USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Винуватець потрійної ДТП у Луцьку був п'яний

26 Грудня 2013 17:34
Водій автомобіля Volkswagen, що протаранив ще дві автівки і перевернувся, був у стані алкогольного сп’яніння.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі УДАІ у Волинські області.
Нагадаємо, сьогодні, 26 грудня, близько 13:40, по проспекту Перемоги трапилась потрійна ДТП.
Таким чином, автівка Volkswagen із нетверезим водієм за кермом в’їхала у Mazda, яку від сильного удару відкинуло прямісінько на BMW, що проїжджало повз. Як наслідок, імовірний винуватець аварії «вписався» у дерево обабіч дороги, а після цього його авто перевернулося догори колесами.
На щастя, загиблих у ДТП немає.
На любителя покермувати «під градусом» відкрили провадження згідно зі статею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
як Показати IP 26 Грудня 2013 18:33
прізвище лигаря і хто він такий!
Анонім до як Показати IP 26 Грудня 2013 18:56
http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku-novyy_nachalnyk_podatkovoyi/
Іван до як Показати IP 26 Грудня 2013 19:18
Юрчик Валентин
Івану до Іван Показати IP 26 Грудня 2013 20:22
Д.якую
Івану до Івану Показати IP 26 Грудня 2013 20:24
Вибачте,якийсь збій пройшов.
Справедливий до Іван Показати IP 29 Грудня 2013 15:15
Іван то ти може ще й своє прізвище напишеш, щоб всі знали не тільки Юрчика, а й тебе, чи так і будеш поза спиною плітки розводити, я його особисто знаю- нормальний хлопець- як і всі, і знаю всі обставини, які були в той день, не так все просто як здається.....
І Показати IP 26 Грудня 2013 18:44
Начальник податкової міліції Луцька. Тепер вже колишній)
Аноним до І Показати IP 26 Грудня 2013 23:06
Слава Богу, що живий залишився! Безсердечні ви люди!!! Смійтеся над чужим горем, тільки земля кругла...
Микола до І Показати IP 27 Грудня 2013 09:00
Думаю, що дні 2-3 тому звільнився і замочував звільнення)))
Анонім Показати IP 26 Грудня 2013 18:56
http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku-novyy_nachalnyk_podatkovoyi/
Анонім Показати IP 26 Грудня 2013 23:39
А чого зразу пяний? Ніколи , люди добрі і недобрі, не радійте чужому горю...
версія полковника Зо Показати IP 27 Грудня 2013 09:16
Напевно, начальник податкової міліції міста особисто переслідував міжнародного злочинця - організатора та керівника нелегального конвертаційного центру, що роками ухилявся від сплати належних державі податків і зборів, відмивав зароблені злочинним шляхом кошти, займався фіктивним банкрутством і фіктивним підприємництвом. І ... сталася аварія. Добре, що відважний податківець залишився живий. Тепер його, скоріше за все, нагородять. Можливо, дадуть Героя України. Питання вживання алкоголю не стоїть - пити прийшлося виключно з міркувань оперативної доцільності. Слава відважним героям - податківцям, справжнім бійцям невидимого фронту, які щомиті ризикуючи власним життям ведуть незримий бій за наповнення коштами Державного бюджету України!!! Ці надзвичайно скромні, виключно порядні люди, на чолі зі справжніми професіоналами податкової (див.: http://vl.minrd.gov.ua/mindohodiv-u-regioni/golov-upr/kerivnyztvo/) справи мають бути для всіх людей прикладом у житті.
Каттані Показати IP 27 Грудня 2013 14:00
Це - поиста мафії чесному офіцеру-податківцю символічно скоєна проти дверей УСБУ у Волинській області. Це - виклик владі?
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2013 16:11
Що ви розумієте? Це влада з ним розправилася. Вони бачили як він проходив через майдан. Через те його звільнили, напоїли та перевернули!
Такер Показати IP 27 Грудня 2013 20:24
ідіоти ви. в квн шутки шутіть, а не над таким.
Опа! до Такер Показати IP 28 Грудня 2013 00:55
А ви вважаєте що до цього можна серйозно поставитися? Якщо ви повністю обізнані з обставинами того що сталося і з ким сталося, то в такому випадку можете ще продати квартиру і віддати гроші йому на лікування. Зараз же модно стало гроші на вітер (майдан) викидати!
Анонім Показати IP 27 Грудня 2013 22:39
Друзі, а з Вас хтось особисто перевіряв водія авто якого перевернулося на вміст алкоголю в крові, чи можливо підтверджуючі документи міліції бачив? Вибачте за відвертість, але говорити не мішки носити, на його місці міг опинитися кожен з нас.
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Грудня 2013 00:51
Так, ніхто не застрахований від цього. Але від чого саме? Поруч зупинка, попереду пішохідний перехід, кільце на якому треба уступити дорогу. Це про щось говорить? Для нормального водія це говорить що хрєн ти там розженешся! На 20 км/год так не перевернешся і на 40 теж. Мені лише вночі там діставалася можливість їхати 60км/год, бо не було ні машин, ні пішоходів тощо. Так що в даному випадку страхуватися можна лише від дурі! А от що на водія нагнало дур і мають розібратися компетентні органи. Тим більше водій мазди казав, що цей клієнт в нього вже в той день в'їзджав.
Анонім Показати IP 28 Грудня 2013 20:37
Так, ми з Вами не застраховані не від аварії, не від чогось іншого. Живіть люди своїм життям і насолоджуйтесь цим і дякуйте Богові що воно у Вас є.
До Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2013 14:39
Тримайтеся! Все буде добре!!!!!!!!!!!!!