У Луцьку просять здати кров, аби врятувати жінку
Терміново потрібна кров для Вікторії Драголюк, в якої виявили рак. Найближчим часом планують операцію, тож потрібні донори крові.
Про це у Facebook написав ветеран АТО Павло Ковальський, інформує ВолиньPost.
За словами Ковальського, у родині бійця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Павла Сієнка сталася біда. «Щойно у відчаї звернувся за допомогою. У двоюрідної сестри рак лівої нирки, злоякісна пухлина із обширними метастазами. У понеділок запланована важка операція та необхідна кров. У Драголюк Вікторії Анатоліївни 1983 р.н. група крові 2+», - йдеться в дописі.
Атовець закликав небайдужих громадян із усіма групами крові, які не хворіли на гепатит та інші інфекційні захворювання, приєднатися 15 червня до здачі крові у Волинській обласній станції переливання крові з приміткою «для громадянки Драголюк Вікторії Анатоліївни».
Станція переливання працює протягом 09:00-18:00.
За детальною інформацією можна звертатися до Павла Сієнка за телефоном 0667215591.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у Facebook написав ветеран АТО Павло Ковальський, інформує ВолиньPost.
За словами Ковальського, у родині бійця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Павла Сієнка сталася біда. «Щойно у відчаї звернувся за допомогою. У двоюрідної сестри рак лівої нирки, злоякісна пухлина із обширними метастазами. У понеділок запланована важка операція та необхідна кров. У Драголюк Вікторії Анатоліївни 1983 р.н. група крові 2+», - йдеться в дописі.
Атовець закликав небайдужих громадян із усіма групами крові, які не хворіли на гепатит та інші інфекційні захворювання, приєднатися 15 червня до здачі крові у Волинській обласній станції переливання крові з приміткою «для громадянки Драголюк Вікторії Анатоліївни».
Станція переливання працює протягом 09:00-18:00.
За детальною інформацією можна звертатися до Павла Сієнка за телефоном 0667215591.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Активіст
Показати IP
15 Червня 2017 10:24
А при чому тут АТО і двоюрідна сестра? Тулять то АТО вже де тільки можна. В нас скоро 80 процентів буде атовцями або членами сімей героїв. Інші 20 це ОРДЛО. Просто здати кров вже не патріотично?
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.