USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яким буде новий житловий комплекс у центрі Луцька*

26 Жовтня 2015 09:00
Новий житловий комплекс з підземною парковкою, власною електропідстанцією, квартирами, оснащеними індивідуальним опаленням, незабаром з’явиться у центрі Луцька.

Про новий підхід в житловому будівництві розповідає директор ТзОВ «ХК «Єврохолдінг» Андрій Петрук.

- Розкажіть, будь ласка, яким буде житловий комплекс, що незабаром прикрашатиме пагорби над річкою Стир.

Житловий комплекс «Яровиця» матиме зручне розташування, він зводиться на перетині вулиць Винниченка, Яровиця та Івана Франка.

Для будівництва використовуються надійні екологічно чисті матеріали. Металопластикові ламіновані вікна п’ятикамерного профілю з двокамерним енергозберігаючим склопакетом високого рівня забезпечуватимуть енергозбереження.

Для утеплення будинку використовується мінераловатний утеплювач кращих європейських виробників. Ми повністю відмовилися від утеплення піно полістирольними плитами.

Кожна квартира для зручності матиме засклений балкон, на фасаді передбачені спеціальні місця для кондиціонерів. Ми потурбувалися про те, аби зберегти загальну естетику житлового комплексу.



Як вирішуватимете проблему з паркуванням для мешканців будинку?

Для зручності жителів комплексу запланована підземна парковка на 57 легкових авто у перших двох чергах. Окрім того, ще на 50 автомобілів запланували місце і на прибудинковій території. Відтак, кожен власник автівки зможе без проблем ліфтом, вантажопідйомністю 1 тонна, доїхати на свій поверх, не виходячи на вулицю.

- Наскільки безпечним буде житловий комплекс «Яровиця»?

Будинок буде клубного типу, тобто потрапити на територію можна лише за спеціальними магнітними картками (вони відкриватимуть ворота, запускатимуть ліфт, відчинятимуть вхід до під’їзду). Така ж система працюватиме і для доступу до підземних парковок.

Це робиться для обмеження доступу сторонніх осіб на територію житлового комплексу і водночас для безпеки мешканців.

- Нове будівництво вимагає і нових підходів до енергозбереження. Що нового і вигідного ви запропонуєте мешканцям житлового комплексу «Яровиця»?

Кожна квартира новобудови матиме індивідуальне опалення. Відтак, господар самостійно регулюватиме температурний режим у власному помешканні.

Окрім того, для забезпечення належної електрифікації житлового комплексу збудована своя електропідстанція на 2 мегавата. Вона повністю забезпечить електроенергією всі квартири та магазини.

До того ж у кожній оселі прокладаються мідні проводки з підсиленою потужністю. Це гарантуватиме, що електрична система житлового комплексу «Яровиця» витримуватиме великі навантаження при одночасній роботі великої кількості побутових пристроїв.

- Які новинки передбачені за проектом на перших та останніх поверхах?

Житловий комплекс «Яровиця» гармонійно вписуватиметься в архітектурну композицію міста. Більшість будинків комплексу - дев’ятиповерхові, а в бокових вітражних фасадах передбачені дворівневі квартири площею від 120–209 метрів квадратних, з вікон яких відкривається мальовничий краєвид.

Перший поверх - повністю комерційний: приміщення пристосовані для розміщення офісів та магазинів. Тобто відразу передбачені проектні площі, щоб люди не переробляли приміщення, не валили несучі стіни. Окрім того, фасад комерції плануємо оздобити керамогранітними вентильованими фасадами. Поручні будуть з нержавіючих матеріалів.



- Чим комплекс «Яровиця» вирізняється з-поміж інших?

Житловий комплекс «Яровиця» - це великий будинок покращеного сучасного європейського стилю. Усередині двору заплановані дитячі ігрові та спортивні майданчики, а також зелені насадження.

- Щодо цінової політики, що запропонуєте майбутнім мешканцям?

Вартість квадратного метра – від 10 900 гривень за метр квадратний з можливістю відтермінування платежів на 12 місяців. Також можна придбати квартиру в кредит на 20 років, звернувшись до наших надійних банків-партнерів. Варто зазначити, що в ЖК «Яровиця» діє система знижок та акційних пропозицій.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

(050) 402 05 05,

(068) 008 04 04,

тел/факс: (0332) 789 281,

email: [email protected]

