USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Зеленський закликав українців приєднатися до написання його передвиборчої програми

8 Січня 2019 16:07
Володимир Зеленський, який оголосив про намір балотуватись у президенти, закликав українців приєднатися до складання його передвиборчої програми.

Про це він повідомив у відео зверненні, опублікованому у Фейсбук.

«Мені здається, старі політики живуть простим дуже принципом: ні в кого нічого не запитали, багато пообіцяли, нічого не зробили», – цитує Зеленського ТСН.

Водночас запевняє: він зробить інакше. «Ми напишемо мою програму разом з тобою. Ми напишемо разом з людьми, всією країною потім знайдемо шляхи вирішення всіх проблем, а потім – втілимо їх у життя », – обіцяє Зеленський.

«Отже, крок номер один: напиши, будь ласка, 5 основних проблем України, які хвилюють саме тебе. Напиши, почнемо з цього», – підсумував лідер «Студії Квартал-95».

Про свій намір йти у президенти України Володимир Зеленський оголосив у прямому ефірі каналу 1+1 у новорічну ніч. Також він запросив у свою команду людей, які не були у політиці. Згідно з останніми соцопитуваннями, у президентських перегонах Зеленський входить до трійки лідерів разом з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком.

Таож було створено сайт, на якому можуть реєструватись охочі приєднатись до команди Зеленського. Головний критерій – людина не повинна бути пов’язана з політикою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 8 Січня 2019 16:52
Верку сердючку- міністром транспорту.
До до дідо Показати IP 8 Січня 2019 17:55
Толку було б більше ніж з теперішнього міністра
ВВ до дідо Показати IP 8 Січня 2019 18:14
Юмор тупий, адже Данилко нормальний і адекватний чоловік.
скептик Показати IP 8 Січня 2019 17:53
я шокований. кандидат в президенти не має поняття ЩО САМЕ він хоче робити. я вже мовчу що він не знає ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ
ага до скептик Показати IP 8 Січня 2019 18:46
Зате попередники добре знали і за 30 років зробили з Украіни найбіднішу краіну Європи з найбагатшим президентом.
скептик до ага Показати IP 8 Січня 2019 23:00
попередники - це хто ? виборці, яких завжди влаштовував кілограм гречки і життя по понятіях ? кожен народ заслуговує того правителя, якого має. і я собі уявляю, яку програму напише той народ. батько Махно виявиться шмаркачем
Виборець Показати IP 8 Січня 2019 18:51
А, можливо, він перший, хто питає, що треба зробити, перед тим як обіцяти?
скептик до Виборець Показати IP 8 Січня 2019 23:06
я можу зразу сказати варіанти "розумних порад". 1. все націоналізувати і відновити СРСР - 25%. 2.послати всіх подальше і будувати свій курятник - ще 25%. 3. залізти поглибше в еуропу і виконувати беззаперечно, що вони сказуть. - ще 25%. 4. робіть, що хочете, але мені має бути добре - решта 25%.
Виборцеві Показати IP 8 Січня 2019 21:21
Він далеко не перший, Кучма давно просив сказати що потрібно будувати!
скептик до Виборцеві Показати IP 8 Січня 2019 23:01
кучмоїдне було як змій двохголовий. старався одночасно іти і на захід, і на схід.