USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Ярош жив на нелегальні доходи через Януковича

4 Квітня 2014 16:51
Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош не показав в декларації жодних доходів, бо не мав легальних доходів і не визнавав владу Віктора Януковича.

Про це Ярош заявив сьогодні на прес-конференції, передає Еспресо.TV.

Ярош пояснив, що 800 гривень, вказані в декларації, це стипендія його старшої доньки. «У мене ніяких легальних і офіційних доходів не було», - заявив він.

«Справа в тому, що з самого початку правління Януковича я не визнав його президентом. І відповідно, я відчував, що системність наших активних дій має проявлятися у всіх напрамках, в тому числі по податках», - пояснив Ярош.

«Звичайно, я мав якийсь певний дохід, але, повірте мені, невеликий. Повірте мені, я знаю що таке виживати за 2 тисячі гривень на місяць. Мені допомагали друзі матеріально, допомагали малі, середні підприємці і в середньому я мав 5-7 тисяч гривень у місяць», - заявив Ярош.

При цьому він додав, що не вказував нічого у декларації, бо йому «не хотілося платити в общак Януковичу».

Нагадаємо, Ярош у своїй декларації про доходи зазначив, що тимчасово не працює і не мав доходів за 2013 рік. На прес-конференцію лідер Правого сектора приїхав на елітному американському джипі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Революционер Показати IP 4 Квітня 2014 17:04
Я не визнаюправлячу хунту, то не буду платити податкiв.
Антимайданист до Революционер Показати IP 4 Квітня 2014 17:05
Теж не хочу платити в общак БУТ-у...
Камо до Революционер Показати IP 4 Квітня 2014 21:22
Все правильно: платиш податки - утримуєш злочинний режим. А всі, хто скиглить , що він податки не заплатив - ідіоти. Невже ви вважаєте, що з тих мільйонів зареєстрованих олігархами заплачені податки? Але справа в тому ,що декларацію ярош подавав вже , коли янукович був у Ростові, а відмазку цю придумав (навіть не придумав, а позичив на просторах інтернету у одного свого захисника) вже згодом.
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:05
Навіть назву статті потрібно було придумати так, аби хоч якось обіс...ти все що стосується Правого Сектору. Шановна редакціє попустіться будь ласка зі своїм упередженим ставленням до ПС. Дякую!!!
Александр до спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:34
Как например: Ярош: "Повірте мені, саме незначна матеріальна допомога друзів і підпрємців, 5-7 тис. в місяць, надала можливість мені внести заставу в 2.5 млн.грн за реєстрацію як кандидата в президенти"
Наталя до Александр Показати IP 4 Квітня 2014 17:42
Короче: займався рекетом підприємців - на що і жив!! Оце так принципи: не визнаю Януковича і не буду нічого платити в бюджет держави (нафіг мені вчителі, лікарі, пенсіонери!). Такого бидлацтва ще не бачила!!
слов нет до Наталя Показати IP 4 Квітня 2014 18:03
А хахахаха цирк шапито и это хочет стать президентом. Кандидаты ВСЕ сборище фриков и мы должны из худшего опв нетять выбирать лучшего. За что все это нам в 21 веке.
пенсіонер до Александр Показати IP 4 Квітня 2014 18:06
о через таких .... і на мін. пенсію в бюджеті нашкрябати не можуть
Бла-бла до спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:53
Ярош сам себе обіс..в, точно так само як і правий сектор своєю неадкватною поведінкою. Вже далі немає чого гадити, і так вже всі в лайні
Маємо що маємо Показати IP 4 Квітня 2014 17:24
Нероба який шукає собі виправдання.
так до Маємо що маємо Показати IP 4 Квітня 2014 17:46
податки не хотів платити, а по державних дорогах їздив, і від державної мінімальної пенсії в майбутньому, мабуть, відмовиться? нероба.
Бла-бла Показати IP 4 Квітня 2014 17:52
Я такий хороший прямо весь, і я такий чесний, що прямо йомайо! Виберіть мене президентом, ну будь ласочка)) Все це, звичайно, жарти, проте він знає що таке жити на 2000 грн в місяць? Та це знає 60% населення України. Нормальні в нього друзі, якщо він в місяць так скромненько мав 5000-7000 грн. Мені б таких друзів. Крім того, де те в нього взялися гроші на заставу в 2,5 млн. грн.? Друзі допомогли? То що це в нього за друзі такі? Не в кожного українця є такі друзі, які зможуть тебе утримувати роками за свої ж кошти. А фінансує хто його президентську кампанію - також друзі? Щось про це ніде не говориться. Ярош - це або бандит такий ще й професійний, або не знаю - з друзями пощастило. але більше схиляюся до першого
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:57
понеслось ...... Пс то пс сьо... Капец які погані і бла бла бла... Цікаво ті хто зараз гонить на ПС, такої самої думки були 2 місяці тому, коли їм ще тоді не платили за трольство?????
Анонім до спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 18:07
коментар було видалено
Анонім до спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 18:57
Нам то ни кто не платит в отличие от тебя.
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:59
А якщо мій коментар набере багато "-" то його видалять???? ))))
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:59
А якщо мій коментар набере багато "-" то його видалять???? ))))
пенсіонер Показати IP 4 Квітня 2014 18:12
а от цікаво, чи наша доблесна податкова дорахує доходи за його ж заявою, і чи він сплатить подати
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 19:23
Повна несінітниця для людини,яка надумала іти в президенти.Кого ж вибираємо ледаря та ще прохача?Соромно українці!
Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 20:13
А я думав, що такі ідіотські виправдовування можуть бути тільки у Януковича. Ну да, тааких ми і вибираємо зазвичай. Тішать "мінуси" під постами тих, хто виправдовує ПС. Хлопці, зрозумійте, що саме так люди ставляються до цих гопників.
Я що дибіл Показати IP 4 Квітня 2014 22:57
Я ПП кожен місяць платив і плачу 2500-3000 грн податків, я гірший за яроша, чи як тепер
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 23:38
От мені цікаво багато проплачених тролів говорили про ПС так само як зараз, тоді коли були великі проблеми в столиці??? На 250 % впевнений що ПС тоді ставили як приклад. Ні в якому разі не підтримую повністю ПС. Просто дико дратують дешеві проплачені понти за монітором пк.
аяяй до спостерігач Показати IP 5 Квітня 2014 12:18
якщо знаєте як заробити понти за монітором то розкажіть,теж хочу заробляти на коментах
Українка до спостерігач Показати IP 5 Квітня 2014 19:01
Поясніть - чому коли людина пише що вона не підтримує майдан, правий сектор, самооборону, нову владу - ви починаєте наивати їх тролями та тітушками? Чому не ввійти з ними в діалог та дізнатись, що саме вплинуло на їхню думку? Але такі як ви ніколи не входять в дисскусію, знаєте чому - бо вам нічого нам сказати. Скоро і ви прокинетесь, з гірким присмаком обману.
Наталя до Українка Показати IP 5 Квітня 2014 21:29
Оце і є самий звичайний "троль": аргументів - нуль, а жовчі вилитої на свого ідейного супротивника - ціла бочка! Він ніколи не "прокинеться", бо з самого початку знав, що собою являє ПС. Однак, як кажуть в народі : "З поганої собаки - хоч шерсті клок" - шукав місце де б в черговий раз заробити на "кольоровій революції американського розливу" (видно досвід 2004 року не давав спокійно спати!)
Наталя до спостерігач Показати IP 5 Квітня 2014 21:21
Скажи де записують у "проплачені тролі"? Лишня копійка ніколи не завадить та ще й коли говориш чисту правду, як думаєш!!