Волинський губернатор став членом «Нашої України»
Кілька годин тому була задоволена заява голови Волинської ОДА Миколи Романюка на вступ до НСНУ. Цю інформацію в ексклюзивному коментарі «Волинським Новинам» сьогодні, 16 червня, підтвердив пан Романюк.
Як стало відомо «Волинським Новинам», учора, 15 червня, голова облдержадміністрації Микола Романюк написав заяву на вступ до лав помаранчевих. Пан Романюк телефоном підтвердив цю інформацію.
За його словами, сьогодні приблизно о 17.30 заяву на вступ до НСНУ підтримали. Про причини цього кроку губернатор пообіцяв розповісти згодом.
Довідково:
Голова ОДА Микола Романюк із березня 2006 року – член фракції «НУ» у Волиньраді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стало відомо «Волинським Новинам», учора, 15 червня, голова облдержадміністрації Микола Романюк написав заяву на вступ до лав помаранчевих. Пан Романюк телефоном підтвердив цю інформацію.
За його словами, сьогодні приблизно о 17.30 заяву на вступ до НСНУ підтримали. Про причини цього кроку губернатор пообіцяв розповісти згодом.
Довідково:
Голова ОДА Микола Романюк із березня 2006 року – член фракції «НУ» у Волиньраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Анонім
Показати IP
16 Червня 2009 20:48
З таким успіхом міг би і в гівно вступити...Найшов партію...
Анонім
Показати IP
16 Червня 2009 20:54
Шо, блін, модератори теж з НУНСУ грьобаного? Не пускаєте коментарі, [вирізано - цензура]...
Вінстон
Показати IP
17 Червня 2009 10:16
Президент дав наказ! А накази потрібно виконувати! Його ж призначає хто? Правильно! Президент! Що тут не ясно?
Нашоукраїнець
Показати IP
17 Червня 2009 10:26
Сподіваюсь, що вступ до лав партії таких людей дасть поштовх для подальшого розвитку Народного Союзу "Наша Україна" на Волині.
Анонім
Показати IP
17 Червня 2009 10:29
Думаю, все просто пояснюється - або ти голова ОДА і член НСНУ, або ти не член НСНУ і не голова ОДА.;))) Недарма, була взята відпустка, щоб домовитися.
Анонім
Показати IP
17 Червня 2009 11:39
Принаймі ніхто не скаже, що це не мужній іпринциповий вчинок.Романюк - не коньюктурщик, а це головне.
Анонім
Показати IP
17 Червня 2009 12:16
Волинський губернатор став членом... А може чимось іншим?
Анонім
Показати IP
17 Червня 2009 14:03
Що, мудератор, не подобається комент? А як ти пропустив такий заголовок?
Мауглі
Показати IP
17 Червня 2009 14:48
Вчора близько опівночі на проспекті Волі у Луцьку, нарядом міліції були затримані двоє громадян, які розвішували на деревах помаранчеві стрічки. Як зясувалося у відділку, куди були доставлені затримані, що розвішували стрічки Микола Романюк і баба Параска (Параска Королюк).
Нарком
Показати IP
17 Червня 2009 18:03
Мауглі, що куриш? Теж хочеться.
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.