USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ЗМІ опублікували нове ймовірне відео збиття українського літака в Ірані

9 Січня 2020 22:59
У розпорядженні The New York Times опинилося відео, на якому ймовірно зафіксований момент ураження ракетою українського літака МАУ в Ірані.

Як повідомляє Hromadske, видання зазначає, що перевірило відео й вочевидь на ньому момент збиття літака.

Також газета звертає увагу, що після ураження ракетою літак не вибухнув повністю одразу, а намагався повернутися до аеропорту.

Міжнародна група розслідувачів також підтвердила, що на опублікованому відео локація біля місця, де впав літак МАУ.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Трюдо заявив, що за інформацією розвідки, український літак збили іранською ракетою «земля–повітря». Про ймовірне збиття зенітною ракетою заявив і Дональд Трамп. Натомість Організація цивільної авіації Ірану відкидає версію збиття українського авіалайнера системами ППО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Голлівуд Показати IP 10 Січня 2020 04:42
Найкращі в світі спецефекти! Оскара за це!
Арафат Показати IP 10 Січня 2020 07:56
Можна я спитаю дуже просто: як часто ви пізньої ночі знімаєте небо на камеру саме в тому напрямку, де щось має статися? Якщо на відео дійсно вбивство наших громадян, то всі відповідні структури держави Україна негайно повинні розпочати найактивніші дії з розслідування вбивства та покарання винних. Де б вони не засіли - Вашінгтоні. Кркмлі чи Ієрусалимі
Я сір до Арафат Показати IP 10 Січня 2020 09:24
В себе покарати і знайти винних не можуть, а тут на міжнародному рівні... :)))
Євробидло Показати IP 10 Січня 2020 09:31
Видно вспишку зліва, попадання, пару секунд літак не загорається..... потім спалахує. Жуть і ужас. НА випадок коменту вище - чи часто знімають нічне небо - то той хто знає де і коли буде удар знімає часто.....
Павлик Морозов Показати IP 10 Січня 2020 10:33
Якась маячня, хто знімав, хто викладав цей знімок. Чому цім фейковим новинам я повинен вірити. Цьому фотографу вірити не можна. Чи має відношення цей знімок до катастрофи ураїнського літака в Ірані ще треба перевіряти та перевіряти.
Ігрек до Павлик Морозов Показати IP 10 Січня 2020 17:52
Ти нікому не мусиш вірити - не віриш-не вір