USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

За спалену пшеницю волинянці виставили рахунок на 2 мільйони

12 Серпня 2016 17:01
Волинянці, яка спалила чужу пшеницю, виставили рахунок за збитки — 2 мільйони гривень, - інформує Вісник.

Як повідомлялося, мешканка села Шельвів Локачинського району, спалюючи стерню на своєму полі, ненароком підпалила ще й чуже – з незібраною пшеницею. В результаті пожежі знищено понад 40 гектарів посівів.

Як стало відомо виданню з власних джерел, пшениця знаходилася на людських паях, якими користується підприємство дуже впливового волинянина (згідно з попередньою інформацією, це агропромгрупа «Пан Курчак»).

Порахувавши збитки, фірма виставила рахунок винуватиці пожежі – два мільйони гривень. Спершу жінка має сплатити 50 тисяч гривень і щомісяця повертати ще по три тисячі. Але попереду, швидше за все, ще судова тяганина. В будь-якому випадку, захистити свої права постраждала сторона навряд чи зможе у повному обсязі, бо 2 мільйони гривень для простої сільської жінки просто космічна сума.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Я. Показати IP 12 Серпня 2016 17:12
То тона пшениці 10000 грн виходить: 40 га, 200 т пшениці.
Вахтанг Показати IP 12 Серпня 2016 17:29
Жіночці - респект і уважуха за боротьбу з ГМО зерном, а "курчаківські" кури виздихають - невелика втрата - що зерно, що кури - однаковісіньке лайно.
009 до Вахтанг Показати IP 12 Серпня 2016 17:53
А ти шо?вегетаріанець? Навіть якщо це свльська жіночка,то це оправдання щоб нищити чуже майно?
Вахтанг до 009 Показати IP 12 Серпня 2016 21:07
В мне, на щастя, все своє. А спалене - не майно, а модифіковане(!) лайно!
Оленка до Вахтанг Показати IP 14 Серпня 2016 17:44
Дурню, не зерна шкода і Мартиняка. Там могло село вигоріли, почитай у газеті Волинь, що там коїлося, коли поле горіло.
Вахтанг до Оленка Показати IP 15 Серпня 2016 10:40
Але ж ти і культурна...
Анатоль_ Показати IP 12 Серпня 2016 17:44
Я в шоце!
Українець Показати IP 12 Серпня 2016 17:47
Правильно, більше вона стерню точно не буде спалювати
Анонім до Українець Показати IP 13 Серпня 2016 07:48
І може ще комусь дійде, що так робити не треба
Громадянин Показати IP 12 Серпня 2016 18:08
Даже якщо урожай буде 10 центнерів з 1 га то з 40 га виходить 400 центнерів. Куплять зерно по 3000 тис грн за 1 центнер. Тож виходить що курча хоче нагріти бабульку більш як на 800 тис грн. Тож бабцю найміть гарного адвоката і хай сосуть х...й.
55 до Громадянин Показати IP 12 Серпня 2016 19:23
пораховано неправильно. Урожай у них при суч. технологіях мін. 50ц/га, може бути й 75-85. Але ціна зерна 3тис.грн. не за центнер, а за тону. Тож все одно вартість згорілого менше мільйона. Може, тут ще якісь непрямі збитки пораховані...
Віктор до Громадянин Показати IP 12 Серпня 2016 20:06
При хорошому врожаі можнна зібрати 70 центнерів з 1 га
на тому полі Показати IP 12 Серпня 2016 20:19
урожайнвсть того поля приблизно 5,5-7 т/г ціна наразі 3500-3800 за тонну) тому від сили 900 000 тис грн. Жлоби вони просто.
алла Показати IP 12 Серпня 2016 23:32
Давайте скинемся по 2 грн . Сума набіжить і спасемо життя жіночці
Пастух Показати IP 12 Серпня 2016 23:56
Краще всю кантору пана курчака спалити, ніж скидатися тим жлобам.. разом з Мартинюком...
11111 Показати IP 14 Серпня 2016 00:06
такі як та баба з-ли вже пожежників кожний день подекілька виїзді від таких придурків горить трава і навіть будинки , а після цього вона 10 тому скаже нероби х-ні.
vasya z buzak Показати IP 15 Серпня 2016 09:33
давайте скинемся жіночці на пересадку мізків, щоб наслідуючий раз знала, що не слід спалювати стерню