USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Замуровуй магазини сина», - Євгеній Ткачук про погрози від Гунчика

2 Березня 2017 22:35
Депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук розповів про погрози, що надходять йому та членам його родини.

Інтерв'ю із депутатом вийшло в ефірі телепередачі «Новини на часі» на телеканалі «Аверс» 2 березня.

«Один із власників групи «Континіум» сказав, що у випадку моєї непідтримки кандидатури Юлії Вусенко як виконуючого обов'язки міського голови мій мандат депутата від «Солідарності" відізвуть», - сказав Ткачук.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЄВГЕНІЙ ТКАЧУК НЕ Є ЧЛЕНОМ БПП

Окрім того, депутат розповів про тиск, який чиниться на нього та членів його родини зі сторони голови Волинської ОДА Володимира Гунчика: «Замуровуй магазини свого сина. Організуємо тиск податкової та контролюючих органів», - процитував погрози депутат.

ЧИТАТИ ЩЕ: ГУНЧИК ДАВ «РОЗНАРЯДКУ» ПІДТРИМУВАТИ ВУСЕНКО, - ДЕПУТАТ

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, позачергова 19 сесія Луцької міської ради знову не відбулася. Це, зі слів депутатів, сталося через дії секретаря міськради Юлії Вусенко, яка намагається втриматися в кріслі міського голови. Про це заявив очільник фракції УКРОП у Луцьку, депутат Ігор Поліщук після того, як у фактично нерозпочатому засіданні позачергової сесії знову оголосили перерву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
? Показати IP 2 Березня 2017 22:46
Не знає дівчина єкономічних важелів якими "колег"- депутатів можна за яйця тримати
777 Показати IP 2 Березня 2017 23:01
чувак не на тих поставив
юрка Показати IP 2 Березня 2017 23:24
захарили наші шановні вельмовладці,працюють за посадовою інструкцією корупційної системи
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 00:27
гунчик дуже хоче піти шляхом башкаленка
до до Анонім Показати IP 3 Березня 2017 19:35
Підтримую, та реприватизувати в користь держави все!
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 01:22
Нестерука можна через його фірму Полісся та ліву горілку якою він торгує клуб водка, і т д
Павло Показати IP 3 Березня 2017 07:33
Виходить так , шо магазини були як пряник для гарної поведінки!
Петро Показати IP 3 Березня 2017 09:05
Шановні депутати не клейте дурня читайте закон "Про місцеве самоврядування" ст.42. ч.2. У разі звільнення з посади міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження міського голови здійснює секретар міської ради, Секретар міської ради тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень міського голови і до моменту початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії відповідної сільської, селищної, міської ради, обраної на чергових місцевих виборах.
чув де дзвін до Петро Показати IP 3 Березня 2017 11:10
Стаття 79. Закону "Про місцеве самоврядування" : "Дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови 11. Повноваження сільського, селищного, міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади: 1) з підстав, зазначених у пунктах 1, 2, 5, 6 частини першої цієї статті, - з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт" ТОБТО НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ТРЕБА ПРИЙНЯТИ ДО ВІДОМА ФАКТ СМЕРТІ.
хвілолог Показати IP 3 Березня 2017 09:19
І за кого нам вболівати? Що спільного у їх з нашим життям-виживання? Нхя вони нам?
# Показати IP 3 Березня 2017 10:16
В житі все міняється.Служи народі і все буде добре
777 Показати IP 3 Березня 2017 10:16
А раніше Женік не бачив, що в лайно вступив. Але краще пізніше, аніж ніколи.
лучанка Показати IP 3 Березня 2017 10:31
що з ними, що без них!!!! В людей ні роботи, ні зарплати, наші комунальні ціни їх не хвилюють
майбутнє ЛУЦЬКА Показати IP 3 Березня 2017 10:50
соромно пройтись по місту, яке вже потопає у смітті, розбиті міські дороги якого не тільки небезпечні для авто, а й від яких авто пилом обдає. Якого ж інвестора сюди заманеш у місто магазинчиків і ресторанчиків. Театр починається з вішака. Годі про сумне. Рано чи пізно новий міський голова м.Луцька буде. Може варто вже складати прохання, побажання новому керманичу. В житті все просто, то й почнемо з простого. Розширити велозону біля міськради до 42 паркувальних місць для "велоконей" депутатів. Паркування безкоштовно. КП "Автопарксервіс" залучати не треба. Таке зближення с виборцями міста буде дуже по європейські. Думаю мери і депутати багатьох міст Європи нам будуть аплодувати.
лучанин Показати IP 3 Березня 2017 12:50
гунчика самого вже пора замурувати
Микола Показати IP 3 Березня 2017 21:28
ОДИН ТКАЧУК МОЛОДЕЦЬ, ЯКИЙ ВИСТУПАЄ ПРОТИ СВАВІЛЛЯ МАФІЇ, РЕШТА, ЯК ТІ ЩУРІ!
Я не робот Показати IP 4 Березня 2017 17:47
ГЕТЬ ВУСЕНКО!
Я не робот Показати IP 4 Березня 2017 17:48
Давайте зареєструємо петицію, щоб відправити Вусенко у відставку!
Миколі Показати IP 4 Березня 2017 20:59
Ти дурак ?