USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Юшка, зброя та боді-арт. Як лучани допомагали добровольцям

5 Квітня 2015 17:55
У центрі Луцька – благодійний «вербний» ярмарок, під час якого містяни мали змогу весело і колоритно провести час, і, водночас, допомогти добровольцям.

Захід тривав з 12 по 18 годину у вербну неділю, 5 квітня, на Театральному майдані Луцька. Так, аби додати сил та настрою мешканцям та гостям обласного центру у Вербну неділю активісти із Волинського осередку Правого сектору пригощали перехожих смачним пловом, кулішем та рибною юшкою, приготованими на польовій кухні.
Натомість, задоволені краяни охоче кидали у скриню гроші, аби тим самим довести власну шану та повагу до тих, хто добровільно захищає суверенітет країни на передовій.

Окрім цього, під час благодійного ярмарку продавали вироби з українською символікою та демонстрували військове озброєння. Як малюки, так і дорослі мали змогу приміряти на себе військову амуніцію, зібрати та розібрати автомат, потримати у руках «муху», а також повправлятися у військовому мистецтві.
Досвідчені медовари пропонували скуштувати смачні питні меди, а у передтиждень Великодня лучани з задоволенням купували пишні святкові хлібці-паски та розмальовували писанки.
До слова, фіксованої ціни на смаколики активісти не ставили, мовляв, «кидайте у скриньку, скільки не шкода».
Також організували патріотичний боді-арт.
А, розмалювавшись, лучани могли сфотографуватись на фоні колоритної української хатинки, або зі зброєю в руках.
І, навіть незважаючи на примхливу квітневу погоду, сміх, радощі та хороший настрій не покидали центральний майдан обласного центру.


Нагадаємо, зі слів організаторів, виручені кошти використають на потреби волинських бійців Добровольчого українського корпусу Правого сектору.

Також у центрі Луцька відбулось масове приготування вареників, яке організували активісти «Самооборони Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
квітка Показати IP 5 Квітня 2015 19:47
А чому лише для добровольців в АТО більше ніхто не воює?! Чи тільки ДУКи вояки, а інші так - покурити вийшли? Що за підхід та вибірковість?!
Олександр до квітка Показати IP 5 Квітня 2015 20:18
Нема що по суті сказати - то вже краще промовчати.
ОлександрУ до Олександр Показати IP 5 Квітня 2015 20:49
все по суті написано!!!!!!!!!!!!!!1
Турист АТО до квітка Показати IP 6 Квітня 2015 11:21
Їздив я на передову завозив волонтерські допомогу. Менти які стоять на блок-посту в Дніпропетровськ кричать, що вони Герої АТО. Чимближче до передової тим менше тверезих або хочаб більш-менш адекватних солдат, нацгвардія взагалі обнагліла, хотіли щоб їм або відгрузили речей або заплатили за перетин блок-посту. Хлопці з ДУКу найкращі, завжди тверезі (за одного страждають усі, та й любителя пригубити б'ють палками), відступати нехочуть а їм ще палки в колеса вставляють. Якби не АЙДАР, АЗОВ та ДУК вже в столиці сєпари сиділи б...
Ігрік Показати IP 5 Квітня 2015 19:54
Вікторія Семенюк акі Ксена!!!
Анатоль_ Показати IP 5 Квітня 2015 19:55
Ми з Наталкою Семенівною також можемо показати боді-арт для добровольців для подняття бойового духу
рижков сергій Показати IP 5 Квітня 2015 20:10
І Самооборона трохі вареників сварила....
гуцул до рижков сергій Показати IP 5 Квітня 2015 20:48
Це все на що вона здатна?:) А слабо власників маркетів потрусити, що так необгрунтовно ціни на все попіднімали? Ви ж такі "громадські", а лише на вареники здатні...:)
до гуцула до гуцул Показати IP 5 Квітня 2015 23:18
А на що ти здатне?
віра до до гуцула Показати IP 6 Квітня 2015 08:38
Назвались груздем (громадською організацією) - лізьте у кошик, робіть громадське, а не різне... для замилювання очей!!!
вп Показати IP 5 Квітня 2015 21:49
а ТУТАЙ теж однобоко, і нічого, всіх влаштовує. http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/73913/
Карна Показати IP 5 Квітня 2015 22:06
а мені сподобалось))) море позитивних емоцій, радісні обличчя, біготлива малеча, смачна кухня)) саме те що треба до свят))
цікаво Показати IP 6 Квітня 2015 08:43
А що це за пані в червоному з калашом?
Анонім до цікаво Показати IP 6 Квітня 2015 09:20
Автомат тримати, це тобі не пальцем в дупі ковирятись!...
Карні Показати IP 6 Квітня 2015 08:44
Звичайно, сподобалось. Чим би дитя не бавилось, аби не плакало.