USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Житловий масив «Вишенька»: міліція не дала розібрати паркан до кінця

22 Серпня 2015 15:10
Розібрати віп-паркан до кінця активістам завадила міліція. Роботи з демонтажу огорожі у житловому масиві «Вишенька» припинилися. На місце події приїхали правоохоронці, мешканці житлового масиву та їх родичі. Про це інформують Хроніки Любарта.

Слідчі вивчають документи обох сторін конфлікту.

Активісти Волинського об’єднання учасників АТО та волонтерського руху за цей час встигли зрізати металеві ворота, розібрати частину бруківки та цегляної огорожі.

«Я все розумію, що вам заплатили, що ви заробляєте. Ви ж бачите, тут живуть люди. Зайдіть, запитайте! І ви кажете, що це робите, щоб допомогти АТО? Так прийдіть, я вам знайду гроші», - емоційно розмовляв із активістами депутат Волинської обласної ради Святослав Кравчук, який також має помешкання у житловому масиві «Вишенька».

На думку Кравчука, підставою для таких дій є суперечка за земельну ділянку спільного користування на території житлового масиву, яку мешканці хочуть оформити у свою спільну власність, а фірма «Домінанта», яка виконувала будівельні роботи, перешкоджає їм це зробити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: війни за клапоть землі у Луцьку.

Нагадаємо, у суботу зранку 22 серпня активісти Волинського об’єднання учасників АТО та волонтерського руху розпочали демонтаж огорожі навколо житлового масиву «Вишенька». Активісти мотивували це тим, що власник огорожі ВКФ «Домінанта» передала її цій організації для розбирання на будівельні матеріали для потреб учасників АТО.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
102 Показати IP 22 Серпня 2015 15:29
Може, мешканцям елітного масиву просто ВІДЗВІТУВАТИСЯ про свої ДОХОДИ та ВИТРАТИ? Співпадають - живіть, а ні - забрати на потреби громади. Які проблеми?
кінь до 102 Показати IP 22 Серпня 2015 17:15
коментар було видалено
Патриотка Украины до кінь Показати IP 22 Серпня 2015 23:55
Обязательно к исполнению! Кравчук, госслужащий , отчитайся о доходах и спи спокойно! Прокуратура , не сегодняшняя, завтрашняя, обрати внимание на деятельность этого чиновника!
Суддя Дредд до Патриотка Украины Показати IP 23 Серпня 2015 08:38
КРАВчук - оберзлодій, який разом з іншим оберзлодієм "міцним господарником" КРИВицьким мають сидіти в тюрмі лише за розбазарювання дитячих садочків і котелень.
Антикорупція до 102 Показати IP 22 Серпня 2015 18:14
Так в тому і проблеми. Накрали за часів депутатської роботи на шикарні будиночкі. Думали що відгородились від електорату триметровим парканом і житимуть спокійно. Але жадібність підвела - не заплатили власнику паркану...то порода така, все крадуть, корупціонери...а той розумний дєд, як атошники попросили в нього будматеріали - подарував їм паркан
Анонім до Антикорупція Показати IP 22 Серпня 2015 21:50
за цєй паркан йому вже не раз платили а він через певний період знов просить паркан проплачений в 2003 році
Анонім до Антикорупція Показати IP 22 Серпня 2015 22:12
вони як на лодоні там за пару метрів 9 єтажка
Патриотка Украины до 102 Показати IP 23 Серпня 2015 00:06
Отчет кравчука о доходах обязателен. Прокуратура завтрашняя обрати внимание!
Суддя Дредд до Патриотка Украины Показати IP 23 Серпня 2015 08:40
Нічого не знайдуть - у цього злодія знайдуться "дуже талановиті бізнесмени-родичі" - жінка, діти, престаріла теща етс. Спочатку потрібно викинути на смітник нинішню проКУРВАтуру.
