USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Яковлев став радником Гунчика

10 Квітня 2017 09:32
Голова ОДА узяв «під крило» колишнього першого заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева.

Про це стало відомо під час засідання оперативної наради 10 квітня.

Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що підписав розпорядження про призначення радником голови ОДА на громадських засадах Яковлева Тараса Володимировича.

Нагадаємо, колишній перший заступник Луцького міського голови звільнився, щойно депутати міськради обрали нового секретаря – Ігоря Поліщука, який згодом став виконувачем обов’язків міського голови. Пішов він з посади разом з Сергієм Григоренком та Юрієм Моклицею.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Коля Показати IP 10 Квітня 2017 10:01
А хто б сумнівався. Бо що той Яковлев хіба вміє щось робити крім того що сидіти в кріслі. АГунчика звільнять і яковлева попруть. Гунчик так тримаеться за те крісло , скільки статків задекларував а роботи ніякої не видно парадокс що зараз влада начхала на людей а свої інтереси лобіює. І Гройсман мав приїхати і не приїхав владу треба списувати поки вона землі не продала іноземцям
345 Показати IP 10 Квітня 2017 10:06
Росія збирає українських злодіїв - Гунчих збирає луцьких.
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2017 10:15
Фахівець фахівця -- бачить із даля :)
555 до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2017 12:19
проффесіонал.)
Кит Показати IP 10 Квітня 2017 10:26
Ото буде сильний радник, не знаю, в яких питаннях розбирається, хіба що по відкатах, тут він спец.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2017 10:26
Гунчик підбирає всіх щурів
Петро Показати IP 10 Квітня 2017 10:47
Ще одни вірний в команді
555 Показати IP 10 Квітня 2017 11:21
Хочу спитати: на громадських засадах = задармо? За що тоді має жити " радник"? Чи все просто -... і щуку кинули у воду?
Анонім Показати IP 10 Квітня 2017 11:24
ну це як кононенко чи онищук у порхатого. баблонос
Микола Показати IP 10 Квітня 2017 16:21
Там в ода вже професіоналів всіх повипирали, одні олухи лишились, то ще один діяч добавився.