Волинський адмінсуд – єдиний досі не відкритий на Західній Україні
![](/files/news/2008/06-26/230-1u.jpg)
Учасники зустрічі з головою Державної судової адміністрації України Іваном Балаклицьким, що відбулась у Волинській ОДА 26 червня, обіцяють всіляко сприяти вирішенню «житлової проблеми» Волинського окружного адміністративного суду, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
На зустрічі з паном Балаклицьким були присутні голова Волинської ОДА Микола Романюк та його заступник Василь Дмитрук, голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, Луцький градоначальник Богдан Шиба, начальник теруправління державної судової адміністрації у Волинській області Наталія Коцирій, голова Волинського окружного адмінсуду Марія Александрова і голова Апеляційного суду Волинської області Петро Філюк.
«Наш суд утворений в 2004 році, і ми дотепер не можемо здійснювати правосуддя. Він – єдиний з адмінсудів у Західній Україні, котрий ще не відкрито», – бідкається Марія Александрова. За її словами, роботи з ремонту й облаштування приміщення на першому поверсі завершені, а на другому – лише деякі, та й це питання є проблемним, оскільки тендер оплачений на позичені кошти. Тому представниця Феміди просить у інших гілок влади допомоги.
Микола Романюк і Анатолій Грицюк, у свою чергу, запевнили голову Волинського окружного адміністративного суду, що всебічно сприятимуть у вирішенні цієї проблеми. Зокрема керівники області пропонують у випадку перевиконання бюджету області підняти питання виділення коштів установам судочинства на сесії Волинської облради.
«У випадку прийняття змін до державного бюджету ми допоможемо, причому суттєво. На Волинський адміністративний суд передбачається виділити близько півтора мільйона гривень», – пообіцяв присутнім голова Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На зустрічі з паном Балаклицьким були присутні голова Волинської ОДА Микола Романюк та його заступник Василь Дмитрук, голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, Луцький градоначальник Богдан Шиба, начальник теруправління державної судової адміністрації у Волинській області Наталія Коцирій, голова Волинського окружного адмінсуду Марія Александрова і голова Апеляційного суду Волинської області Петро Філюк.
«Наш суд утворений в 2004 році, і ми дотепер не можемо здійснювати правосуддя. Він – єдиний з адмінсудів у Західній Україні, котрий ще не відкрито», – бідкається Марія Александрова. За її словами, роботи з ремонту й облаштування приміщення на першому поверсі завершені, а на другому – лише деякі, та й це питання є проблемним, оскільки тендер оплачений на позичені кошти. Тому представниця Феміди просить у інших гілок влади допомоги.
Микола Романюк і Анатолій Грицюк, у свою чергу, запевнили голову Волинського окружного адміністративного суду, що всебічно сприятимуть у вирішенні цієї проблеми. Зокрема керівники області пропонують у випадку перевиконання бюджету області підняти питання виділення коштів установам судочинства на сесії Волинської облради.
«У випадку прийняття змін до державного бюджету ми допоможемо, причому суттєво. На Волинський адміністративний суд передбачається виділити близько півтора мільйона гривень», – пообіцяв присутнім голова Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.