лучанка до 102 Показати IP 28 Серпня 2015 08:49
і запитати у держслужбовця Кравчука - вічного заступника мера - звідки у нього гроші на будинок в елітному комплексі, декілька квартир у місті, Мерседес не дешевий, годинник за 150 тис. - чи є у нього декларація про доходи?
до Показати IP 22 Серпня 2015 15:51
А шо ці депутати не можуть жити без такої великої огорожі?.... Що ховати їм???
без рішення суду Показати IP 22 Серпня 2015 16:01
це просто абсурд.чому бідним сиротам не віддати караван наприклад або хатинку тих хто за рік розбагатів на війні.а все майно генералів взагалі мае бути відібрано та передано учасникам бойових дій
бог до без рішення суду Показати IP 22 Серпня 2015 17:35
а чому потрiбно допомагати сиротам? в них що рук не мае? чи калiки? нехай працюють i заробляють,а то звикли жебрачити от на масивi багато сирiт живе досягли в життi, чому в дитячому будинку паркан не ламають?
Знаючий до бог Показати IP 22 Серпня 2015 18:27
Оце ви Бондаруки і Кравчуки показали своє справжнє обличчя. Розікрали місто а тепер гидують з сиротами жити
!!!!!!!!!!!! Показати IP 22 Серпня 2015 16:28
100 % prawuj !!!!!!!!!
... Показати IP 22 Серпня 2015 17:11
Як цегла має допомогти учасникам АТО? І якщо пан Джулінський постав у образі благодійника, чому б не допомогти фінансово або в зброєнні і т.д?
АТО до ... Показати IP 22 Серпня 2015 18:24
Влада надає ветеранам земельні ділянки. То ж хлопці знайдуть де прилаштуваці ці будматеріали.
Віктор Показати IP 22 Серпня 2015 17:14
На дорозі ляг Кравчук і сказав що не встане. Усе нажив тяжкою працею в цеху на ГПЗ разом з Кривицьким.
Віктору до Віктор Показати IP 22 Серпня 2015 17:25
Аж посивів від тяжкої праці. Щоб побудувати таку хатинку на офіційну зарплату, державному чиновникові треба ні їсти, ні пити і в постолах ходити.
ВIКТОРIЯ до Віктору Показати IP 23 Серпня 2015 00:10
Народ потребуе звIту
яна до Віктор Показати IP 22 Серпня 2015 21:08
ати бачив як він лежав
ВОВК Показати IP 22 Серпня 2015 17:53
знайде шулер гроші А де згубив ? Ч*О БОЛОТЯНЕ
логічно Показати IP 22 Серпня 2015 18:09
Ми живемо в Сомалі. Я на 101 відсоток впевнений, що ці будинки не нажиті важкою працею, але й на 200 відсотків переконаний, що ми повертаємось у 19-те століття. Експропріація експропріації. Грабуй награбоване. Існує 1000 методів вирішення цієї справи, а руйнація - 1001-й. Це стиль тимощука. Я впевнений, що впродовж тижня-другого бруківка і ворота стоятимуть на місці, тільки тоді тимощуку треба тікати з міста.
Кравчуку і Бондаруку до логічно Показати IP 22 Серпня 2015 18:23
Ветеранів АТО достатньо щоб розібратися з двома знахабнілими корупціонерами і без Тимощука.
Анонім до логічно Показати IP 22 Серпня 2015 18:33
Прочитавши цю "логіку" - справедливості в Луцьку людям не бачити - МАФІЯ БЕЗСМЕРТНА! Місцевим КНЯЗЬКАМ "нічого" не загрожує.
Честь имею до Анонім Показати IP 23 Серпня 2015 00:00
Додавить " сивого " до звiту !
До Віктор Показати IP 22 Серпня 2015 18:19
коментар було видалено
Джулинський Показати IP 22 Серпня 2015 18:38
Допоможіть хто чим може не можу спати як не зроблю хамство близьким
Іван Показати IP 22 Серпня 2015 19:00
Якесь дикунство. Про яку Європу може йти мова? Який інвестор прийде в таке суспільство? Напевно риторичні питання... (ДАЛІ ЕМОЦІЇ)
Іван Показати IP 22 Серпня 2015 19:03
30-ті роки повертаються. Нові трійки формуються. Історія циклічна, шкода що наслідки того періоду мало хто пам'ятає.
