USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зарплату луцьких муніципалів їх очільниця називає «смішною»

23 Вересня 2016 08:30
Максимальна зарплата інспектора департаменту муніципальної поліції Луцької міськради – 5,4-5,6 тисячі гривень. Але такі суми отримує не кожен працівник. В інших містах, переконують, зарплата муніципалів – вища.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 23 вересня.

Так, директор департаменту муніципальної комісії Юлія Сиротинська повідомила, скільки заробляють луцькі муніципали. Максимально, за умови інтенсивної роботи, інспектори можуть отримати 5,4-5,6 тисячі гривень. Але такі суми отримують не всі – 5-6 чоловік зі штату в місяць, залежно від обсягів виконаної роботи.

«Чи може чоловік утримувати сім’ю за таку зарплату? У мене 8 людей виїхали в Польщу на заробітки. Одна справа, якщо офісний працівник сидить за комп’ютером, а інша - коли люди працюють на вулиці в дощ, слухають прокльони, борються зі стихійними ринками, описують майно», - вважає вона.

Крім того, зарплатню муніципалів вона назвала смішною, порівняно з колегами з інших українських міст. Тим паче, каже Юлія Сиротинска, робота муніципалів пов’язана з корупційними ризиками, тож і зарплата мала б бути така, щоб не виникало спокуси.

До слова, під час минулого засідання сесії міськради, депутати збільшили штат департаменту муніципальної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
123 Показати IP 23 Вересня 2016 08:33
По ма шинці подари цим неробам...
123 Показати IP 23 Вересня 2016 08:39
А як виживають пенсіонери за півтори тисячі
Хбпд до 123 Показати IP 23 Вересня 2016 21:44
Крадуть у хворих, бідних людей пнесіонерів, тих хто мають немічних дітей у сімях металеві споруди. Після цього заставляють цих людей викуповувати їх за 2-5 тисяч. Тепер зрозуміло чому так! Хоче жити не сміючись а регочачи над бідними членами Луцької міської громади.
аяяй. Показати IP 23 Вересня 2016 08:53
А у других бюджетников можно вообще лопнуть от смеха от зарплаты:-) :-) :-)
Активіст Показати IP 23 Вересня 2016 09:03
Німецький завод КроШ готовий прийняти їх в свою дружну і високооплачувану сім'ю.
хірург Показати IP 23 Вересня 2016 09:13
треба було добре вчитися в дитинстві,старатися у інституті, то зараз працювали б лікарями чи вчителями за 2-3 тисячі
Любі свині Показати IP 23 Вересня 2016 09:21
Ага - а відкати з продажу безхозних гаражів? А відкати від "своїх " підприємців ( наприклад - автостанція )? Менше селфі робити треба і з людьми по-людські себе вести - прокльонів не буде...
лучанка Показати IP 23 Вересня 2016 09:24
і всі функції муніципалів повністю дублюють повноваження поліції, тільки оплачують їх роботу з місцевого бюджету. Можливо, за ці кошти варто було б побудувати спортзал у 27 школі? навіщо меру і міськраді свої карманні мєнти - муніципали?
професор Показати IP 23 Вересня 2016 09:27
Сама вона смішна. Максимальна зарплата професора нижча, ніж у міліціонера-муніципала, який тільки те й робить, що наглядає за бабками на привозі.
Юрист Показати IP 23 Вересня 2016 09:33
Сиротинську з її бандою нероб потрібно давно розігнати!
огого Показати IP 23 Вересня 2016 09:34
ого-а я думав шо за то,шо вони собак ганяють по місту платять мінімалку - вони ж олігархи!
лучанин Показати IP 23 Вересня 2016 09:51
нащо нам ті нероби- розігнати !!!!!!!!!!!!! За ті кошти ,що викидають на вітер можна реабілітувати хлопців з АТО, чи вилікувати хоч 1 хвору дитинку,он скільки прохань про допомогу на сайті ! Сиротинську на біржу праці, нехай впаде на землю і ознайомиться з зарплатами волинян,заодно і собі щось підходяще і високоплачуване підбере!
ххх Показати IP 23 Вересня 2016 10:26
за смішну роботу це висока зарплата
Іван Показати IP 23 Вересня 2016 11:08
Як ходили по чернишевського і впарювали пенсіонерам смітники по 600 грн то крутий муніципал вимахував посвідченням і лякав всякими жахіттями і судами, якщо не віддадуть свої кровні. Дармоїди і все.
Укроп Показати IP 23 Вересня 2016 11:12
З за**ранням міста нічого не робили роками, поки містяни не повстали проти смороду гівна. Тут зачесалися, трударі. І то місця не взяли за д*пу скотиняк самі ж і лучани вказали.
777777777777777777 Показати IP 23 Вересня 2016 11:28
Я працюю найманим працівником в приватному бізнесі і на таку зарплату мені треба працювати 12год.! Це в кращому випадку!!! То міський бюджет настільки "БАГАТИЙ" ???? Добудуйте школу в 55мікрорайоні, зробіть стоки по місту, щоб не плавати в зливу....................
777777777777 Показати IP 23 Вересня 2016 11:30
Яка тоді зарплата Сиротинської ???????????? І новенький хундай може придбати???????????
1,2, Показати IP 23 Вересня 2016 11:32
а нащо вони ? хай пояснить що вони роблять щодня і де їх можна побачити?
Олександр Показати IP 23 Вересня 2016 13:01
Так, так, потрбіно цінувати таких працівників і до з/пл додати п*сюнів тачку))))
124 Показати IP 23 Вересня 2016 14:42
80% пенсіонерів отримують1000-1200 грн.,а дармоіди-неучі за те що бабусь гоняють хочуть жирувати.
сиротинській Показати IP 23 Вересня 2016 14:57
вони працюють на вулиці в дощ, слухають прокльони, борються зі стихійними ринками, описують майно» це такий у них функціонал ? -за таку фігню бюджет такі гроші платить? це просто шок! краще утримувати у місті ще 10 двірників -толку більше.
віддайте героям Показати IP 23 Вересня 2016 15:44
У Луцьку з 686 учасників АТО реабілітацію пройшли тільки тільки 16, а санаторно-курортне лікування – 11. -- ці заслужили ,а не ті гицлі.
Анонім до віддайте героям Показати IP 26 Вересня 2016 14:28
а скільки ато-шніків працює в муніципальній поліції ти знаєш?
Патріот Показати IP 26 Вересня 2016 14:01
Ну Ви і "далекоглядні диванні економісти і юристи"!!! Людям, які працюють на державу потрібну нормальну зарплату плати. По-перше, це стумулює працівників нормально виконувати свої посадові обов'язки. По-друге, це виключає корупційну складову в роботі. І взагалі, це в нашій країні люди проти корупції, але хочуть щоб кум міг "парєшать" все!!!