USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Зеленський різко обірвав телефонну розмову з Порошенком в ефірі програми «Право на владу»

12 Квітня 2019 07:00
Президент Петро Порошенко і кандидат у президенти Володимир Зеленський не порозумілися під час телефонної розмови в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». Обидва залишилися при своїй думці щодо дати дебатів перед другим туром виборів.

Про це повідомляє ТСН.

Президент наполягав на своєму баченні передвиборчої дискусії: провести найближчої неділі дебати на стадіоні, а в належну дату – зустрітися в студії суспільного мовника. Зеленський наполягав на зустрічі 19 квітня, але не в студії, а на стадіоні.

Кандадати говорили синхронно, часто перебиваючи одне одного і не слухаючи опонента. Врешті Зеленський різко завершив розмову. «Зараз закінчу я. 19-го числа на НСК «Олімпійський». Крапка. До побачення», – заявив він. Після цього було чути телефонні гудки.
Розмова між Порошенком і Зеленським починається з 23.11 хв.

Як повідомлялося, 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав Петра Порошенка на дебати на НСК «Олімпійський» і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Луч Показати IP 12 Квітня 2019 07:13
І правильно зробив , Пєтя ну так вже старався показати , який він хороший що аж нитко було дивитись. Пєтя фу їди в історію!
Укр Показати IP 12 Квітня 2019 07:36
Не дуже красиво вели себе обидва...
Іван Показати IP 12 Квітня 2019 08:48
На превеликий жаль майбутній президент не вміє вислуховувати опонента. Не буде він і народу слухати і чути не буде
Просто до Іван Показати IP 12 Квітня 2019 09:26
Кого слухати? Мародера?
Клава Показати IP 12 Квітня 2019 08:59
А здавалось Порошенко знав що Зеленський поїхав і тому прийшов в ефір щоб розіграти цирк. А Зеленський правильно зробив. Хай Порошенко розкаже, чому він уникав дебатів з Тимошенко і втікав завжди і не приходив. Бумеранг тепер до нього не хочуть приходити. Краще б не приходив а займався серйозними справами ніж сперечатись з ПП,який веде себе вище всіх .
valdis peish Показати IP 12 Квітня 2019 09:12
тепер задумайтесь виборці як вас будуть чути (я сказав і крапка)
Людина Показати IP 12 Квітня 2019 09:25
Який би не був Порошенко, Зеленський повів себе як не виховане, вибачте, ХАМЛО! Не показав ні такту, ні витримки, ні ввічливості, нагадаю, до чинного президента України. А що тоді буде з простими людьми! Дай Боже всім розуму та мудрості!
Петро до Людина Показати IP 12 Квітня 2019 11:34
Думаю,що така реакція викликана відеороликом в якому Зеленського збиває автівка. Це куди більш некоректно.
Коза до Петро Показати IP 12 Квітня 2019 14:23
А що за ролик?
Коля Показати IP 12 Квітня 2019 09:35
Зе все правильно зробив. А ПП все робить приховано, прийшов на ефір і не повідомив, то це порядно?!
777 Показати IP 12 Квітня 2019 09:48
а с петей по другому нельзя,не доходит до него.
777 Показати IP 12 Квітня 2019 09:49
Париж, так Париж
Правдоруб Показати IP 12 Квітня 2019 10:04
Пропоную провести незалежне голосування та подивитьсь за кого більшість читачів , хто за Зеленського ставить "+", хто за Порошенко"-".
Коза до Правдоруб Показати IP 12 Квітня 2019 14:26
Кмітливо, кмітливо...А можна за Порошенка "+", а Зеленському "-"?
Ганьба! Показати IP 12 Квітня 2019 10:42
Чого приперся в студію!?Так все дешево , бо в 14 році відмовився від дебатів ,не піднімав питання про здачу аналізів та перевірку своєї адекватності ,а тепер вперся писати у надумані дурну ідею-хоче ,аби його дебати...Невже -садомаза !?Як він ненавидить людей ,що їм несила дивитися на нього та пробачати його корупційне нутро....
Руслана Показати IP 12 Квітня 2019 11:44
Порошенко приперся зловити кураж, так про нього говорить Сергій Гайдай, він його знає добре. В пєті не вийшло. Я би Порошенку сказала: "насильно милим не станеш". Щодо Володимира Зеленського - він вірно сказав: "Я закінчу через 5 років, а ви 22 квітня"..і показав, він не є "хлопчик для биття". 71 % сьогодні обирають його! З цим треба рахуватись і прийняти. Давайте жити дружно в Україні! Ок?
Коза до Руслана Показати IP 12 Квітня 2019 14:31
Невже лише 71, чому не 100? Вже видно, що дружно не виходить. І це мене хвилює більше, ніж вибори президента.