Сергій Жуковський



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2015 09:35
Вважаю за необхідне запроектувати накриття над вїздом в підземний паркінг.
свідомий Показати IP 26 Жовтня 2015 09:41
В країні криза і от цікаво, а за що люди купують таке житло? Будівельники можуть будувати за кредити або свої обігові кошти, а от хто купує?:) Може не треба волати, що в нас люди бідні якщо такі справи?:)
лучанка до свідомий Показати IP 26 Жовтня 2015 10:47
нам крім Гараджі нічого не світить
віто до свідомий Показати IP 26 Жовтня 2015 11:06
А хто волає?
люся до свідомий Показати IP 26 Жовтня 2015 22:08
Більшість отримує зарплату в "конвертах" не платить податки, того країна така бідна...
Олесь Показати IP 26 Жовтня 2015 10:06
Супер? Та ні... З містобудівельної точки зору-на перехресті біля "Проміня2- (або біля того рябого страхіття, на яке "Промінь "перетворюється) , назріває транспортний колапс. Проїхати це перехрестя, навіть зараз, і не в годину пік-доволі проблематиячно. А з введенням комплексу, за відсутності підземного переходу-(по при різке збільшення транспортних та пішохідних потоків), взагалі повториться ситуація що є біля "варшавки" Оце -міський архітектор з художником- некомпетентні, в містобудівельні обмеження перехід не включили, але Бідзіля!? Він же "в курсі"!!!! Фахівець.. Та видно після пропрзиції надбудови над туалетами, авторства "сім"ї" " Заслужного кругом метра"- фінансова сторона- превалює. Шкода. Бо пізно "пити боржомі"
Читач до Олесь Показати IP 26 Жовтня 2015 10:45
Реконструюють площу. Це вже давно потрібно зробити. Коллапсу не буде, бо Яровиця поглинає транспорт на Набережну як Чорна Діра. Можливості для розширення площі зі сторони Стрілецької є. Для влаштування підземних переходів напрошується будівництво торгового центру під центральним колом. Дерева там краще б позрізали - перетворюють площу в хащу.
Олесьі до Читач Показати IP 26 Жовтня 2015 17:16
Час покаже. Як буде без переходу... Але будівництво Такого об"екту, без фінансів нового району- абсурд.. фантастика. Шкода оптимістів. З Торговим центром під "колом" Площа до 3000-5000тис. м "2". Але інвестор де???. Ото ж....
Читач до Олесьі Показати IP 27 Жовтня 2015 08:17
Чого Ви ниєте? Сам не маєте, то хоч за розвиток міста порадійте. и порівняйте з депресивними містами. Далеко їхати не треба.
ЛУЧАНИ до Читач Показати IP 26 Жовтня 2015 23:26
ПЛОЩУ В ХАЩУ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ ТІ,ХТО ЛИШЕ БУДУЄ ТА НАЖИВАЄТЬСЯ НА ЦЬОМУ ВСЬОМУ!!! ТЬМЯ ТЬМУЩА В ЛУЦЬКУ ТЦ і з них 2-3 магазини нормальних!!! Краще б ялинок побільше було!
Andrij до Олесь Показати IP 26 Жовтня 2015 11:14
Tak, kompleks dyze velukuj. Ale problemy z transportnum kolapsom mozna vurishutu za dopomogojy sfitlofora bilja feli4utu i ykrtelekomy dlja pishoxodiv. Mozluvo she nanestu dvoxpolosny rozmitky na kilzi, tobto vnytrishnje kolo ze zjizd tilku na pershuj nastypnuj povorot. I vse, nijakogo kolapsy.....paniker....)))))))
Олесь до Andrij Показати IP 26 Жовтня 2015 20:07
бред....
ЛУЧАНО Показати IP 26 Жовтня 2015 10:46
ОПАЛЕННЯ ТАМ БУДЕ НА ТОРФІ ЧИ НА КІЗЯКАХ КОРОВЯЧИХ?
111 Показати IP 26 Жовтня 2015 10:52
брехняпобачите.великий будинок мало земли залазить на заправку и дорогу
Олена Показати IP 26 Жовтня 2015 11:38
Сижу я в своей хрущевке и думаю, ну откуда у людей бабки такие квартиры покупать? А? Я хочу, чтобы всех кто купил такую квартиру предоставили свои декларации... ну или хотя бы похвастались где же она так работают, что такие денжищи зарабатывают.... Всё, дальше меня просто жаба или злоба задушила....
Читач до Олена Показати IP 27 Жовтня 2015 08:15
Для кого-то и Ваша хрущёвка - дворец, построенный за нетрудовые доходы ))
Саша Показати IP 26 Жовтня 2015 11:55
10 000 за квадрат... то 70м кв. 700 000 :)))) це 20 років треба не їсти і не пити .щоб купити...
Хрен собачий до Саша Показати IP 26 Жовтня 2015 12:25
Якщо перевести у валюту, то 700 000 не так вже й багато...Менше 30 000 євро...Можна "нашкрябати", якщо піднатужитись. :)
лучани до Хрен собачий Показати IP 26 Жовтня 2015 23:29
це вже дійсно хату краще будувати чи в Польщі купувати квартиру і отримувати громадянство там...,а не тут в центрі полішуків....
Саша Показати IP 26 Жовтня 2015 11:58
за такі грошиська то вже краще свою хатку будувати...
1125 Показати IP 26 Жовтня 2015 13:37
на тому місці колись планували спорудити 3 семиповерхівки для обкомівських. теперішні "псувачі" проміня просто використали розробки діпроміста та вдало продали їх як свої...
Олесь до 1125 Показати IP 26 Жовтня 2015 17:19
Ні. Там мали будти, (по Генплану), гуртожитки педінституту. ....
КЛВ Показати IP 26 Жовтня 2015 15:02
Хто накопав бурштину, той і купить таку квартиру
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2015 15:58
мені на ДН куплять квартиру!!!
До всіх Показати IP 26 Жовтня 2015 23:49
Схаменіться. В Чорнухи відсотків 80-85 квартир купується ще до здачі будинку!!! Ціна за квадрат орієнтовно 12500-13000 грн. В людей є бабкі, і є бабки в тих хто мозгами шевелить, а не ниє тут в коментах!!!
Читач до До всіх Показати IP 27 Жовтня 2015 08:14
Поки в будь-якому місті ще щось будується, то це місто маємайбутнє.
До Олеся Показати IP 28 Жовтня 2015 21:46
Яка хата такий тин, які Тато Мама - такий Син !