USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Як на Волині «зустріли» Добкіна

30 Квітня 2014 22:00
Декілька біл-бордів кандидата в президенти Михайла Добкіна, які нещодавно з’явились на Волині, спаплюжили невідомі. Так, обличчя скандально відомого губернатора тепер «прикрашає» фарба і багно.

Одним з перших невідомі понівечили біл-борд поблизу вулиці Гнідавської у Луцьку. Там його заляпали багном та зеленою фарбою.

Окрім того, постраждали декілька рекламних щитів на вулиці Рівненська та Конякіна. Там Михайлу Добкіну «зробили макіяж» червоною, чорною та зеленою фарбами.

Це - не перший випадок псування біл-бордів з кандидатом в президенти від Партії регіонів на Волині. Так, 23 квітня у Нововолинську на вулиці Грушевського та у 15 мікрорайоні встановили біл-борди кандидата Михайла Добкіна з символікою Партії регіонів. Проте уже наступного дня їх вимазали вапном. А через день, 25 квітня, ці постери суттєво пошкодили: на них вирізали обличчя та ім’я кандидата.

Як стало відомо виданню «Деловая столица», закидання фарбою біл-бордів Добкіна – це технологія його ж штабу. Головна мета - створити образ єдиного опозиційного кандидата. Як кажуть джерела «ДС» в штабі кандидата, це - їх власна технологія: ідея виникла відразу після того, як Добкіна ледь не побили в Луганську. Тоді він ледве вирвався від розлюченого натовпу. Більше в натовп вирішили Добкіна не посилати, а відтак придумали, як зробити із нього жертву без небезпеки для нього самого.

Щодо стратегічної мети закидувань фарбою, то вона (окрім створення іміджу жертви режиму) спрямована на створення одночасно образ Добкіна - єдиного реального ворога режиму, якого бояться настільки, що розмальовують його біл-борди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2014 22:13
Партія регіонів не відзначається фантазією, ще донедавна в точнісінько такому ж стилі та оформленні висів золотий батон, але і грошей викидають немало, он скільки морд наклеїли.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 22:23
обливати бігморди фарбою це всерівно, що лаятись на камінь об який вдарились.... Є ЛЮДИ ЯКІ РОБЛЯТЬ ВСЕ ЦЕ БАШКАЛЕНКО КУРИЛЮК МЕЛЬНИК на них фарби вистачит???
Рижий поц до Анонім Показати IP 1 Травня 2014 09:37
А Мельника взагалі треба ліквідувати.
іра до Рижий поц Показати IP 2 Травня 2014 13:49
Панове, своі емоціі тримайте при собі, бо ваша агресія свідчить про ваш неадкват!
ООООО до іра Показати IP 4 Травня 2014 15:10
О "неадекват" обізвався, пластинку поміняйте)))) хахаха! А в Андрія Мельника все буде добре, щиро йому цього бажаю))))
Лучанка Показати IP 1 Травня 2014 00:11
Не лінуються псувати білборди у такий спосіб кончені дикуни. А ті, хто не хоче вірити, що в нас такі є, відразу шукають причину в якій-неудь "руці Кремля". Роззуйте очі, земляки! Невже своїх дебілів треба захищати лише тому, що свої?!
304 Показати IP 1 Травня 2014 00:41
кидаться дерьмом - обычное занятие для смерековых павианов
Шило Показати IP 1 Травня 2014 01:18
ЦЕ, мабуть, "Правосєкі" воюють:) Їм же треба чимось зайнятися. Пам'ятники звалили, вікна побили, "ворогів" водою облили...А тут портрети зі сходу "підкатили" вчасно:)
Лучанин Показати IP 1 Травня 2014 02:12
Ну вивісили собі плакати і що? З брудом та фарбою мабуть приємніше дивляться. Свою згоду чи незгоду з даним кандидатом треба висловлювати на виборах, а не в боротьбі з бігбордами. "И эти люди борются за звание дома высокой культуры и быта" (С) Гейропа в усій красі!
Володимир Показати IP 1 Травня 2014 07:37
Заляпують білборди Добкіна та інших кандидатів нікчемні особи, які не вартують того самого Добкіна. Яка влада на Волині, такі її ж прихильники.!
Гобкін Показати IP 1 Травня 2014 09:34
Чому цей контррацептив не приїхав на Волинь?Сцить с.....ка?
Леся Показати IP 1 Травня 2014 09:46
Чому ще досі на Волині існують ригоанали?
Лисий до Леся Показати IP 1 Травня 2014 10:32
Існують тому що вам було шкода вусатого пса на колінах.
Анонім до Лисий Показати IP 1 Травня 2014 12:26
ьой вусатий брехун говорив що розпустив..... та брехун він і лишеться брехуном....
Волинь Показати IP 1 Травня 2014 12:49
Заляпаний плакат привертає більше уваги. Це добкін в козюри навчився отим штучкам-дрючкам, а писаки різних ЗМІ ще добавляють уваги . СЛАВА УКРАЇНІ !!!
НОНА Показати IP 1 Травня 2014 13:04
Ми бачимо, що робиться на Сході і оце заляпування тільки грає на руку сепаратистів. Для чого псувати плакати, не подобається кандидат, просто не голосуй за нього. А такі дикуни ще збираються в Європу? Таких патріотів треба відправити в пальмовий ліс, щоб могли по пальмах лазити.
304 до НОНА Показати IP 1 Травня 2014 15:11
лучше в тайгу..
Romashka до НОНА Показати IP 2 Травня 2014 13:22
Згідний
до НОНИ Показати IP 1 Травня 2014 14:06
+1000%
Волинянин Показати IP 1 Травня 2014 15:26
А ще краще в Слов'янськ іх чи в Краматорськ.
Ага Показати IP 1 Травня 2014 15:57
Всі не згодні з таким дикунством підіть і відмийте пику добкіна на плакатах, ще й квіточками не забудьте заквітчати, а потім обов"язково повідомте про свій подвиг сепаратистів так званих, звичайно на російській мові, на знак глибочайшої поваги та мирних намірів і до них, і до добкіна і до бобкіна.
Romashka Показати IP 2 Травня 2014 13:21
Допу І Гєпу на нари.....