USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Завтра в Луцьку під прокуратурою – акція протесту

22 Грудня 2013 10:07
На захист луцькихєвромайданівців, яким «шиють» пошкодження портретів Януковича, у Луцьку завтра організовують акцію біля приміщення прокуратури Волинської області.

Учасники акції обертатимуть в руках портрети Януковича та скандуватимуть: «Саджаєте їх - саджайте і нас!»

Також вони пояснюватимуть, чому координаторів луцького Євромайдану несправедливо звинувачують.

Організатори закликають охочих приєднатися брати з собою портрети Януковича.

Акція запланована на понеділок, 23 грудня, початок о 7:30 під прокуратурою Волинської області.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 22 Грудня 2013 10:27
Прокуратура лише виконує злочинну вказівку Клімчука.
бабо до дідо Показати IP 22 Грудня 2013 10:46
Ти вже опохмелився з ранку?:) Всіх хто завтра прийде можна сміливо "запрошувати" у кабінети прокуратури! Це нероби і туніядці, брехуни та провокатори прийдуть!!!
Няньо Показати IP 22 Грудня 2013 10:40
Не чіпайте прокуратуру - вимагайте зустрічі з Клімчуком
я сі тащу))) Показати IP 22 Грудня 2013 10:51
Коментує (дідо, Неньо) один і той самий - коментар до д* більного СУПЕР, ідея маразматично класна,- просто прийде 20 дешевих найманців БЮТу, постоять "як піцьки на постерунку", погукають, помахають плакатиками для піару в ЗМІ та й розійдуться. А л(п)ідери довго опісля будуть один перед другим вихвалятися, хто скільки разів проти Клімчука перед прокуратурою пукнув. А, якщо ще й проти Президента чи глави МВС, то взагалі "герої"... Дешеві клоуни. В Луцьку більше 200 тисяч жителів. А на "акції" виходить максимум сотня, то чиї інтереса вона представляє. Бондара, Шиби, Грицюка і Ко... Номальні люди на клоунади з політичним підгрунтям не ходять.
ВАНА Показати IP 22 Грудня 2013 11:14
А мене вже на волю не треба?!! Мене, вашу ВАНУ, забули!!! Я була перша!!! Майдан і Асоціація були потім!!! Зрада. Путін Ходорковського випустив, а мене, таку Харошу, Красіву та Разумну, ще й з національною косою не випускають. Випустіь, я тоже в Гєрманію хочу, там Різдво і розпродажі.
Гога Показати IP 22 Грудня 2013 11:27
а цей "тітушко" теж буде??? https://www.youtube.com/watch?v=BVCbElEaO7k
Петро Показати IP 22 Грудня 2013 17:32
якщо ти прид**к, то не виходь на площі і сиди в г** в яке ти і тобі подібні нас втягнули! (і тащись собі) А ми будем виходити і виберемось із нього! )
Няньо до "я сі тащу) Показати IP 22 Грудня 2013 18:42
Файно кажеш - але недобре думаєш, бо в Україні понад 40 000 000 людей, а по-людську живуть не більше кількох тисяч. Серед тих добреживучих якраз Клімчук, прокурори, якім люди за їх "чудову" роботу мусять до їх зарплати доплачувати. Вони все життя на зарплаті, але мають мільйонні доходи, як то їм вдається?
я сі тащу))) до Няньо до "я сі тащу) Показати IP 22 Грудня 2013 21:47
Зі всім згідний, але з тими волинськими штундо-гомо-апазіціонерами мені не по дорозі. Є інші шляхи змінити суспільство. Не мус майданувати; а, тим більше, майдаунувати))) Ти толковий хлопець, маєш зрозуміти.