USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Євробачення-2021: український гурт Go-A увійшов у п’ятірку лідерів

23 Травня 2021 07:58
Український гурт «Go-A» з піснею Shum увійшов до п’ятірки лідерів фіналу Євробачення-2021. Натомість переможцем пісенного конкурсу, який цього року відбувся в Роттердамі в Нідерландах, став гурт Maneskin, який представляв Італію, з піснею «Zitti e buoni».

Про це стало відомо під час прямого ефіру Євробачення-2021 у ніч з 22 на 23 травня.

Загалом у фіналі виступили учасники з 26 країн.

У результаті напруженої боротьби перемогу здобув гурт «Maneskin», який представляв Італію. Він набрав загалом 524 бали (206 від журі й 318 від глядачів).
Натомість, друге місце здобула співачка Барбара Праві, яка представляла Францію. Вона набрала 499 балів (248 від журі й 251 від глядачів).
На третій сходинці – найбільш знаного пісенного конкурсу Європи й не тільки виконавець Gjon’s Tears із Швейцарії із 432 балами (267 від журі й 165 від глядачів).
На четвертому місці із 378 балами (198 від журі й 180 від глядачів) опинився гурт «Daði og Gagnamagnið» з Ісландії. До слова, виступ музикантів вперше за історію Євробачення показували в записі, оскільки у двох членів делегації виявили COVID-19.
Водночас український гурт «Go-A» у результаті глядацького голосування зайняв п’яте місце, отримавши 364 бали (97 балів від національного журі й 267 балів від глядачів).


До слова, фінальна таблиця з результатами конкурсу виглядає так:
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ОДІН. Показати IP 23 Травня 2021 08:11
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИШЕ ОДИН.
Арафат Показати IP 23 Травня 2021 09:25
Вітаю наших з перемогою! Молодці!
Голосування глядачів Показати IP 23 Травня 2021 09:59
Жюрі повинні піти до лісу. За голосуванням глядачів ми переможці)
Скептик Показати IP 23 Травня 2021 10:22
Я не хочу розкривати всі карти, але від офіційних джерел даного конкурсу за три дні до фіналу, вже було відомо, що Україна посяде 5 місце. Не більше не менше, а саме 5 місце. Це називається дуже просто і цинічно: підтасування балів для заздалегідь приготовленого місця на конкурсі. А далі самі, думайте: чи на сьогодні надто не політизованим вже став цей пісенний конкурс, який називається "Євробачення-2021".
Ахах Показати IP 23 Травня 2021 10:45
Так мене смішить українська натура скрізь шукати перемогу. То в них Макрон випив чарку під крик з натовпу "будьмо", то на конкурсі де навіть друге місце, скажемо так, не призове, увійшли в п'ятірку. А якби зайняли 14 місце, то як було б, в чотирнадцятірку лідерів?
Анонім Показати IP 23 Травня 2021 14:14
Подія гарна, але мене більше цікавить, коли в нас буде гаряча вода, я задовбалась гріти воду в каструлях, у нас дахова котельня, яка є спільною власністю жильців, я купувала квартиру в новобудові не для того, щоб там ставити бойлер.
Ігор луцький до Анонім Показати IP 23 Травня 2021 15:28
А котельня на балансі в ЛТ?В такому разі щиро співчуваю.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Травня 2021 16:04
39 тис квартир у Луцьку залишили без гарячої води на невизначений термін, при цьому ще ж існує абонплата за гарячу воду, яку потрібно буде платити чи є вода чи нема. Це в Європі напевно нормальне явище - робити людей лохами, ми ж вже там- "Україна - це Європа"