USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35

Україна здобула першу медаль на Олімпіаді-2016 у Ріо

8 Серпня 2016 19:28
23-річний українець Сергій Куліш здобув срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів на Олімпіаді-2016 у Ріо.

Про це повідомляє BBC.

Він вийшов до фінальної вісімки змагань, які завершилися в Ріо, і показав там результат 204,6 очка.

Це перша медаль, яку Україна здобула на іграх у Бразилії. Тепер команда посідає у загальному заліку збірних 20-те місце.

Призера вже привітав президент НОК України Сергій Бубка, інформує сайт Національного олімпійського комітету.

"Золото" отримав італієць Нікколо Кампріані, а третім став росіянин Володимир Масленников. Чемпіон при цьому показав рекордний результат для Олімпійських ігор у цій дисципліні (206,1).

Усього до фіналу потрапили вісім спортсменів, серед яких був ще один українець - Олег Царьков. Однак він показав на вирішальному етапі найгірший результат і зійшов з дистанції.

В Україні державна нагорода за призові місця на Олімпіаді цього року становить 125 тисяч доларів за золоту медаль, 85 тисяч - за срібну і 55 тисяч - за бронзову.

Зі свого боку, НОК України пообіцяв переможцям такі преміальні: 300 тисяч гривень, 200 тисяч і 120 тисяч за "золото", "срібло" і "бронзу".

Нагадаємо, літні Олімпійські Ігри у Ріо-де-Жанейро стартували 5 серпня і триватимуть до 21 серпня. У змаганнях беруть участь спортсмени з 207 країн.

До слова, серед учасників легкоатлетичної збірної України є чотири представники Волинської області.