Завод «Біо Пек» відновить роботу
Підприємство, яке називали однією з ймовірних причин смороду на Вересневому, розпоче роботу і ініціює екологічну експертизу.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 4 вересня.
Як повідомив заступник голови ОДА Сергій Кошарук, Гнідавський цукровий завод, підприємство «Біо Пек» та Луцька міська рада доклали зусиль, щоб локалізувати ситуацію щодо поширення неприємного запаху. Так, спільно напрацювали план дій і наразі вирішується проблема мікрорайону Вересневе – побутові відходи направлять у каналізаційну систему міста. Також вирішили принципове питання і рідкі відходи більше не потраплятимуть на поля фільтрації – їх забиратимуть аграрії.
Робота заводу «Біо Пек», з його слів, є важливим елементом у технологічному ланцюжку роботи цукрового заводу. Цього року врожай буряків кращий і площі засіяні більші, тож більшими будуть обсяги роботи заводу. До того ж, вдалося вирішити питання щодо дозволів заводу «Біо Пек» на викиди – встановили, що виробництво не хімічне, а харчове. Завод, з його слів, ініціює проведення екологічної експертизи під час запуску.
Нагадаємо, завод ТОВ «Біо Пек», який нібито і був причиною смороду у місті, наразі не працює. Він припинив свою роботу ще у травні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 4 вересня.
Як повідомив заступник голови ОДА Сергій Кошарук, Гнідавський цукровий завод, підприємство «Біо Пек» та Луцька міська рада доклали зусиль, щоб локалізувати ситуацію щодо поширення неприємного запаху. Так, спільно напрацювали план дій і наразі вирішується проблема мікрорайону Вересневе – побутові відходи направлять у каналізаційну систему міста. Також вирішили принципове питання і рідкі відходи більше не потраплятимуть на поля фільтрації – їх забиратимуть аграрії.
Робота заводу «Біо Пек», з його слів, є важливим елементом у технологічному ланцюжку роботи цукрового заводу. Цього року врожай буряків кращий і площі засіяні більші, тож більшими будуть обсяги роботи заводу. До того ж, вдалося вирішити питання щодо дозволів заводу «Біо Пек» на викиди – встановили, що виробництво не хімічне, а харчове. Завод, з його слів, ініціює проведення екологічної експертизи під час запуску.
Нагадаємо, завод ТОВ «Біо Пек», який нібито і був причиною смороду у місті, наразі не працює. Він припинив свою роботу ще у травні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Катерина
Показати IP
5 Вересня 2017 14:18
А як же рішення Волинського окружного адміністративного суду від 3 липня 17 року про призупинення роботи біопек?
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.