USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як у Парижі реставрують Нотр-Дам після пожежі. Фото

15 Квітня 2021 14:29
У Франції тривають реставраційні роботи будівлі Нотр-Даму після масштабної пожежі у 2019 році.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

До річниці пожежі французи вирішили прозвітувати про вже проведену роботу і покликали президента Еммануеля Макрона.

Фахівці вже закріпили стіни й розстеляють гігантське накриття від опадів. Наразі робітники формують склепіння собору з дерева.

Усередині встановили спеціальні прилади, що повинні попереджувати про хиткість конструкцій. Основні роботи із закріплення реставратори обіцяють завершити до кінця літа.
У Парижі 15 квітня 2019 року відбулася масштабна пожежа у Нотр-Дамі - одному з найзнаменитіших соборів світу.

Готичний католицький собор був заснований 1162 року. Він вважається одним із символів французької столиці та однією з головних визначних пам'яток Парижа, куди щорічно з'їжджаються мільйони туристів з усього світу. По справжньому широку популярність Собор Паризької Богоматері отримав завдяки однойменному історичному роману письменника Віктора Гюго, опублікованому в 1831 році.

Після НП було вирішено зняти фільм про пожежу у Соборі Паризької Богоматері.

У липні влада Франції прийняла остаточне рішення про реконструкцію знаменитого Собору Нотр-Дам де Парі. Еммануель Макрон схвалив проект, що передбачає відновлення собору таким, яким він був до пожежі в квітні минулого року. Зокрема, знищений вогнем шпиль не осучаснять, як раніше пропонувала команда архітекторів. А збережуть таким, яким його побудували в 19-му столітті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus