USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Як може виглядати набережна у Центральному парку Луцька

15 Березня 2018 11:06
У 2018-му особлива увага буде приділена впорядкуванню території пляжу у Центральному парку ім.Лесі Українки у Луцьку.

Про це повідомив у Фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

"Продовжуємо практику співпраці місцевої влади та урбаністичної платформи ariva urban, які нещодавно створили для міста концепцію розвитку парку ім.900-річчя.

Презентуємо луцькій громаді концепцію розвитку території пляжу на річці Стир.

Так, заплановано впорядкувати пляжний відпочинок, облаштувавши нові спортивні майданчики, пляж для дітей на мілководді, пристані для катерів та байдарок, а також створити якісне вело-пішохідне сполучення між Старим містом та вулицею Тещин Язик.

Запропоновані та затверджені проектні рішення будуть втілені поетапно по мірі виділення та залучення коштів.

А наразі, запрошуємо жителів міста до обговорення запропонованих ідей розвитку пляжу у Центральному парку.

Маємо надію, що після реалізації задумів, центральний парк з пляжем стане улюбленим місцем сімейного відпочинку.

Наша команда переконана, що лучани заслуговують на якісне міське середовище, тому ми обираємо фаховий підхід у розвитку рекреаційних зон, а для цього залучаємо професіоналів та дослухаємось до думки громади.

Дякуємо команді молодих архітекторів за роботу!" - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 15 Березня 2018 11:36
Алкашів і сміття на пляжі забули. Домалюйте будь-ласка
Алкаш до Анонім Показати IP 15 Березня 2018 12:21
І ще школьніків з колонками, які курять і бухають
Школьнік з колонками до Алкаш Показати IP 15 Березня 2018 12:46
і собачників тоді вже, з їхніми улюбленцями за якими прибирати впадлу
MK до Школьнік з колонками Показати IP 15 Березня 2018 13:27
Как вы сами любите говорить, "едьте в Россию, если вам здесь так плохо".
Володимир до MK Показати IP 16 Березня 2018 12:04
Лол =) А це тут до чого? Поясню сарказм коментарів вище вказаних. Наскільки я зрозумів, тут не про "подобається/не подобається", а про те, що є великий ризик зіпсувати всю красу яку тут показують, якщо заздалегідь не подбати про її охорону. (поліцейскі не при виконанні, що роблять зауваження ножем не підходять) Культура поведінки і свідомість приходять не одразу. Тому і отримуємо, що одні створюють, а інші руйнують. А в разі чого можуть сказати "не подобається - їдь в рассею". Я сподіваюсь, ви не з таких?
Микола Показати IP 15 Березня 2018 12:45
Хто заважає владі таку красу зробити?
в.а. Показати IP 15 Березня 2018 12:59
Красіво, як би сказав попередній Голова. Тільки, якщо не будуть доглядати за самою річкою, то вона вам скоро оті дорого вартісні бережечки позносить і все піде весняною водою.
—— Показати IP 15 Березня 2018 13:00
А що з водою ...? Теж реконструюють?
Оптиміст Показати IP 15 Березня 2018 13:01
Слава Україні! Героям слава!
лучанин Показати IP 15 Березня 2018 13:15
А після першої повені куди це все попливе?)
Анонім Показати IP 15 Березня 2018 17:54
Нью Васюкі
Анастасия Показати IP 15 Березня 2018 19:34
Сколько желчи в людях. Интересно ,это от нищеты душевной? Так порадуйтесь,похвалите ,поддержите...А что вы сделали для этого города?Конкретно и по пунктам!
123 Показати IP 15 Березня 2018 19:55
А мені проект сподобався.