Волиняни ціну на борошно зменшуватимуть за рахунок упаковки
![](/files/news/2008/06-23/204-1u.jpg)
Під час конференції у голови облдержадміністрації Миколи Романюка начальник державної інспекції з контролю за цінами у області Тарас Куйбіда запропонував стабілізувати ситуацію з подорожчанням борошна за допомогою використання дешевших упаковок. Про це 23 червня повідомив репортер «Волинських Новин».
Зростання цін на товари у Волинській області потрохи стабілізуються. За оперативними даними моніторингу цін станом на 10 червня 2008 року встановлено, що середні роздрібні ціни у торгівельній мережі області на борошно пшеничне вищого гатунку, крупу манну, птицю, ковбасу варену першого гатунку, молоко, сметану, олію соняшникову рафіновану є нижчими середніх по Україні на 0,3%-17,1%.
У той же час, на хліб пшеничний вищого гатунку та хліб із сумішшю житнього та пшеничного борошна, рис, яловичину першої категорії, масло вершкове, цукор-пісок ціни вищі на 0,5%-5% середніх по Україні.
Для поліпшення ситуації на ринку борошна запроваджуватиметься практика використання дешевих та звичайних упаковок для розфасовки товарів. За словами Тараса Куйбіди, це дозволить зекономити на товарах, оскільки досить часто дорого коштує сама упаковка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зростання цін на товари у Волинській області потрохи стабілізуються. За оперативними даними моніторингу цін станом на 10 червня 2008 року встановлено, що середні роздрібні ціни у торгівельній мережі області на борошно пшеничне вищого гатунку, крупу манну, птицю, ковбасу варену першого гатунку, молоко, сметану, олію соняшникову рафіновану є нижчими середніх по Україні на 0,3%-17,1%.
У той же час, на хліб пшеничний вищого гатунку та хліб із сумішшю житнього та пшеничного борошна, рис, яловичину першої категорії, масло вершкове, цукор-пісок ціни вищі на 0,5%-5% середніх по Україні.
Для поліпшення ситуації на ринку борошна запроваджуватиметься практика використання дешевих та звичайних упаковок для розфасовки товарів. За словами Тараса Куйбіди, це дозволить зекономити на товарах, оскільки досить часто дорого коштує сама упаковка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.