USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як боролися з пожежею нічного клубу «Зебра»

8 Квітня 2015 16:24
Загорання закладу, як стверджують очевидці, розпочалося з боку кухні, а повністю ліквідувати пожежу не вдалося і за дві години.

Так, рятівники локалізували пожежу, проте ліквідувати її цілком за станом на 15.30 не вийшло.

Як розповів присутній на місці події начальник Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС Василь Оліферчук, про пожежу повідомили приблизно о 13 годині, за станом на 15.30 рятувальники усе ще гасили будівлю. Постраждалих внаслідок пожежі немає, завдані лише матеріальні збитки. Причину загорання встановлюватиме слідчо-оперативна група.

Для того, щоб забезпечити подачу води, пожежні рукави довелося протягнути через проїжджу частину бульвару Дружби Народів. За порядком на дорозі слідкували працівники УДАІ.

Очевидці пожежі, учні школи №20 Іван Безродний, Олександр Боярчук та Валентина Ковальчук розповіли, що зауважили дим о 13.10, коли поверталися зі школи. Загорання розпочалося із кухні закладу. Рятувальники, які прибули на місце події, відкрили дах та почали гасити вогонь зсередини та ззовні.

Води спочатку бракувало для гасіння пожежі, тож утворилася велика стіна диму. Вогонь згодом охопив зал «Зебри», тож для того, аби ліквідувати пожежу, задіяли декілька автомобілів рятувальників. Постраждалих внаслідок пожежі очевидці не бачили. З їхніх слів, працівників «Зебри» правоохоронці провели в опорний пункт, щоб допитати.






Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 8 Квітня 2015 16:40
Та там бардак був..на що власник дивився.....
123 Показати IP 8 Квітня 2015 16:51
Що б там не казали, але найкращий в місті більярд і дартс був саме там - не раз Зебра приймала міжнародні змагання ...
889 Показати IP 8 Квітня 2015 16:59
маю надію на те що власних хоча б попросить вибачення у людей помешкання яких постраждало від ядкого диму адже шкода здоровю очевидна, я все розумію його провини в цьому нема йому й самому зараз морально тяжко але чому я маю йти ночувати до знайомих бо в квартирі просто не можливо дихати, а провітрити зараз це не варіан бо ще з даху будівлі йде дим і сморід відповідний.
я до 889 Показати IP 8 Квітня 2015 17:10
в людей мільйонні збитки а тобі важко жопу підняти щоб переночувати в знайомих?
лучанин до я до 889 Показати IP 8 Квітня 2015 17:28
Згор¡ла багадэльня ну то добре!!!!
889 до я до я до 889 Показати IP 9 Квітня 2015 08:12
чому така грубіть у відповіді? мені здоровя дітей важливіше ніж мільйони. і на мою думку людські цінності (це такі як повага, щирість, чуйність та інші) важливіші будь яких мільйонів.
ВУдман до 889 до я Показати IP 10 Квітня 2015 10:59
Є пропозиція продати свою квартирку, переїхати в забити село, дихати свіжим повітрям, вирощувати фрукти та овочі без хімії, пити джерельну воду і т.д. P.S. як було сказано "мені здоровя дітей важливіше ніж мільйони". Вперед....!!!!
Ірина Показати IP 8 Квітня 2015 17:36
Бідні люди, що живуть біля подібних клубів.
ахахаха Показати IP 9 Квітня 2015 13:10
шеб так Наталка загорілась було б взагалі чудово) і декілька пивних на районі)
Тімоха Показати IP 9 Квітня 2015 18:11
Борісков в доску обнаглів, туди йому дорога разом з тою гидюшньою, давно треба було закрити, але доля розпорядилась правильніше.
Аааа Показати IP 10 Квітня 2015 00:02
Такі всі розумні,я б подивився б на вас,коли б у вас пропало джерело прибутку,і завтра не буде зашо жити .Такій брєд несете,мільйони........,вас жаба давить??!!!з чого там мільйони зароблятм?