USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Жінки бійців 51 бригади їдуть у Міністерство оборони

25 Травня 2014 22:22
Мами і дружини бійців 51-ї бригади з Володимира-Волинського їдуть завтра до Києва у Міністерство оборони на прийом до заступника міністра.

«Для конструктивного діалогу потрібен ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ, який міг би допомогти жінкам сформулювати свої прохання та вимоги. Допоможіть знайти такого!!!», - пише в соціальній мережі Константин Зінкевич.

Також він просить відгукнутись журналістів, які би допомогли у висвітленні проблем армійських та родин військових, які мобілізовані!

«Мами здатні до конструктивного діалогу. Із заступником міністра зустріч узгоджена», - резюмує він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
жінка Показати IP 25 Травня 2014 22:28
Молодці! Бог в поміч!!! як не вони самі, то ніхто не потурбується про їхніх військових!!!! І додому їх усіх повертайте!!! Чому вони там понинні бути, там повинні бути досвідченні вояки,а не діти...
Дончанин до жінка Показати IP 25 Травня 2014 22:31
"там повинні бути досвідченні вояки" - а зачем они вообще нужны на нашей земле?
Анонім до Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:34
"дончанин" читає волинські новини, сміх тай годі
Дончанин до Анонім Показати IP 25 Травня 2014 22:39
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:34
коментар було видалено
також жінка до жінка Показати IP 25 Травня 2014 23:16
А це хіба тільки їхні військові,? Для всієї України вони наші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Для них-це діти.чоловіки,батьки!!!!!!!!!!!Саме рідне,що вони мали...........Слава героям!!!Шануймо їх вічно!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 22:33
Покладіть всі свої сили та можливості,щоб повернути своїх дітей та чоловіків додому живими.Не мовчіть та не терпіть!І хай вам допомагає Господь Бог,бо більше надії немає на кого покласти,щоб зберегти життя рідним.Знайте ми з вами,ваші вчинки та дії підтримаємо.
волинянка Показати IP 25 Травня 2014 22:34
так вонизавтра о 5 год мають їхати додому
Лучанин до волинянка Показати IP 25 Травня 2014 23:11
коментар було видалено
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Травня 2014 23:14
Також хочу звернути увагу на те що обіцяв прем'єр міністр Сєня, що сім'ям загиблих виплатять по сто тисяч грн. От тепер читаємо, Порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві. Так от в п.5 "одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на дату загибелі (смерті), рівними частками членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста." І на сьогоднішній день 500 прожит. мінімумів для працездатних становить 609000грн. Цікаво, як це обіцяних хунтою 100000 грн. може встановити більше ніж 609000грн. визначених законодавством для сімей загиблих хлопців. Кого цей чмошний хунтовський Сєня хоче обдурити. Ці кошти хоть якось можуть допомогти жінкам та батькам загиблих хлопців.
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Травня 2014 23:15
рекакція ...чому видаляєте правдиві дані?.
Лучанка до дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:38
А навіщо ти потрібен?Чому завжди пишеш негатив,яку мету переслідуєш?Військові наші необхідні-вони наш захист,гордість,надія.Хай Господь їх оберігає від біди і такої нечисті,як ти!
Дончанин до Лучанка до дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:44
"Військові наші необхідні-вони наш захист,гордість,надія" - здесь я с тобой полностью согласен. Но тогда, когда солдат используется в борьбе со своим народом, то такой солдат называется карателем. Или я в чем то не прав?
оля до Дончанин Показати IP 25 Травня 2014 22:51
Абсолютно ви праві дончанин,бо солдати які вбивають мирних жителів які не хочуть по таким правилам ПС і хунти жити,називаються карателями-це не Росія напала-це такі самі люди як і на Волині три місяці тому розбивали приміщення і т.д.Просто східняки не згодні із політикою хунти.От і все
Дончанин до оля Показати IP 25 Травня 2014 23:04
коментар було видалено
Лучанка до дончанин Показати IP 25 Травня 2014 23:03
Дончанин-полішук,якби солдати були карателями,то сьогодні Волинь не була б в жалобі за загиблими,а ти б не писав дурниць.Такі,як ти і Оля-дописувачка,якщо не маєте розуму,то хоч майте співчуття .За пролиття безневинної крові - буде покарання!Ми памятаємо це і ніколи не пробачимо!Хай винних Бог покарає,якщо на землі немає правди.
