USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

ЗМІ повідомили, кому везли 700 тисяч доларів з Волинської митниці

5 Червня 2021 13:17
Затримання начальника відділу митного посту «Ягодин» Михайла Бурдейного з 700 тис. доларів в авто спричинило інформаційний вибух.

Сотні тисяч доларів він перевозив з митного посту до Києва. Вилучені в нього кошти були травневим місячним «кешем» для групи державних установ, причетних до низки корупційних схем, включаючи схему ввезення автомобілів. Про це 5 червня у Facebook написав Юрій Бутусов із посиланням на джерела Цензор.нет.

«Ми ще не бачили всіх підписаних пакетів, сподіваємось, скоро вони їх опублікують, але підписи на упаковках зрозумілі. СБ Люб – це як СБУ Любомль – райвідділ, який займається боротьбою з контрабандою в «Ягодині». Прокуратура не вказана де. «Зам» – важко зрозуміти де і хто. Але відомство не вказано, мабуть, якийсь начальник митниці. Також є інформація, що є пачки підписані для поліції та структур, відповідальних за реєстрацію транспортних засобів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загальна сума упаковок, підписаних для контролюючих органів, становить близько 100 тис. дол. Бутусов пише, що за версією слідства, більшу частину грошей повинні були передати в управління відділу профілювання митних ризиків.

«Очевидно, що 600 тисяч доларів не могли йти в кишеню одному лише департаменту ризиків, а передаються наверх іншим людям, тим, хто призначав, тим, хто прикриває.

Вражає інше. 700 тисяч доларів «кешу» – це без урахування того, що поклали собі місцеві митники та інші перевіряючі органи на місці в свою кишеню, до моменту вивезення цієї передачі.

Це везе дрібний чиновник.

Це всього лише один місяць (в якому було 10 днів вихідних).

Один пост.

Однієї митниці.

Причому всю схему розподілу грошей ми не знаємо, цілком можливо, що це навіть не один канал збору коштів на «Ягодині», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 4 червня ДБР обшукало автомобіль начальника зміни митного посту «Ягодин» Михайла Бурдейного й виявило в багажнику цього транспортного засобу 704,3 тис. дол.

Нагадаємо, неодноразово журналісти повідомляли, як зміна Бурдейного пропускала автомобілі «набиті» цигарками через кордон. У лютому зміна згаданого митника пропустила вантажівку з дипломатичними номерами, яка везла валюту, золото та цигарки. На «Ягодині» митники пропустили автомобіль. Контрабанду виявили вже польські митники на своїй стороні. Цей інцидент Михайло Бурдейний відмовився коментувати журналістам. Посадовець – кинув слухавку.