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Серпня 2015 19:50
За той укріплений царський вал навколо "VIP-хаток", можна купити мене і мою родину, також і всіх моїх родичів та знайомих, із потрохами. Як вважаєте, ЦЕ є нормально? Але ж ані я, ні моя родина і друзі, нічого ні у кого не вкрали! Ми й не будемо цього робити. Тоді віддайте нам загорожу, як компенсацію збитків за наше вкрадене добро і пограбованих чиновниками дітей.
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2015 20:25
Треба у владу Джулинського можливо навіть у мери хворому суспільству потрібно такий мер може тоді наступить "Порядок"
Патріот Показати IP 22 Серпня 2015 22:33
По-моєму, у Джулинського ні чуть не менше помешкання, ніж у Бондарука і Кравчука, тільки його чомусь не виклали на сайт. Не справедливо.
Адмірал Показати IP 22 Серпня 2015 22:37
Пана Джулинського не можна вибирати мером, всі знають, що міськрада у 2001 році безкоштовно виділила йому 1,23 га землі, а він продав цю землю багатим людям. То він так і продасть свою родину будучи мером.
Пригодницький Дайвер Показати IP 22 Серпня 2015 22:44
Ворогам не побажаю такого сусіда, як Джулинський. Думаю він не менш багатша людина, ніж ці депутати.
Інженегр до Пригодницький Дайвер Показати IP 23 Серпня 2015 08:45
Є один "нюанс" - Джулінський бізнесмен і може собі дозволити мати такий маєток, а за які "зарплати" побудував цей маєток держслужбовець КРАВчук?
Анонім до Інженегр Показати IP 23 Серпня 2015 09:39
порівняв маєтки в того гостєвой домік протів дворца джулінского а де вчитель заробив такі статки тримаючи на собі три сімї недавно сину коханки таке весілля забацав
Лучанка Показати IP 22 Серпня 2015 22:59
А що ж це за "активісти", що працюють за брудні гроші джулинського? Хлопці з АТО, не брудніть себе, стоячи поряд із аферистом джуликом!
**************** Показати IP 22 Серпня 2015 23:34
позор, за паркан сваряться. А бруківка вже на місці.
123 Показати IP 23 Серпня 2015 00:01
Прочитавши всі 3 статті про масив наших депутатів, з'явились висновки і питання. На рахунок ВІП-будинків, заїдьте в с. Липини або р-н "Чернишевчького" і не менші МАЄТКИ там побачите. Хто жив, той живе. Я не захищаю сторону "депутатів", проте, журналісти підчеркують політ причетність Бондарука, хоча в депутацьких рядах він з 2012 року (гугл в допомогу), а згідно статті вся історія віп-масиву іде від далекого 2001 року. Лишається не зрозумілим чому не було особистої заяви чи появи Джулінського? І як це так виділили "Домінанті" і дивним чином там опинились приватні будинки. Можливо, власник/директор Домінанти сам їх продав? Не мені, не Вам не виділяли просто так 1.23га в постійне користування, хм цікаво чому? Здається, доволі очевидним, шо стаття оплачена, як і попередні 2. Смішно дивитися, як з господарської сварки розвели цирк і театр, в який задіяли всіх і все кого могли: політику,суди, благодійність, АТО, банкірів і тд.
Анонім до 123 Показати IP 23 Серпня 2015 09:41
політичне замовлення
Джулія Показати IP 23 Серпня 2015 00:08
Більше 20 років мешкаю в цьому районі, а лише сьогодні довідалась, які круті сусіди маю.
