Зеленський відвідав у Херсоні переправу та пункт евакуації
Президент Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Херсонській області. Зокрема, у Херсоні відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС територій.
Про це він повідомив у Телеграмі.
Також Президент відвідав пункт евакуації жителів, які постраждали від затоплення, спричиненого підривом конструкцій Каховської ГЕС.
Пункт розгорнутий на базі одного з медичних закладів Херсона. Тут люди можуть пройти обстеження й отримати відповідне лікування.Главі держави доповіли, що громадяни забезпечені харчуванням. Зеленський поспілкувався з людьми та поцікавився станом їхнього здоров’я.
«Ви зараз проходите через це важке випробування. Ми допоможемо, і все, що треба відновити, відбудуємо. Дякую вам і бажаю здоров’я», – сказав він.Глава держави у Херсоні також відвідав одну з точок евакуації населення з підтоплених територій. Президент оглянув техніку, яка використовується для евакуаційних заходів, і безпосередньо ознайомився з роботою рятувальників і волонтерів.
Раніше Зеленський провів координаційну нараду щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС.
За словами глави держави, обговорили багато важливих питань: оперативна обстановка в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, організація життєзабезпечення затоплених територій. Також перспективи відновлення екосистеми регіону й оперативна воєнна обстановка в зоні техногенної катастрофи.
Як наголосив Президент, важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини.
Як повідомляли, вночі 6 червня російська армія підірвала дамбу Каховської ГЕС. На Херсонщині проводиться евакуація населення з небезпечних місць.
У захопленій Олешківській громаді на Херсонщині гуманітарна катастрофа – потрібні вода, харчі, люди досі сидять на дахах, виникла проблема з тілами померлих, оскільки кладовище затоплене, а у морзі немає електропостачання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він повідомив у Телеграмі.
Також Президент відвідав пункт евакуації жителів, які постраждали від затоплення, спричиненого підривом конструкцій Каховської ГЕС.
Пункт розгорнутий на базі одного з медичних закладів Херсона. Тут люди можуть пройти обстеження й отримати відповідне лікування.Главі держави доповіли, що громадяни забезпечені харчуванням. Зеленський поспілкувався з людьми та поцікавився станом їхнього здоров’я.
«Ви зараз проходите через це важке випробування. Ми допоможемо, і все, що треба відновити, відбудуємо. Дякую вам і бажаю здоров’я», – сказав він.Глава держави у Херсоні також відвідав одну з точок евакуації населення з підтоплених територій. Президент оглянув техніку, яка використовується для евакуаційних заходів, і безпосередньо ознайомився з роботою рятувальників і волонтерів.
Раніше Зеленський провів координаційну нараду щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС.
За словами глави держави, обговорили багато важливих питань: оперативна обстановка в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, організація життєзабезпечення затоплених територій. Також перспективи відновлення екосистеми регіону й оперативна воєнна обстановка в зоні техногенної катастрофи.
Як наголосив Президент, важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини.
Як повідомляли, вночі 6 червня російська армія підірвала дамбу Каховської ГЕС. На Херсонщині проводиться евакуація населення з небезпечних місць.
У захопленій Олешківській громаді на Херсонщині гуманітарна катастрофа – потрібні вода, харчі, люди досі сидять на дахах, виникла проблема з тілами померлих, оскільки кладовище затоплене, а у морзі немає електропостачання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Всезнайко
Показати IP
8 Червня 2023 15:55
Було тихо, як приїхав. А як поїхав, то знову почалися обстріли Херсоні.
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.