USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Вулиця Крилова після реконструкції. ФОТО

8 Вересня 2015 09:19
Тротуари на вулиці Крилова у Луцьку тепер нагадують геометричний орнамент української вишивки.

Відповідні фото опублікував у Фейсбуці Андрій Разумовський.

Нагадаємо, під час ремонту вулиці Крилова в Луцьку відкопали старе польське мощення дороги, так звану шашку Трилінського (двох видів), якою була викладена вулиця ще за Польщі. Нагадаємо, цей камінь на вулиці Крилова було покладено у 1938 році. Вирішили максимально зберегти частину дороги, яка є частинкою нашої історії. Як повідомлялося, лучани були стурбовані тим, щоб стара, утім дуже якісна, польська бруківка під час ремонту шляху не зникла у чужих «кишенях».

Шашка Трилінського (кожен камінь вагою 40 кілограмів) залишився на проїжджій частині, решту дороги виклали бруківкою.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Микола Показати IP 8 Вересня 2015 09:35
Разумовський, хватить вже тулити скрізь свою гів..ну продукцію. Достатньо вже того, що сараї будуєш в Струмівці, хватить дурити людей.
Анна Гордійчук до Микола Показати IP 8 Вересня 2015 13:10
Треба підлікуватись.
Андрюша! до Анна Гордійчук Показати IP 9 Вересня 2015 11:03
Мальчик, хватит прикрываться именем своей бывшей жены! Не волнуйся, может тебе еще разок повезет и ты опять удачно выйдешь замуж!
На часі Показати IP 8 Вересня 2015 09:40
Ще б прибрали бруд після робіт.
лучани Показати IP 8 Вересня 2015 09:42
Молодець Романюк.
Катя Показати IP 8 Вересня 2015 09:53
коментар було видалено
Місцевому депутату Р Показати IP 8 Вересня 2015 09:58
А коли ти останній раз дочку свою бачив?
РСВ Показати IP 8 Вересня 2015 09:58
це не вулиця Крилова а дорога до Миколи "Лучеськ"
Олександр Показати IP 8 Вересня 2015 10:26
Молодець Разумовський, не словом, а ділом!
Максим Показати IP 8 Вересня 2015 10:27
Народ. Звичайно фірма підрядник гроші заробила на цій роботі. але відчувається шо хлопці СТАРАЛИСЬ. бо он можуть асфальт у воду класти, і бабла пару вагонів "освоїти". такшо я вважаю, що добре що зробили. тільки одне але, наша влада як шось зробить то всі повинні "зацінити" а насправді так повинно бути завжди, робитись дороги, освітлюватись вулиці, ремонтуватись майданчики фарбуватись лавочкидля бабуль. то є їхня РОБОТА! за НАШІ бабки.
я Показати IP 8 Вересня 2015 10:34
Дуже гарно) Дякую. P.S.А людям ніколи не догодиш(
Анонім до я Показати IP 8 Вересня 2015 12:16
Підтримую!
ми Показати IP 8 Вересня 2015 12:16
разумовський завжди "молодець"- АЛЬФОНС в натурі
Андрій Показати IP 8 Вересня 2015 12:27
де ділись маленькі польські люки 1930-х років ? розумники
свг до Я Показати IP 8 Вересня 2015 12:49
згідний на 200%
До Олександр Показати IP 8 Вересня 2015 14:06
Перепрошую, яким ділом? Та він тільки що вміє-то це язиком плести! Така в нього робота-бути бабою)) Чи бути альфонсом-це теж тяжкий труд?
Ваня, бригадир брукі Показати IP 8 Вересня 2015 15:24
Як це підленько об....ти в неті, де тебе ніхто не знає....А те шо люди в роботу вкладають частину душі всім нас...ти.
для вані до Ваня, бригадир брукі Показати IP 8 Вересня 2015 16:11
ти на кого работаєш ?
для вані до для вані Показати IP 8 Вересня 2015 16:13
може разом катніть в АТО ?
Анонім до Ваня, бригадир брукі Показати IP 8 Вересня 2015 17:26
Обс...ють не тих хто виконував роботу, а тих хто цим керував і разом з тим мабуть собі в кармани розділяли виділені на це гроші. а взагалі, як на мене, то в місті є більш важливі об'Єкти, які потребують ремонтів і їх дуже багато. А провулочок на якому порівняно ходить невелика кількість людей мігби почекати до кращих часів в державі. Мені здається це марнотратство!
Андрій Показати IP 8 Вересня 2015 15:59
Щось на фото не бачу люків зливової каналізацій? То така робота пропаде за 2 роки. Так як біля 5 школи провтикали - в бюджеті небуло?!? Піду провірю якість їх роботи.
Лучанка до Андрій Показати IP 9 Вересня 2015 12:46
Там не тільки люків, ще й ліхтарів не побачиш. Сходи ввечері - оціниш.
тутешній Показати IP 8 Вересня 2015 20:52
дорогу по вул. ім. Богдана Хмельницького відкопайте і побачите диво!!!
Воля Показати IP 9 Вересня 2015 00:47
Цікаво, що сталося з лучанами та їхніми смаками, що вони дійсно це вважають гарним? Може варто сказати прямо "красіво"?
Капітан Америка Показати IP 9 Вересня 2015 07:22
Тількі підлі, невдячні, самозакохані кроманьйонці можуть гадити скрізь де лазять ...
тутички для лучан Показати IP 9 Вересня 2015 21:24
але ж треба таким підлим бути! розумовський бійся БОГА!!!
Катя Показати IP 9 Вересня 2015 22:52
Як тобі спиться, лапшатнік? А як живеться внє замужа?
поляк Показати IP 11 Вересня 2015 08:07
Це ж як українці заср.и вулицю за 50 років.
124 Показати IP 14 Вересня 2015 02:03
а що це за розкопки на розі вулиці біля аптеки?