Затримання топ-чиновників Міноборони висміяли влучною карикатурою. Фото
У соцмережі карикатурою висміяли ситуацію із затриманням 11 жовтня двох топ-чиновників українського Міністерства оборони.
Карикатурне зображення розмістив український художник Георгій Ключник на своїй сторінці у Фейсбук.
«Було б дивно, якби хімічили зі снарядами, а з паливом ні», - зауважив художник у підписі до фото.
Так, на картинці зображені два далеко не худеньких високопоставлених військових. Причому, один із них котить бочку з бензином, а інший, який сидить у першого на шиї, тягне сітку зі снарядами. Останній чиновник вигукує «Путін ху * ло». Двох генералів супроводжує український солдат, якому в якості зброї залишили рогатку та самокат, як засіб пересування.
11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича. Вони підозрюються в незаконній розтраті бюджетних коштів на суму майже 150 млн грн при закупівлі палива. Вчора суд обрав запобіжний захід затриманим чиновникам Міноборони, зокрема, їх відправили під домашній арешт.
У справі про розтрату майна вже оголосили підозру чотирьом посадовцям — заступнику міністра оборони, директору Департаменту держзакупівель та двом співробітникам підрозділів Міноборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Карикатурне зображення розмістив український художник Георгій Ключник на своїй сторінці у Фейсбук.
«Було б дивно, якби хімічили зі снарядами, а з паливом ні», - зауважив художник у підписі до фото.
Так, на картинці зображені два далеко не худеньких високопоставлених військових. Причому, один із них котить бочку з бензином, а інший, який сидить у першого на шиї, тягне сітку зі снарядами. Останній чиновник вигукує «Путін ху * ло». Двох генералів супроводжує український солдат, якому в якості зброї залишили рогатку та самокат, як засіб пересування.
11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича. Вони підозрюються в незаконній розтраті бюджетних коштів на суму майже 150 млн грн при закупівлі палива. Вчора суд обрав запобіжний захід затриманим чиновникам Міноборони, зокрема, їх відправили під домашній арешт.
У справі про розтрату майна вже оголосили підозру чотирьом посадовцям — заступнику міністра оборони, директору Департаменту держзакупівель та двом співробітникам підрозділів Міноборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Мистецтвознавець
Показати IP
13 Жовтня 2017 10:56
Але путін так і залишається ху..ло.
Вова
Показати IP
13 Жовтня 2017 16:29
Повинно бути так "хто не лоханув Україну тот пуйло"???
Зае...ло все це.
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.