USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Троє заступників Луцького міського голови звільняються

28 Березня 2017 14:09
Заступники Луцького міського голови Тарас Яковлев, Сергій Григоренко та Юрій Моклиця йдуть з посади.

Про це стало відомо під час брифінгу заступників міського голови 28 березня.

Зі слів першого заступника Тараса Яковлева, він прийшов у міськраду майже 10 років тому.

«За цей час дещо не встиг. Але настав час, коли цю сторінку варто перегортати. Ми не маємо права працювати в міській раді. Я прийшов у команду Миколи Романюка і був його людиною. На нашу думку, зміна секретаря відбулася незаконно, але останнє слово за судом. Розуміючи, що судові засідання можуть тривати роками, ми прийняли рішення піти. Правильно чи ні, але нова команда прийшла в Луцьк і ця команда зобов’язана брати відповідальність за те, що відбувається у місті», - заявив він і сказав, що йде з посади.

Своє чергою, Сергій Григоренко та Юрій Моклиця також повідомили про те, що йдуть з посади.

Сергій Григоренко додав, що вони не згідні з тим, як створювалася більшість у раді, не згідні з тим, як призначений секретар, і як формується виконавча команда. А ще вони «підтримують Юлію Вусенко».

«В цих умовах неможливо працювати. Я краще буду безробітним, ніж буду позичати в Сірка очі і пояснюватиму свою позицію. Хай нова команда показує свою роботу», - переконує він.

Зі слів Юрія Моклиці, «останньою краплею» для нього буцімто став звіт на бюджетній комісії.

Мовляв, того дня напередодні суботника він об’їжджав місто, про що і написав службову записку. А члени бюджетної комісії, зі слів Моклиці, перетворили це питання на «політичне шоу». Крім того, він повідомив, що всі троє (Яковлев, Григоренко, Моклиця, - ред.)підуть у політику та братимуть участь у майбутніх виборах.

«Ми йдемо, щоб повернутися», - заявив він.

Своєю чергою, Тарас Яковлев повідомив, що Андрій Киця та Юрій Вербич «залишилися працювати в міській раді, а їх шляхи розійшлися».

Заяви на звільнення заступники пишуть на ім’я Яковлева як виконувача обов’язків міського голови. Сам Яковлев напише заяву про те, що складає повноваження першого заступника міського голови та доручить відділу кадрової роботи і нагород підготувати на сесію міськради відповідні проекти рішення. Складати свої повноваження заступники будуть після рішення ради.