Василт Показати IP 23 Серпня 2015 00:37
Щось неправильно написали за Субтельного (Янчук це його жінка) і Вовка.Які ж вони підприємці!!! Вони ж працювали у валютному відділі Західінкомбанку і завдяки постійним махінаціям з валютою на клієнтських грошах стали даларовими міліонерами.І з ними ще Неділенько,який підкупив хатину за півмільйона доларів в Ліпінах на Богуна,5.От до таких треба йти обманутим вкладникам банку!!! То цей паркан для них як сьогоднішні копійки.
Лучанин Показати IP 23 Серпня 2015 06:22
Прийдіть сьогодні на проводи до джулінського
Виборець Показати IP 23 Серпня 2015 08:52
Той Кравчук, це ж БЮТівець, вони всі там, як і іхня поводирка Юлька до влади рвалися з однією метою - щоб тільки красти!
Анонім до Виборець Показати IP 23 Серпня 2015 09:42
він ніколи не був і не в бюті
Коханка наталя Показати IP 23 Серпня 2015 09:05
Люди допоможіть моему Леоніду бо так перейнявся сусідами що став імпотентом!
Ого-го Микола євгено до Коханка наталя Показати IP 27 Серпня 2015 21:25
КОЛюнЯ ну колли ти вже в формі будеш? А то останніх тридцять сім разів в тебе нічого не вийшло
Антон Показати IP 23 Серпня 2015 10:16
Друже Кравчук, не переймайся ти так сильно. Як легкі гроші прийшли, так вони і підуть. А держава вже дастьтобі шматок хліба і кухоль баланди, не помреш з голоду, неавіть навпаки- оздоровишся на нарах. Рухайся вперед до логічного завершення . Щасти тобі, друже!
Анонім до Антон Показати IP 23 Серпня 2015 13:46
дай боже і тобі відпочинку жаль що він коментарів не читає
Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 10:53
Джулінський, підтримуємо тебе в запеклій боротьбі зі злоюдієм, брехуном, бабієм Кравчуком! Цей мерзотник багато заподіяв зла не лише людям, а ї нашому місту! ДПЗ , садочки, школи та ін.- все це "непосильно нажите добро" Цього "добродія", який сам під різними іменами відповідає на цьому ж сайті! І більше не вбереже цю гнилу родину зять, який працює в прокуратурі. Буде багато скакакти, то розповімо все про нього, починаючи від його народження! Не чіпайте Джулінського! Так, він багата людина, але наживав це , стоячи на морозі , а не сидячи в кабінетах ..... І завжди допомагає бійцям за справжню Україну, вільну від Кравчуків, Кривицьких та ін.
uyfne до Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 13:43
але в тебе злості до нього не дав тобі росту чи з роботи лінтяя попер а зараз джулінський фінансово підтримує
Кірик Показати IP 23 Серпня 2015 12:17
Кравчук-злодій, який все своє життя крав, якби була справедливість, то сидів би давно на нарах, де ж то на держслужбі такі бабки заробити можна, ото банда!
123 Показати IP 23 Серпня 2015 13:14
Глянувши на Кравчука, не такий і злодій, і круче є. Куплені відгуки...
Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 13:39
За "бідним" Кравчуком всеодно плачуть нари! Він не боїться БОГА, а дарма. Ніхто з його роду не скористається цим багатством! І Не минуться йому і прокльони та сльози ображених ним же людей! Не терпіть цю несправедливість! Пройде трохи часу - і Україна оживе! Всі облюдки згинуть! Слава УКРАЇНІ!
Владислав Показати IP 23 Серпня 2015 14:09
Невже знову влада та міліція буде захищати таких кравчуків? Невже, після такої втрвти людської крові, ми не подолаємо це зло, що обросло могутнім корінням навколо нас? Люди, захищайте свою гідність, боріться! Господь вам допоможе!
Наташа Показати IP 23 Серпня 2015 14:20
То все таки правда за Субтельного, Вовка і Неділенька , за їхні мільйонні статки нажиті на клієнтах Західінкомбанку? !Давно про це чула в місті а тут знову підтверджується.... Бідні пенсіонери......
