USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З'явилося відео, на якому «беркутівці» б'ють Луценка в обличчя

14 Січня 2014 16:32
З'явилося відео, на якому видно, як опозиціонер Юрій Луценко отримав удар від «беркутівця» під час сутичок вночі 10 січня.

Відео доступне на сайті Громадського ТБ, - повідомляє «УНІАН».


Нагадаємо, тієї ночі під Святошинським РВВС у Києві «Беркут» побив Юрія Луценка до втрати свідомості.

На відео чітко зафіксовано момент, коли Луценко отримує удар в обличчя від працівника «Беркуту».

Раніше у МВС стверджували, що правоохоронці не били Луценка під час подій біля Святошинського райуправління міліції.



Також доступна повна версія відеозапису.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 14 Січня 2014 17:01
правильно зробили!!! Може мізки стануть на місце!
4 до 123 Показати IP 14 Січня 2014 17:46
Боже! Це тільки той, хто "без мізків" і ще й дотого глухий і сліпий може так писати!
тверезомислячий Показати IP 14 Січня 2014 17:52
З викладених відео випливає лише одне: велика група спеціально підготовлених людей (в масках, шоломах, тощо), в тому числі Луценко, нападає на працівників міліції ("Беркуту"), які змушені просто відбиватись. Думаю, що в "цивілізованій та законослухняній" Америці поліція відкрила б вогонь на ураження і жодного конфлікту не сталося б. Тоді б Луценка не побили, а просто знищили б. І це було б правильно. Йому просто невимовно пощастило.
Лучанин Показати IP 14 Січня 2014 18:09
Ми є свідками. коли "опозиція" організовує терористичні прояви проти влади, що обов’язково проллє кров безневинних.
Віка Показати IP 14 Січня 2014 19:21
А відео, де Луценко "стрибає" до Бєркута, не знайшлось?:)
До сліпих Показати IP 14 Січня 2014 19:52
Що ви маразм пишете. Луценко що мирно йшов, а на нього напали злі беркутівці? Тож добре видно, що знавіснілі фашисти б`ють українських дітей, яким трохи за 20ть, на чолі з паном Луценко. А, якщо тебе вбивають то захищатися не можна, бо б`є опозиція - це честь для українця. Дивіться, що вони скоро війдуть в азарт та будуть човпти пики усім нам без розбору. Схаменіться.
монтер Показати IP 14 Січня 2014 20:51
и где виден удар проломавший череп хулигана луценка.просто с удачного ракурса снимали как варежка закрыла от камеры его лицо и не более
Джулія Показати IP 14 Січня 2014 21:03
Не забудьте цього-і ще багато чого-коли вибори прийдуть! Думайте головою, а не гаманцем.
Лучанин до Джулія Показати IP 15 Січня 2014 01:42
Нажаль в нас люди в більшості бідні і думають лише гаманцем. Бідні не тільки на гроші, а в повному значенні цього слова. За роки незалежності знищені не тільки заводи, комунальне господарство, дороги, а й освіта, яка була найкращою в світі. Саме тому наших людей "з руками та ногами" забирали на роботу за кордоном. Але є й інша сторона цієї монети - нікому там не потрібні розумні люди в інших країнах, їм треба розвиватися самим і при цьому за рахунок інших. Тепер і наш народ перестав думати і лише повторює те що почує від когось. І як не дивно це вигідно всім, окрім тих хто ще не розучився думати і аналізувати. Все чітко - одні дають, інші беруть, а в більшості беруть і "заливають". І правда в тому що демократичними методами це не змінити, а лише можна поглибити. Прийдуть вибори і це "схавають" і за тих же й проголосують.
лучанин Показати IP 15 Січня 2014 09:01
Не видно, щоб міліція била "мирних" демонстрантів. Відбивалися від знавіснілого натовпу.
Олег Показати IP 15 Січня 2014 11:04
Сам напросився, при цьому принижував полковника міліції і був ніби п"яним.
Котигорошко Показати IP 15 Січня 2014 13:13
Щось "писуни"активізувалися...напевно транш надійшов від синюшної партії...або просто пообіцяли...а декому радість...
До Котигорошка Показати IP 15 Січня 2014 19:23
Кожен судить по собі.
Німкеня Показати IP 15 Січня 2014 19:52
Доброго здоров`я панове. Ото пам`ятаю пан Луценко пійнув трішечки та вирішив політати за кермом пасажирського літака в Німеччині бо він главнєйший міліціонер був в Україні на той час. але не склалося дали по пиці і якось так сталося що відео не викладували в інтернет за проханням самого пана Луценка. А тут тицьнули по носі і попав в реанімацію. Як так хтось пояснить ??? Дякую