Як повідомлялося, під засідання 20 сесії міськради троє заступників Луцького міського голови написали заяви з проханням зняти з порядку денного сесії питання, за якими вони є доповідачами, незважаючи на те, що вирішення ці питання чекають вже другий місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Вітя Показати IP 28 Березня 2017 14:20
Ну і х. з ними!
Петро Показати IP 28 Березня 2017 14:22
Йдете хлопці бо, мабуть,знаєте за що треба буде відповісти. Йдіть!
Тарасик до Петро Показати IP 28 Березня 2017 16:46
Петро! Тобі теж пора вже йти, засидівся, ти ж там не х.. ра не робиш...
Небайдужа Показати IP 28 Березня 2017 14:29
Не минуло і року, як побажання лучан здійснились! То була команда не Романюка, а Романюк був під тою командою!
Анонім Показати IP 28 Березня 2017 14:31
Несіть відра - я потопаю в сльозах радості за майбутнє Луцька!
Провокатор Показати IP 28 Березня 2017 14:38
Перед своим увольнением Яковлев и Григоренко "уговаривали" начальника транспорта и начальника МЖК уволиться. Хотели чтоб Луцк увидел каково без них жить, каково без этих "нужных" особ - а не пошли бы сами эти заместители куда подальше?! бо как-то засиделись они в креслах, маничка величия уже переливалась через борт
Сиротинська до Провокатор Показати IP 28 Березня 2017 23:06
Мені також пропонували звільнитись, але я не можу кинути громаду, яка мені довірила наводити порядки в місті. Та й на сесії у Львів як я буду звільнена їздити?
лучанин Показати IP 28 Березня 2017 15:13
Хто ж тепер буде піднімати ціни за проїзд в маршрутках?
Якамака до лучанин Показати IP 28 Березня 2017 23:35
Уже підняли і з відчуттям виконаного долгу ідуть
Соціум Показати IP 28 Березня 2017 15:20
Залишаються фахівціи. А йдуть преданці. Такий був підбір кадрів. Але соціум все роззставляе по правильних місцях.
мирна Показати IP 28 Березня 2017 15:23
Вербич завжди був пристосуванцем і міг-би піти в знак шани до Миколи Ярославовича але йому таки вчинки не знайомі!
Андрій до мирна Показати IP 28 Березня 2017 16:31
Мирна, у Вас ,м'ягко кажучи гіпертрофоване поняття пошани...Ви рахуєте,що параліч роботи міської ради це найкращий прояв поваги до покійного?Мудрі говорять,коли Бог хоче когось покарати,Він позбавляє його здорового глузду.По-моєму,це саме той випадок...
лучанка Показати IP 28 Березня 2017 15:26
А на останок Яковлев впіндюрив тарифи громаді - ай-да "молодець" :))) Нова команда повинна прислухатись до думки громади, відмінити ті тарифи і тоді все буде пучком!!!
Анонім Показати IP 28 Березня 2017 15:32
Якщо звільняються, то чому сьогодні на виконкомі протягнули рішення про підвищення ціни за проїзд у маршрутках. Для того, щоб розізлити лучан і вони підвищення ціни асоціювали з уже новою владою, чи для того щоб мати дивіденди від перевізників за протягнуте рішення?
555 Показати IP 28 Березня 2017 15:39
Йдуть, бо знають, що є що приховати!
щвондєр Показати IP 28 Березня 2017 15:56
А**они - на зло лучанам підвищили плату за проїзд. Вас будуть згадувати, як пас куд.
Провокатор Показати IP 28 Березня 2017 16:00
Мы должны скучать по этим особям??? незаменимых нетту. поди засиделись они в креслах
Клава Показати IP 28 Березня 2017 16:03
Ура !!! Млять - є бог на небі !!!
Банда Показати IP 28 Березня 2017 16:04
А корупційний флюгер Киця не йде,чекає доки посадять. Ще за першу школу треба судити.Скільки крові випив пед.колетиву.Все йому мало було.
555 Показати IP 28 Березня 2017 16:05
Кожна жаба з себе підводний човен корчить.
Клава Показати IP 28 Березня 2017 16:06
Імб*ціли, недорослі інтелектуальноморальнофізичні...
Андрій Показати IP 28 Березня 2017 16:14
Що і потрібно було доказати...Ось таким чином вони переживають за громаду...Після цього, громада повинна гнати їх ср...ю мітлою і навіть близько не підпускати до керівництва місько радою.
Ніла Показати IP 28 Березня 2017 16:38