Дончанин до Лучанка до дончанин Показати IP 25 Травня 2014 23:09
Хорошо, уточню, если не поняла сразу (без обид): - ЛЮБОЙ солдат, пришедший на нашу землю (мы отлично понимаем, что их пригнали) выполняет роль карателя, так как только своим присутствием помогает тем, кто в нас стреляет.
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 00:59
це наша - українська земля і українські військові на своїй землі, а кадировці - це не місцеві жителі. Але я за те,щоб їхали жінки, якщо на владу не тиснути,то вона буде ставитися до народу як до бидла і далі : посилати на передову непідготовлених і неозброєних, без відповідних засобів захисту вояків, а грошики по своїх карманах розкладати.
Дончанин до Анонім Показати IP 26 Травня 2014 01:17
А почему "ваши" ребята "работали" на земле Кадырова? Что они там делали? Вот поэтому их ребята сейчас и работают вместе с нами. По той же самой причине я не удивлюсь, если встречусь, например, с поляком.
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 01:57
Які- Сашко Білий - так він же родився в Росії , туди його сім`я виїхала,до речі,не з доброї волі, а кгбісти вислали, так що це була його земля.
Пам'ятай i це до Лучанка до дончанин Показати IP 25 Травня 2014 23:09
Ну то й ти май щось людське. Дивись: http://ipress.ua/news/na_pohoron_zagyblyh_boyovykiv_u_stahanovi_pryyshly_sotni_zhyteliv__foto_video_66306.html
Дончанин до Пам'ятай i це Показати IP 25 Травня 2014 23:20
Извини, ЭТИХ ребят мои земляки (я сам родом оттуда) вечером накормили, а раненых вывозили на своих машинах (скорых не хватало и требовалась скорость). Значит было за что так к ним относиться. Описать - забанят.
підказую Показати IP 25 Травня 2014 23:09
В Луцьку є досвічений військовий юрист - пан Мазур Дмитро, колишній юрист облвійськкомату.
Лучанин до підказую Показати IP 25 Травня 2014 23:19
так зазначте його телефон, чи інші засоби зв'язку для батьків
ми до Лучанин Показати IP 26 Травня 2014 15:20
Ось такі дані знайшла в інеті - Луцьк, Кравчука, 15/109, тел.: 0 503701955 - Мазур Дмитро Григорович
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 23:14
Молодці жінки! Браво! Відстоюйте повернення своїх дітей! На Волиньпості з явилася стаття, в якій подається інформація про те, що якийсь там "активіст" Г.Тука написав у соцмережі про те, що акцію блокування солдатськими матерями траси Київ-Варшава організували з Партії регіонів. Оскільки мене обурив цинізм цієї особи, то я написала у коментарі йому "комплімент", співзвучний його прізвищу -Тука-С..ка. Це власне моє до нього відношення. Однак мій коментар видалили, видно така позиція їм неугодна. Шановні жінки, нікого не слухайте, їдьте у Київ і беріть начальників Міноборони за жабри, вимагайте НЕГАЙНО повернути Ваших дітей додому. Вирішення цієї ситуації - у Ваших руках. Сили Вам і здоров я!
Луганск до Депутатка Показати IP 26 Травня 2014 00:29
Это решение для всей Украины. В нашем самом восточном районе четыре группы вояков человек по 50-70. И срочники, и резервисты, и с танками, и без ничего. Но все голодные, мы их и подкармливаем, мы их и блокируем, чтобы не ехали в сторону России. Резервисты из Чернигова, более-менее взрослые люди, сами просят - требуйте, чтобы нас домой отправили. Менты житомирские приехали к нам еще до самопального референдума. С ними наши менты договорились - сидите у нас в подвале и не рыпайтесь. И кроме этих перечисленных человек сорок пограничников со Львова, пополам с нашими перемешали. А русские все не нападают... У нас никакого совершенно призыва не было, кто же еще добавит оружия к тому, что уже есть? Да, и еще ездят грузовиков восемь в черной новой форме по границе туда-сюда, вместо номерных знаков таблички "Патриот" - этих мы называем правосеками. Был у нас тихий район, но три дня назад тишина закончилась, есть двое раненых и один убитый в Старобельске, говорят, рикошет. Сегодня в Новоайдаре убитые и раненные с обеих сторон, стреляли в Чугинке - село, посмотреть не на что. Ехали бы домой. Это все равно не армия, пародия на армию - продают фермерам горючее из своей техники, потому что кушать хочется, да и выпить тоже. И стоят со своими танками и Градами точно так, как те пацаны. А часовые, это буквально, лежат вверх пузом, ворон считают.
