USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За 40 км від Луцька з’явилася казкова країна тюльпанів

1 Травня 2018 10:48
На Волині серед поля між Луцьком та Ковелем з’явилася міні-Голландія. Тут для квіткового фестивалю на величезній площі висадили два мільйони тюльпанів різних сортів.

Фото для Інформаційного агентства Волинські Новини надіслали очевидці.

Тюльпани які привезли з Нідерландів. На Волині їх вирощують уже три роки, адаптовуючи до нашого клімату.

Нагадаємо, у суботу, 28 квітня, там влаштували День поля, тож на територію могли зайти усі охочі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
МВА Показати IP 1 Травня 2018 14:03
Кілька років тому це була міні Голландія А зараз це так залишки квіти кволі та заражені вірусом строкатопелюстковості Для людей які розбираються у квітникарстві нічого цікавого там немає Для звичайних людей так багато квітів справляє враження "гарно" І який це день "відкритих дверей" коли за вхід беруть гроші?
123 до МВА Показати IP 2 Травня 2018 12:00
МВА мабудь постійно засаджує набагато більші плантації квітів не заражені вірусами і безкоштовно організовує покази цієї краси людям які розбираються в квітникарстві. Р.S. Не розбираюсь у тонкощах квітникарства, але ціную працю людей, які вкладають гроші, здоров*я та час у таку красу. Догодити нашим поліщукам дуже важко! Процвітання організаторам свята !!!!!!
МВА до 123 Показати IP 18 Травня 2018 20:34
Так приїжджайте покажу Тільки у під Польський Познань чи Наше Закарпаття і подивіться як насправді це має виглядати І доречі вхід безкоштовний для полішуків і не тільки Потрібно бути спеціалістами у своїй справі А не дилетантами