USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Збірна України завершила участь на Олімпіаді з медальним антирекордом

22 Серпня 2016 08:32
Українські спортсмени завоювали на Іграх-2016 одинадцять медалей, серед яких золотих виявилося дві.

Збірна України завершила ХХХІ літні Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро з найгіршим результатом в своїй історії за кількістю золотих медалей, загальною кількістю медалей і місцем у медальному заліку, - пише УНІАН.

Протягом Олімпіади Україна завоювала 11 медалей.

Два "золота" для України завоювали гімнаст Олег Верняєв у змаганнях на брусах, а також Юрій Чебан у веслуванні на каное.

П'ять срібних медалей виграли стрілець Сергій Куліш, гімнаст Олег Верняєв, жіноча збірна з фехтування на шаблях, борець у вільному стилі Жан Беленюк і спортсмен у сучасному п'ятиборстві Павло Тимощенко.

Чотири бронзи взяли шаблістка Ольга Харлан, стрибун у висоту Богдан Бондаренко, дует каноїстів Тарас Міщук і Дмитро Янчук, а також гімнастка Ганна Різатдінова.

З цими результатами Україна займе в остаточному медальному заліку не вище 30-го місця.

До цього найбільш невдалою Олімпіадою для України за кількістю золотих медалей був Сідней-2000, де спортсмени здобули три медалі найвищої проби. Найменшу загальна кількість медалей українці раніше вигравали на Іграх-2012 в Лондоні - 20. Найнижче місце на Олімпіаді українські спортсмени посідали в Сіднеї, в 2000-му році - 21-е.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2016 08:51
Яка держава, такі й спортсмени...
Людоньки до Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2016 10:47
Які люди така й держава.
Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 22 Серпня 2016 09:19
Це не дивно , яка економіка держави , який рівень життя громадян такий і спорт та інші сфери життя країни .... А Петро каже , що стало краще - ми раді за тебе ...
Лучанин до Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 22 Серпня 2016 10:52
Панство!Як ви нерозімієте!Петро має на увазі що краще стало жити для нього самого і для його родини,а не для українців!Його капітал збільшився в декілька раз-то це звичайно стало краще стало жити,безсумнівно!
Людоньки до Лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 11:32
Більшість людей живе за таким принципом як Петро (все собі і родині ).Він такий самий як і інші.Він гребе інші заздрять.
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 10:58
Панове ви тільки собі подумайте де таке може бути щоб президент країни мав свої заводи в країні агресора,в країні з якою воює?Та ніде ви таку країну не знайдете,в жодній країні такого немає-а в нас є!Тому що ми особливі!Це те саме щоб в Сталіна були б свої робочі підприємства в Німетчинні в 1941-1945 роках!
Оса Показати IP 22 Серпня 2016 11:56
Молодці На відміну від решти "патріотів " ці дівчата та хлопці на голому інтузіаззмі боруться з АКУЛАМИ спорту де і база для підготовки і гідна оцінка є на відміну від нас жебраків.
любитель спорту Показати IP 25 Серпня 2016 12:53
Попасти на Олімп Ігри це вже досягнення кожного спортсмена А ще умови підготовки та і сама система відбору у кожному виді Що можна говорити коли в країні керівники у спорті або політики як міністр або приближені люди до ОДА як фельшер по спеціальності очолює Волинський спорт.