Иван Москаль до Луганск Показати IP 26 Травня 2014 07:07
Як ілюстрація до моїх слів в коментрарі вище ( я зареєструвався на форумі під своїм іменем) https://www.youtube.com/watch?v=nNLT7rK_a1U
apis Показати IP 25 Травня 2014 23:19
А причём фото американских солдат...
авас Показати IP 25 Травня 2014 23:33
Матерям силы и осознания, они могут помочь живым. Только матери могут остановить эту бойню. И не нужно писать о патриотизме и долге перед отечеством, пока вы люди добрые будете читать и не думать так и останетесь рабами олигархов.Кому нужна война в Украине? А еще представьте, что нет в той войне россиян, а там ваши земляки убивают моих земляков. И именно в Украине кому то это очень нужно. Пока не слышно чтобы кто то побеспокоился о нашем благосостоянии. Жаль погибших, бессмысленные жертвы. Земля им пухом. Мира вам волыняне, не пускайте воевать с нами своих близких. Это наша земля и мы будем погибать.
ая Показати IP 25 Травня 2014 23:45
ВЛАДА ВИДІЛИЛА МАЙЖЕ 100 тис грн ДЛЯ АТО СБУ!!!!! То до чого наші мобілізовані на сході? Щоб спровокувати ненавість і розпалити громадянську війну? Правильно ,молодці жінки і матері, кому ті мобілізовані треба крім своїх родин? Державі треба? а що держава взамін крім пустих обіцянок? Майдан розслідували???виплатили гроші???? знов пустий дзвін! Ідьте, нехай Вас оберігає Господь і Ви врятуєте ще чиїхось дітей!!!!!!! Хай щастить!!!
Дончанин до ая Показати IP 26 Травня 2014 00:05
Без присутствия ВСУ мы бы давно бы управились, а так приходится как минимум оглядываться на их присутствие. Фактически ВСУ выполняет роль полицейских. А это тоже немало.
розум Показати IP 26 Травня 2014 01:20
Молодці. Якщо самі не постоять за себе - ніхто не допоможе. За що там вбивають наших хлопців? Невже там самі не можуть розібратися. А тепер уявіть,що до нас приїхали із Східної України і почали порядки наводити? Що б ми на це сказали? Вже Свобода докерувалася і докричалася. Тягнибок своїми гаслами, нікому не потрібними, спровокував все це. А не кричати треба було, а економіку піднімати разом, а то тільки і розмови було,що всі мають говорити українською мовою. А зараз всі так російською говорять, що ніби у всіх вона рідна. Але ж , хлопці, запізно трохи. Загралися ви всі, а прості люди гинуть ні за що. Просто так, заради ваших амбіцій. Молодці жінки, повертайте своїх рідних додому, крім вас це ніхто не зробить. І хай всі ваші рідні повернуться живими, бо вони того варті.
Иван Москаль Показати IP 26 Травня 2014 07:14
Дуже розумні слова, Розуме...)) До речі, ми, донецькі, загалом двомовні, просто таки поліглоти... А російська в контексті того, що відбувається, скоріше, привід. А от заборона, чи то обмеження російської, це вже, без сумніву, небезпечний подразник. Відео в тему статті https://www.youtube.com/watch?v=nNLT7rK_a1U
100 Показати IP 26 Травня 2014 11:23
Питання не в тому чому вони там, питання чому там немає дисципліни і забеспечення. Усі досвічені вояки раніше були дітьми. Проте тренування і участь в боях зробили з них досвічених. Наскільки я зрозумів, ніхто не хотів тренувати наших хлопців, їх просто кинули туди для масовки. Потім патрони забирали, бо були випадки пянства від безделія. Попередня влада робила все заради рейтингу. Наробилася.