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2015 14:22
Живу в Луцьку від народження і не знаю де той житловив масив Вишенька. Підкажіть, поіду подивлюся.
Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 14:30
Відповідаю, що я людина чесна і працьовіта та ще й заможня! Але з Кравчуком та його захисниками не сяду на одному полі.......бо добре знаю, хто він є! Про Джулінського у мене не має коментарів. Знаю, що стільки шкоди, збитків державі, як зробив Кравчук, він не чинив, проте допомагав багатьом, тільки не мені! Та й допомога була не з державної казни, а з власної кишені. Отож, не базікай про те , чого не знаєш або покриваєш справжнісінького мерзотника!!!!! Дякую всім за людську підтримку.
Анонім до Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 19:32
атобі заплатив жулинськвй чи це його синочки з пасинком пишуть стільки бруду
Лучинка до Гнат Показати IP 23 Серпня 2015 23:10
Слухай ти чесна заможна людина????????!!!!!!!!!! Та кравчук сам з такою як ти гнилою и заздрисною людиною за один стил не сяде!!!! Хватить скильки тоби заплатит пан джулинський ! ????? Ти такий самий як и вин гнила людина!!!!!!!!
Жулік Показати IP 23 Серпня 2015 14:31
Брехун вийде до людейі подивися в очі ти що думаеш що за зароблені нечесною працею можна купити таких як твій яцепюк і робити зло людям
свідок Показати IP 23 Серпня 2015 14:57
демонтаж паркана і бруківки здійснювали працівники домінанти під страхом звільнення і штрафів а також син джулінського леонід і особистий шофер сергій відкликаний з відпустки
Вона Показати IP 23 Серпня 2015 21:38
Як би там не було, коли в мене постало питання потреби в коштах і я на колінах просила в Бондарука- той дав, аж 200 гривень на порятунок людського життя і то після третього мого приходу до нього. І щоб там не казали про Джулінського він мені дав 2000 $ без лишніх питань! І не тільки мені,як я чула! Тож робіть висновки самі.
. до Вона Показати IP 23 Серпня 2015 23:15
Люба допомога -це допомога
ІВАН Показати IP 24 Серпня 2015 09:22
Джулінський, молодець! Трощи і надалі таких горе-депутатів, які в першу чергу думають за себе. Такий мотлох нам не потрібен! СЛАВА УКРАЇНІ!
Гнат Показати IP 24 Серпня 2015 10:15
Нікому не плачусь, що у мене двокімнатна квартира, не маю машини, пенсія 2 тисячі... А духовність, любов до своєї Країни, віру в Бога ви не брали до уваги, коли почали мене обзивати? Все вимірюєте в грошах! То хто з нас не чесний, гнида, брехун та ін.? Мене це абсолютно не принизило! Навпаки, сорорм і осуд лягає на вас безсоромників, вічно скиглячих на свою бідність, несправедливість, але "вашу порядність"..... Хочете, я і з вами поділюсь своїм багатством, і радістю, з якою, попри всілякі негаразди, я намагаюсь жити...Просто заступився за людину знаючи його щирість , співчуття і допомогу (не мені) і в край потрібну годину, чого не скажеш про таких як Кравчук! Слава Богу, що це підтвердила "вона"!
Івана Показати IP 24 Серпня 2015 10:20
Івані е іваном ти прийди до Джулинсьгоко получи аинагороду
Гнат Показати IP 24 Серпня 2015 10:40
А російськомовній "лучанці" раджу писати на рос. мові або ж вивчити українську! Я не націоналіст! Знаю декілька мов, поважаю людей різних національностей але не терплю безграмотних "вчителів" та анонімів- родичів ! Не міряйте усіх людей по собі! Слава Україні! Усім героям Слава! А ви можете під своїм парканом "собачитись", як вам заманеться! Ви поки що маєте нечесні гроші і купуєте собі "усі права.".. Повірте, це вже не надовго.! Краще вам буде потерпіти покарання на землі, а ніж на Небі! Я думаю, що ця переписка нічого не дає. Всеодно, кожен отримає "своє" . Дозвольте усім побажати Миру, Спокою, Любові і Прощення! Живіть, як вам подобається і пробачте мене за мою відвертість!
