом з прапорами все розтягнули... Понабудовували собі маєтків та накупили мерседесів... А ти дурню їм тепер скидайся.... Таке враження, що людей взагалі за безмозглу худобу рахуюють!!!!! Заберіть в Януковичів, Клімчуків та йому подібних тещо накрали - і буде Армія ... буде бюджет ..... І позичати в когось нетреба буде ....!
г.Тюмень Николай Показати IP 19 Березня 2014 10:03
Люди вы что ни чего совсем не понимаете? В России никто не говорит худого об Украинцах,говно не всчет))нас тут больше чем листьев в лесу!Все нормальные люди переживают за украинский народ!Никто не допусти позорной войны между отцами и детьми между братьями и друзьями!а Крым так ясно что Россия боиться что его займет нато!по этому и присоединили!тем более народ Крыма был за!