USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Життя на Місяці є. Відеофакт

24 Січня 2018 16:29
24 січня 2018 року святкує золотий ювілей один із ста найбагатших людей України – волинський олігарх Степан Івахів. За плечима у Степана Петровича дійсно багато справ: знищення молочної галузі на Волині, членство у Партії Регіонів і голосування за "диктаторські закони" Януковича 16 січня 2014 року, засівання виборців свого мажоритарного виборчого округу і доведення з друзями до мільйонних боргів КП "Луцьктепла" через котельню на Карбишева. Крім плідної депутатської діяльності у Верховній Раді, ювіляр знаний майстер бойових видів спорту.

Про це інформує видання «Під прицілом».

На відео-запрошенні на закриту "лакшері паті" Степан Петрович показує чудову форму і так щедро лупцює якогось свого тітушку-охоронця, що йому позаздрив, без сумніву, сам Мухаммед Алі.
Побачивши це "побиття немовляти", шоумени і заодно астронавти Сергій Притула та Олександр Педан намагаються уникнути роздачі і напрошуються до опального олігарха на "вогник".

"Добре тут, краєвиди", – резюмує ювіляр на фоні однієї із заправок "WOG" з космічними цінами на паливо. Заняття спортом та мінімум розумових навантажень – запорука довголіття і те, що до цього часу шевелюру олігарха не торкнулася сивина.
Саме тому, сьогодні в фешенебельному "Ріксосі" у Трускавці зберуться найближчі друзі і гості бізнес-алігатора Степана Петровича. То ж поспішайте, бо часу лишилося обмаль.
«Весь колектив "Під прицілом" приєднуються до численних вітань на адресу Степана Івахіва і зичить йому здоров'я та довгих років подальшої роботи на благо Волині», - пишуть журналісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ВВ Показати IP 24 Січня 2018 17:29
Якось обіс?али, як кури драбину. ... ажніяк не виправдовую Івахіва.
ЧУМА ОБІС,,,РАЛАСЯ до ВВ Показати IP 26 Січня 2018 18:29
Іівахів сам себе ОБІС,,,*АВ, влаштувавши цю чуму на кістках знедолених виборців
Азыя Показати IP 24 Січня 2018 17:34
Гарного святкування степан петрович
ага до Азыя Показати IP 25 Січня 2018 10:21
раннього маразму
Вася Показати IP 24 Січня 2018 20:40
А будуть фото з дня народження усіх хто там гуляє ? І вашим і нашим там теж будуть? Що чекає Івахіва в майбутньому? Чим всі ті що так наживаються -гуляють закінчать? ???
Не понял Показати IP 24 Січня 2018 21:02
Это п*здец, товарищи.
Че Показати IP 24 Січня 2018 22:51
Кацманавти)))
123 Показати IP 24 Січня 2018 23:37
Я в шоці це відеомонтаж чи що????
Суща правда до 123 Показати IP 26 Січня 2018 18:31
Який монтаж? Саме на таке Івахів і здатний, краще його макітра не запетрає
НЕмонтаж до Суща правда Показати IP 27 Січня 2018 00:30
Це хворобливі реалії, в яких живе нездорова на голову істота
Луч Показати IP 25 Січня 2018 06:39
Вибачте, але тупішого запрошення і уявити важко(( як то кажуть, людину можна вийняти з села, а село з людини ні. Степане піар НЕ ВАШЕ!
Антон Показати IP 25 Січня 2018 09:29
Це він так за гроші свого покійного друга гуляв? Такий благодійник а в дружини свого покійного друга гроші забрав то це по -людські? Не соромно так робити, Стьопо?
Олег Показати IP 25 Січня 2018 09:32
Хитрий Івахів. І жадний, чомусь постійно вакансії на його заправку вільні. Цікаво такий олігархич і вільні вакансії, платить так?
Лучу Показати IP 25 Січня 2018 09:46
А ти з якого великого міста? З Мухос?анська? Чи ще торік ловив рибу кошиком в Любешові?
То точно до Лучу Показати IP 25 Січня 2018 12:47
)))) 100%, не одного і не одну знаю, що повилазило з Любешова в Луцьк і корони зразу в них з’явилися) а саме: телє-палє, кури курами)))
Луч до Лучу Показати IP 25 Січня 2018 13:51
я не хотів образити пана Степана але він чомусь нагадав мені пані Фросю з твору за двома зайцями. І зауважив що це не його тема ))
Любі свині Показати IP 25 Січня 2018 10:13
Напрошується слово з трьох букв: "Дно"....
777 до Любі свині Показати IP 25 Січня 2018 12:50
там ще в черзі слова з чотирьох і пяти букв ...
я так розумію Показати IP 25 Січня 2018 15:13
PR-команда Степана Петровича настільки його недолюблює, що пише тексти з помилками
лорд Показати IP 25 Січня 2018 15:30
як таке може попасти у веоховну раду
Лучанин Показати IP 25 Січня 2018 17:48
Вже один космонавт в Україні був (Черновецький).І де він? Наступний Івахів? Не здивуємося...
!!!!! до Лучанин Показати IP 26 Січня 2018 18:39
Тут і дивуватися не треба...
Луч Показати IP 25 Січня 2018 19:44
Щось я розійшовся, але ще один твір нагадало "Голий король". Степане жени від себе всіх посіпак думай власними мізками!
??? до Луч Показати IP 26 Січня 2018 18:38
А де йому взяти ті мізки?
ок Показати IP 25 Січня 2018 22:32
Шановний Степан Івахів! Якщо у Вас є ВЕЛИКИЙ ГАМАНЕЦЬ і Вам немає куди вже подіти Ваші чесно зароблені гроші.....то поділіться ними, з тим кому вони більш необхідні.... є багато дит.будинків, є багато хворих діток,які хворіють на невиліковні хвороби,і яким, простий люд збирає по копійці,щоб вони мали шанс на це життя.....досить біситися з жиру і так нахабно з пафосом це демонструвати...
А гроші на секс?.. до ок Показати IP 26 Січня 2018 18:37
А чим він буде оплачувати послуги с*кс-челяді, яка його постійно супроводжує?
божий світ до ок Показати IP 27 Січня 2018 10:03
як вірно все сказано...
ок до божий світ Показати IP 27 Січня 2018 10:40
Дякую! Правда завжди вірна і зрозуміла людьми!
Андрій Показати IP 6 Липня 2018 18:33
Цей космічний персонаж обкрадає працівників групи компаній, платить мінімальну офіційно зарплату через Ощадбанк, а неофіційну через банк инвестий и сбережений. Пенсійний фонд недоотримує мільярди гривень. А контролюючі органи купляє за ціж гроші, добре наживаючись на цьому.