Анонім до Гнат Показати IP 24 Серпня 2015 13:17
гнате ти заеш чого бідний та дурний бо сидиш і обливаєш одну людину за яку заплатили що він сама корупційна людина в луцьку твій підзахистний в тисячу разів більше вкрав і має статки мільйонні і 25 соток маетку дворець 2 ринки гостинець спорткомплекс три сімї платить журналістам і тобі слава гнату за що боролись
Сер до Анонім Показати IP 24 Серпня 2015 23:02
І чого тільки три сім'ї? ??а не пять
Івана Показати IP 24 Серпня 2015 11:44
Івані е іваном ти прийди до Джулинсьгоко получи аинагороду
Івана Показати IP 24 Серпня 2015 13:24
Івані е іваном ти прийди до Джулинсьгоко получи аинагороду
Учасник АТО Показати IP 24 Серпня 2015 14:27
Жополизам всіх олігархів і Кравчуковським і Бондаруковським і Жулінським повідомляємо: Нам до одного місця чиї паркани трьохметрові ховають награбоване людське добро. Ми прийшли забрати офіційно передані нам будматеріали. Ці будматеріали роздаються всім бажаючим учасникам АТО БЕЗКОШТОВНО для власних потреб.Будуть відомі інші незаконно побудовані паркани, будинки,дачі- будемо і їх розбирати. Інвалідів, ветеранів, якими ніхто не переймається у нас на Волині вистачає. Слава Україні!
Учаснику Показати IP 25 Серпня 2015 00:31
Бруківка на місці, вората сховані, що ж ти, брехуне, і кому роздав? Чи думаєш, що всі сліпі і дурні?
Родич воїна АТО Показати IP 25 Серпня 2015 10:18
Вести перемовини з жінками олігархів - це пуста і даремна трата часу! Ці виродки всеодно нікого не почують і не зрозуміють! Для них найголовніше - це шалені гроші та за будь-яку ціну! І нічогісінько вони не віддадуть! За цими парканами ховається їх совість і людяність, хоча і цього у них давно вже не має! Шкода, що так все відбувається, але ми любимо свою землю і низько вклоняємось перед своїми героями та захисниками! Вибачте, що поки так ми можемо вам дякувати! Хай подавляться Кравчуки, Бондаруки та їм подібні своїми парканами , грїшми та давно втраченим людським єством! Слава Україні! Смійтеся нелюди! Багатійте! Гидко з вами спілкуватись! Впевнені, що ви і надалі будете огризатися, як шалені .......Хі-хі-хі! Запамятайте, що всеодно кара невдовзі всіх вас наздожене! УРА! Якщо не має правди на землі, то вона є на Небі! Тільки вам цього не зрозуміти, бо ви сміття і нікчеми!
Вкладник Західінком Показати IP 27 Серпня 2015 21:30
Оце взнав, що тут і Субтельний задіяний -в шоці був. Такий шанс помститись хоча б якось людині,яка в мене вкрала все. Всі мої заощадження і моєї самі..Він в банку був в кредитному відділі , там і набрав собі мільйони на чужому горі. Вкладники треба зорганізуватись і хоч якусь частину собі вернути. Хто зі мною?
Хі із ху Показати IP 27 Серпня 2015 21:34
Щоб там не було на цій Вишенці, знаю одне, як звернувся до того Джулинського то цей дядько мені допоміг і відкликнувся на моє горе. А його славнозвісні сусіди,багаті люди, навіть говорити не стали. І я таких як сам десятки знаю. Тож Льону ми тебе підтримаємо. І ще раз дяк умови за врятовані долі!
Правда Показати IP 18 Вересня 2015 08:10
Син Джулінського,Леонід шахрай і злодій