USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Визначили, хто керуватиме профспілками на Волині

7 Травня 2015 16:55
Профспілчанами на Волині керуватиме Іванна Дубинка-Філозоф. Під час звітно-виборчої конференції Федерації профспілок області, що відбулася 7 травня, делегати обрали нового очільника структури, - про це інформує Волинський інформаційний портал. Нагадаємо, попередньо, очільник облради натякнув, кого хотів би бачити керівником профспілок.

Нагадаємо, у «битву за крісло» голови Федерації профспілок Волині вступили екс-голова правління ЗАТ «Волиньтурист» Віталій Котумай, заступник голови Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Іванна Дубинка-Філозоф, заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області Віталій Кондратюк.

Згідно з результатами голосування, керувати Федерацією профспілок Волині буде Іванна Дубинка-Філозоф, за яку проголосували 58 делегатів. Котумай і Кондратюк набрали, відповідно, – 35 і 17 голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
цікаво Показати IP 7 Травня 2015 17:08
А хто на фото - Філозофф?
Такі да! до цікаво Показати IP 7 Травня 2015 17:14
На хвото совковий бюрократ. Да.
уже до цікаво Показати IP 7 Травня 2015 17:22
тепер вже Фільозоф
11 до цікаво Показати IP 7 Травня 2015 19:21
зооффіл
Учасник Показати IP 7 Травня 2015 17:22
А для чого виставляти фото Віталія Кондратюка під заголовком "ВИЗНАЧИЛИ, ХТО КЕРУВАТИМЕ ПРОФСПІЛКАМИ НА ВОЛИНІ"???
бо до Учасник Показати IP 7 Травня 2015 17:25
він був одним з претендентів
Учасник Показати IP 7 Травня 2015 17:23
Оперативно виправили! Молодці!
Ігор Єремєєв та Степ Показати IP 7 Травня 2015 17:46
Вітаємо Іванна Анатоліївна! Не забувайте тепер і про нас.
школа комунізму Показати IP 7 Травня 2015 19:43
Дорідна жінка. Цікаво, чи може випити "з горла" пляшку шампанського, як випивала Галина Головенець?
правда до школа комунізму Показати IP 11 Травня 2015 11:00
може що не видно- є куди влити - пика відпасяна... свиняча.УЖАС!!!!!!!
горе і біда Показати IP 7 Травня 2015 21:25
куди не поткнись,одна жидва керує,то ви хочете добра?
Анонім Показати IP 8 Травня 2015 09:21
осподи невже нема молодих,креативних без комуністичного минулого, простих людей, які не замазані в корупції.З одного корита до іншого,де можна черпати і жити вольготно. До чого дійши і куди йдемо.В пекло
..нівка Показати IP 11 Травня 2015 11:04
...а шо по поводу прізвища, то жодне не своє -- скільки чоловіків-стільки й прізвищ!!! АКБСУРД!!! фількіозоф! БЕЗСОРОМНА КОРОВА!
Анонім до ..нівка Показати IP 22 Травня 2015 15:14
майте совість, ви не знаєте цю людину, як вона помогала солдатам, не знаєте що син її воював в гарячих точках АТО. Обхаяти людину таку людину легко, а зробити хоча б на мізиниць того що робить ця.жінка спробуйте, але ж лякати язиком легше!!!!
ось2 Показати IP 11 Травня 2015 11:06
Зоофіл - це влучно!!!