А що то з личком Яковлева? Ой-ой-ой, перекосило мо**очку, яку вже добрячу наїв, тепер піде до подружки в помічники, ха-ха!
Дрон Кримський Показати IP 28 Березня 2017 16:49
Де решта заяви?
Ммм Показати IP 28 Березня 2017 16:50
Хай ідуть на Схід там покажуть свої здібності.
до ммм до Ммм Показати IP 28 Березня 2017 19:37
Як справедливо підмічено, пішли б на схід проявили геройство, Яковлєв-слабо?
Волиняка Показати IP 28 Березня 2017 17:05
Як написати комент на їх підтримку,щоб пропустили модератори?
Анонім до Волиняка Показати IP 28 Березня 2017 17:49
Вони тут таке витворяють))
Анонім до Волиняка Показати IP 28 Березня 2017 17:55
Поливай брудом опонентів "високоінтелектуальними" коментарями (як от самий перший) і станеш відомим волинським блогером
стефко до Волиняка Показати IP 28 Березня 2017 18:17
А все куплено , так що не дивуйтесь..........
Брендон Показати IP 28 Березня 2017 17:15
Кайф в тому, що через два дні про них всі забудуть і їх це буде бісити. Але є ще одне добре - туди вони не вернуться (ні самі, ні через виборців).
семен Показати IP 28 Березня 2017 17:55
Моклиця підтримав рішення здорожчення проїзду і вмив руки, молодець все для людей
Лучанин до семен Показати IP 28 Березня 2017 18:37
Проблема в тому що лохторат все одно проголосує.
до семена до семен Показати IP 28 Березня 2017 19:40
Похоже на дії родича лапи, це мабудь в генах закладено родини! І шухер.
Патріот Показати IP 28 Березня 2017 19:37
Укроп відремонтує усі дороги!
Анонім до Патріот Показати IP 28 Березня 2017 20:11
Таки да!
Антихрист Показати IP 28 Березня 2017 20:58
А як же пані Сиротинська без свого покровителя Яковлева буде. Муніципали аго-оов...
Георгій Показати IP 28 Березня 2017 21:14
Ніякі вони не команда Романюка ! Все то- подзвонки, квотники, навуходоносори без жодних навиків у професійних сферах ! І доля їх була мудрим людям відома з моменту їх призначення, Соромно було дивитися за їх діяннями. Луцьк страждав. А їхнім батькам хресним - сци в очі, кажуть, що роса божа. Самі ж такі. А теперішні їхні візаві чи конкуренти почали з тої самої помилки, Хлопці, затямте, владою треба наділяти людей професійних, досвідчених, авторитетних, поважних. У Луцьку їх небагато, але вони є - необтяжених політичною заангажованістю, віддалених від олігархічних кланів. Громада повинна їх найняти для управління містом. І не міського голову сьогодні обирати треба, а нових депутатів разом з Головою.
Корінний лучанин Показати IP 28 Березня 2017 21:59
В мене питання до ВШП Яковлева, Григоренка, Моклиці : Чого Ви йшли у міськраду ? Працювати на благо громади міста Луцька чи за партійні інтереси дбати? Я бачу ленінський принцип партійності перемагає у головах оцього молодого покоління! Вони прийшли у владу за теплими місцями. Романюк коли став мером притягнув пані СОКОЛОВСЬКУ із ВОЛИНЬГАЗУ. Пані СОКОЛОВСЬКА притягнула до РОМАНЮКА молоде дарування ЯКОВЛЄВА із тієї ж КОНТОРИ і т.д. і т.п. Цікаво, що саме ця "БРАТВА" бє себе в груди і каже що вони ПАТРІОТИ УКРАЇНИ. Вони на зло всм ПІДУТЬ, а потім знову ПРИЙДУТЬ уже ПЕРЕФАРБОВАНИМИ!!! І напевно будуть показувати усім "КУЗЬКІНУ МАТЬ"! Пані "секретар" ВУСЕНКО (вже б/в) обізвала депутатів ПОКИДЬКАМИ, які у свій час при Романюку М.Я. обрали її секретарем та й пішла судитись за своє місце! Я так розумію, що ця ШАЙКА-ЛЄЙКА дбає лише про свої особисті інтереси. На виборах врахуємо це.
вислужились перед пе Показати IP 28 Березня 2017 22:23
Встигли погодити підвищення вартості проїзду в маршрутках - відкати та заохочення перевізників потрібно відпрацьовувати... Ото буде хохма, як сесія не затвердить! "Стимул" повертати?, передавати?, .....
User Показати IP 28 Березня 2017 22:41
Нічо-нічо, Яковлев ще на посаду мера буде балотуватися. І стадо проголосує, будьте певні.
))))))))))))) Показати IP 28 Березня 2017 23:23
Гарні коменти кого рекламуєте........