USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

За розірваний портрет Порошенка юнака засудили на 4 роки

1 Квітня 2016 23:00
Вінницька суддя Ірина Курбатова винесла вирок активісту Юрію Павленку (Хорту). Вона визнала його виним і засудила на 4 роки та 6 місяців тюрми. Адвокати Хорта уже готують апеляцію.

"Вирок Курбатової жалюгідний і злочинний. Апеляційний суд має скасувати його, якщо не буде впливу зверху. Юра мужня людина. Очікував на такий нікчемний вирок. Знав все, бо його замовили. Розгляд апеляції буде за місяць. Він може затягнутися на два місяці" - повідомив Gazeta.ua адвокат Валерій Палій

Зранку під стінами Вінницької обласної держадміністрації активісти розгорнули пікет проти політичних репресій влади. Приводом стало затягування із оголошенням вироку вінничанину Юрію Павленку-Хорту. На його підтримку 10 протестуючих оголосили голодування. Згодом їм повідомили, що в другій половин дня Хорту виголосять вирок.

Нагадаємо, Юрія Павленка звинувачують у хуліганстві та непокорі і побитті працівників міліції під час подій 6 грудня 2014 року, коли активістів не пустили на засідання сесії обласної ради. Кажуть, арештували через розірваний портрет президента Петра Порошенка. Його тримали під вартою рік 4 місяці. Прокуратура вимагала для нього 7 років тюрми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 1 Квітня 2016 23:13
Це вам не злочинна влада!
Zarobitchanyn до Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 00:14
Хотів ➕
Анонім до Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 10:23
Це злочинна єврейська хунта!
Кажу вам Показати IP 1 Квітня 2016 23:50
Режим пороха яйценюха парубія турчинова
о Показати IP 1 Квітня 2016 23:52
а нас .. ть на портрет?шо стоить
Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 00:04
Правильно нех*р вийо...патріоти срані. Спочатку скидають попередню владу, а тепер і ця не подобається? Самі ж до цього йшли.
Федорович Показати IP 2 Квітня 2016 00:17
А шо так можно было?
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 2 Квітня 2016 01:15
ГАРАНТ ЗАХВОРІВ,СУДДЯ ЗДУРІВ.
Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 01:31
А чому ж не герой, як М. Москвич, цікаво?
Спостерігач до Анонім Показати IP 3 Квітня 2016 01:14
Дискремінація: М. Москвич і І. Гузь стали героями за розірваний потрет колишнього президента Януковича, а тут позбавлення волі. Обставини такі ж самі. Яка ж несправедливість.
Отакої Показати IP 2 Квітня 2016 02:27
О це вам не потрети злочинної влади верх дном переертати. Але ж чого хотіли, те й маєте.
Кім Чен Ил Показати IP 2 Квітня 2016 07:09
О Великий Пет Пор Рош вітаю!
Вова Показати IP 2 Квітня 2016 07:23
Мені здається Порошенку вже час боятись!
Щур В.М. Показати IP 2 Квітня 2016 07:45
Це "реформи" в демократичних засадах нашої держави від революційно - народної влади ! Вчора повідомили в новинах як за 2015рік виросли статки нашого народно обраного . Все на фоні зубожіння громадян України !!! А поділитися з народом - СЛАБО...
Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 08:49
цікаво, а якщо порошенкові в морду плюнути - то скільки дадуть?
Я Показати IP 2 Квітня 2016 08:56
В цій країні нічого не змінилося
Ггггг Показати IP 2 Квітня 2016 09:06
Шоо за брєд! Це шо правда ???
а якщо Показати IP 2 Квітня 2016 09:09
вверх ногами на ялинці портрет повісити як на волині то героя дадуть чи убд
Хааа Показати IP 2 Квітня 2016 09:12
Терористам менше дають!
абвер Показати IP 2 Квітня 2016 10:39
За что боролись на то и напоролись
бе Показати IP 2 Квітня 2016 11:19
В Сумах при янеку був такий самий випадок! а судді хто???
СБУ Показати IP 2 Квітня 2016 11:20
Баригівска, корупційна влада моржів рулить, але їм недовго залишилось.
Корінний лучанин Показати IP 2 Квітня 2016 11:28
РЕПЛІКА: При Януковичу ,за перевернутий його портрет догори дригом та за кинуте яйце - НЕ СУДИЛИ! Ось такі метамофози ВЛАДИ від ЖИТТЯ ПО НОВОМУ!
мама Показати IP 2 Квітня 2016 11:55
А чи відбулось зміна влади? Перерозподіл - так , але зміна - ні.
Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 13:26
За такий термін він щей міг на нього по великому сходити.Найгірший президент в історії
Лаврентій Показати IP 2 Квітня 2016 14:52
Ну чим не відголоски сталінізму?!?
Привіт Показати IP 2 Квітня 2016 16:20
А хтось звернув увагу на дату виходу статті???
Кубик Показати IP 3 Квітня 2016 03:22
25 січня на мітинг під ОДА прийшли кілька тисяч людей у той час як у Вінницькій області проживає 1 млн. 600 тис. А ви говорите "як народ вирішить". Виходить, вас призначили комендантом лише від тих людей, які у той момент прийшли? - А ви зберіть мітинг проти нас. Якщо порівняти історичні події, то у стародавній Греції була непогана форма народовладдя: збирались активні громадяни і вирішували важливі питання. У них були можливості і час. А раби не брали участі. Якщо більшість не бере участь у прийнятті рішень, то меншість вирішує долю більшості. Не бачу сенсу у закиді "1 мільйон і 600 тисяч". Це iнтервю засудженого. Ви розберiться потiм коментуйте.
Волинянин Показати IP 3 Квітня 2016 18:01
Повезло что не пожизнено .
Вася Показати IP 6 Квітня 2016 07:20
И правильно. Получил по заслугам и даже легко отделался. Я считаю нужно было дать лет десять строгача. Никто не смеет оскорблять честь и достоинство нашего лидера великого Петра Алексеевича, ведущего страну к настоящей демократии, свободе и процветанию плечом к плечу с братскими станами Евросоюза. Слава Порошенко!