USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Маєток із вертолітним майданчиком на Волині можуть націоналізувати

8 Липня 2014 12:18
Виявлений на Волині маєток із вертолітним майданчиком можуть націоналізувати, якщо доведуть, що він збудований за нечесно отримані прибутки. Про це повідомляє «Українське радіо».

Нагадаємо, ці будинки знаходяться на узбережжі озера Світязь в урочищі «Гряда». Поряд цих будинків вертолітний майданчик.

Власниками розкішного маєтку на березі озера Світязь є, згідно з одними даними, сім'я Януковича, згідно з іншими - комуністи Петро Симоненко та Ігор Калетник. Нині власність записана, як переконують місцеві активісти, на підставних осіб із різних куточків України.

Тим часом шість елітних фінських будиночків могли б послужити українцям, і насамперед дітям, переконаний голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Як повіодмлялося, правий сектор Волині вимагає націоналізувати ці шість будинків та переформатувати їх в пансіонат реабілітації для постраждалих та членів їхніх сімей під час Майдану та бойових дій на Сході.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
лучани Показати IP 8 Липня 2014 12:27
Яким дітям служити ? Чинуші не можуть заплатити за утримання існуючих таборів для дітей, а тут ще один обєкт. БЮТоголова секта - великі популісти.
Натали до лучани Показати IP 9 Липня 2014 20:52
Только что по Интеру показывали Межигорье, так там уже ничего почти не осталось, кроме стен да люстр. Все что могли - вывезли, и отнюдь не в музеи... так же и здесь хотят...под видом лагеря приХватизировать, а через год будет пустырь....
Світязь Показати IP 8 Липня 2014 12:35
Гузь і Ко. 100% око на будиночки поклали!!!
хххх Показати IP 8 Липня 2014 12:44
Да це 100%%%%.Вже Гузь купив собі квартирку в новобудові біля ТАМ-Таму,...Бідосічка, плакав що грошей не має...Зато майдан допоміг.......Сьогодні щоб займати керівну посаду,необовьязко добре навчатись.....
Володимир Показати IP 8 Липня 2014 12:57
а медіа може дати картинку про використання цього ж маєтку через рік?? занотуйте... і побачимо в чиїх руках і для кого...
Ирина Показати IP 8 Липня 2014 14:45
ну не де****ы?! да и где роскошь-то?! село селом...
Артур Показати IP 9 Липня 2014 09:06
Чи правдива ця інформація? Соріше це буде не націоналізація,а "прихватизація".
Ваня Показати IP 9 Липня 2014 10:13
Щодо "націоналізувати" - це наврядчи... Швидше за все, комусь із "люстрованих" дуже припали до душі будиночки...
Сергій Показати IP 9 Липня 2014 11:00
Якийсь "дурдом" - по одним данним, будинки одного, по іншим другого! З таким успіхом можна привласнити будь-чий дім в данний час.
Ника Показати IP 9 Липня 2014 12:36
В нас люди ділять те, що навіть не знаю, кому воно насправді належить, за одними даними - тому, за другими тому, а якийсь там дядько скаже, що бачив як туди Папа Римський приїжджав відпочивати. Голова волинської облдержадміністрації видно вирішив сам там освоїтися.
Оксана Показати IP 9 Липня 2014 14:17
Активісти, які Межигір'я рекомендували націоналізувати, теж "про народ дбали". Тільки чомусь багато коштовних речей розікрали у тому маєтку. Тут теж треба розібратися, які мотиви керують місцевими активістами.
вікторія Показати IP 9 Липня 2014 15:46
Продовження ганебних дій зі сторони звичайних хлопчаків. Розграбовують чужі маєтки, без підтверджених фактів власності. Припущення. Можливо ця людина все життя важко працювала, щоб побудувати собі будинок, а прийшли якісь хлопчаки та й забирають все безосновано. Доки таке буде тривати?
Валентина Показати IP 9 Липня 2014 16:32
Знову наші так звані "активісти" хочуть нажитися на чужому! Кому вже тільки не приписували цей маєток! Але ж це все здогадки. Де докази, факти?
Юлія Показати IP 9 Липня 2014 16:47
А де докази????Настав такий час, що поливають брудом один одного....***
Кира Показати IP 9 Липня 2014 16:55
Незаангажированные СМИ почему то подают эту информацию по-другому. Пишут, что пока не извесно кому пренадлежат эти котеджи, и больше связивают их с имуществом "семьи". Берите пример. Не констатируйте как факт непроверенную информацию.
НСВ Показати IP 9 Липня 2014 17:10
З кожним днем жити стає все важче і дорожче, а влада продовжує займатисся не зрозуміло чим. Думаю, що наступний "МАЙДАН" не загорами!!!!!
Маринка Показати IP 9 Липня 2014 17:21
Класні будиночки! І зона для відпочинку нічогенька! Когось слинка заздрості давить, то й вішають нам лапшу на вуха, тіпа "націоналізуємо".
Роман Показати IP 9 Липня 2014 20:05
А хіба такі дії будуть законні? Що за "махновщина" в країні розпочаласся? Все від людей, аби тільки з кожним днем людям гірше жилосся. З такими темпами, скоро будуть ходити по хатах і худобу націоналізовувати, та картоплю відбирати.
Марина Показати IP 9 Липня 2014 21:44
Розібралися б для початку чиї ці будинки насправді. А то "під шумок" хочуть швиденько "вижати всі соки" і нажитися...
Маша Показати IP 9 Липня 2014 21:46
Під шумок революції нові бандити хотять нажитися на чужому майні, прийти на все готове. Націоналізація - це просто прикриття
Cергій Іванович Показати IP 9 Липня 2014 22:20
якось не по Європейськи це все. Або закон має бути або рішення ВР та суддів та не вибірково зводити рахунки та шукати де у кого що є. Тому панове доки Закон не стане головним не буде нічого краще.
володимир Показати IP 12 Липня 2014 15:24
Активісти активно "прихватизовують" чуже,при цьму виставляють себе такими діячами на благо країни.Йшли б краще кордони країни захищали,аніж попід хати ходити.
Одесса Показати IP 17 Липня 2014 16:30
Почему так заведено: то, что есть у кото-то, обязательно нужно отобрать? Человеческий порок - зависть ни к чему хорошему никогда не приводил. Если активисты думают, что это имение перейдет им в руки или они получать какцю-то часть, то они глубоко ошибаются.
Анна К. Показати IP 19 Липня 2014 13:51
Ну знаєте не такі ж це і хороми, І те що журналістам і так званим активістам дозволяють робити таке свавілля, це суперечить всім приципам та нормам
Ксенія Показати IP 31 Липня 2014 00:24
Думаю під словом "націоналізувати" мається на увазі,що цей маєток комусь приглянувся і цей хтось бажає забрати його собі!
олексанр. Показати IP 22 Березня 2015 01:25
все нема будиночків.ще й року не пройшло.фундамент тільки остався....