Читати ще: Знаменита зміна Бурдейного: волинський митник знову відзначився

Раніше голова Державної митної служби Павло Рябікін підписав наказ про порушення дисциплінарних проваджень стосовно 100 працівників Держмитслужби. Серед них – 17 керівників митниць та митних постів. Підставою порушення дисциплінарних проваджень є причетність і можлива участь у масштабних контрабандних схемах. У списку керівників митниць та митних постів щодо яких порушене провадження є і керівник «Устилуга» Олександр Оникійчук, а також скандально відомий колишній заступник начальника Волинської митниці ДФС Юрій Терещук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Все просто Показати IP 5 Червня 2021 14:33
Віз гроші українським державним шлюхам.
Сталін Показати IP 5 Червня 2021 14:43
Ну що,Зе клоун? твій хід...
Берія до Сталін Показати IP 5 Червня 2021 15:47
Йося,так при великому гетьмані нікого не ловили.А при клоуні ловлять.Розумієш?
Да уж до Берія Показати IP 5 Червня 2021 15:58
Чукча, він вже третій рік при владі. Корупція вже мала бути подолана на корню, бо скрізь люди зе, + монобільшість, + всі спецслужби його. Так що проснись, чукча.
Уж да до Да уж Показати IP 5 Червня 2021 17:12
Якут,я вже давно прокинувся.А ти бачу ще ні.Ти сам віриш що за два роки з нашим народом можна здолати корупцію,яка у кожного в життя з народження?Коли в кожному селі та місті несуть і беруть.Всі хочуть порядку,але якщо шо ,то шоб кум порішав.І в спецслужбах тихенько сидять ті ,хто не хоче ніяких змін.Отак-то якут)))
шарій до Уж да Показати IP 5 Червня 2021 17:39
вірити дрібному кривляці? нехай аналізи на наркоту здасть спочатку (Пальчевському не канає)
Ааааааа ... до Уж да Показати IP 5 Червня 2021 17:41
Ну ясно, "дайтє єсчьо сто днєй" ... Ну ти й упоритиш, ти походу з тих теперішіх 7% рейтингу зе.
Фіма до Уж да Показати IP 5 Червня 2021 18:00
Вже навіть не смішно...Всі знають,що риба гниє з голови, і що наша ВР тільки і робить,що кришує корупцію....
Той во до Фіма Показати IP 6 Червня 2021 11:27
А наша ВР це точно голова корупції, ви впевнені ? Може хтось інший, подумайте головою.
О! до Сталін Показати IP 5 Червня 2021 15:55
Чекайте, зараз виступить одна із штатних шлюх, бігус/лещенко/і к, і пояснять, що то все Порох, і гроші напевно йому, і винен у всьому він.
Шарій Показати IP 5 Червня 2021 14:58
а де прізвища?
Ага Показати IP 5 Червня 2021 14:59
клятому Порошенку! кому ж ще? Бубочка подолав корупцію з допомогою 73%!
Угу до Ага Показати IP 5 Червня 2021 15:56
Подолав. 95 квартал рулить. Тищенко вже виїхав.
Анонім Показати IP 5 Червня 2021 15:10
Тепер ми це знаємо,коли їх посадять?Чи це шоу щоб ми думали,що щось робиться,бдять?
Люди Показати IP 5 Червня 2021 15:41
А нам там пенсіонерам,пакуночка з баксами случайно там не було?А я ж забув,у держави Україна нема коштів на пенсії більш як 1795 гривень.А у чиновників зарплати по міліону в місяць,ще їм пакуночки возять.
волинянин Показати IP 5 Червня 2021 17:04
Зеля усе кришує а це концерт для лошар
Анонім Показати IP 5 Червня 2021 17:22
І що з того, шо хапнули кур‘єра з грошима. От коли б прослідили весь ланцюжок та взяли з відкатом на кармані всіх, кому призначено, ото була би красава. А так халтура. Напевно так треба. Чергова мильна бульбашка.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Червня 2021 17:42
Чергова серія "сватів", ну в даному випадку "разбійників".
123 до Анонім Показати IP 5 Червня 2021 17:44
зе бульбашка-бубочка? я фірштейн понімай?
Анекдот Показати IP 5 Червня 2021 21:57
Митники вийшли на мітинг із-за низької зарплати.
Andronik Показати IP 5 Червня 2021 23:16
А «Кошмарят» малый бизнес - только малый бизнес виноват в экономическом состоянии Украины надо срочно кассовые вводить спасать державу!
Внук Показати IP 5 Червня 2021 23:46
Люди, всі чиновники, від середнього рівня, живуть тільки за рахунок лівака. Зеля все знає. Порох тоже. Але вам це не поможе.
Да до Внук Показати IP 6 Червня 2021 11:29
Дуріку проснись. Порох вже третій рік як не президент. А у нас тепер препиздент є!
Внук до Да Показати IP 6 Червня 2021 22:46
Ти, так нічого і не бачиш. І не розумієш. Раз - два-раз.
Да до Внук Показати IP 8 Червня 2021 15:19
А ти як я бачу, свідок з секти кінця епохи бідності, корупції, низьких тарифів, з/п 4 т. дол. ? В такому випадку я радий, що кінець тобі вже показали ... Хахаха, ти цього дійсно вартий.
Внук до Да Показати IP 8 Червня 2021 19:45
Такі як я, заробляють завжди. Не плач.
Анонім до Внук Показати IP 8 Червня 2021 15:28
А!? Поняв, клятий Порошенко ...
12-34 Показати IP 6 Червня 2021 11:15
Поки пустоголові зе дебіли на схемах янека далі пасуться, молодих людей до 25р. Польща і світ загрібає як ресурс. Років через десять залишаться в цьому болоті путани, депута(ни), чиновники-пенсіонери і таксисти, словом як в Абхазії. Пукіну далі вглиб і не треба йти, самі себе зжеруть зсередини і стануть послушним стадом.
777 Показати IP 6 Червня 2021 17:47
операція "И" клоуни, завтра він скаже що квартиру їхав купувати)))
Сраконіс Показати IP 6 Червня 2021 21:08
З квартирою четко, в десятку:))) 200% Робін Гуд!!!!
Іван Показати IP 6 Червня 2021 23:29
Шо за бред "затримали при перевезенні взятки"Немає такої статті КК.Є отримання,дача взятки.Тут немає ті того ні другого.Цей цирк тількі в нашій країні може бути.Розведуть на гроші митника та відпустять.
л Показати IP 7 Червня 2021 08:26
только смертная казнь и быстрей
ага до л Показати IP 8 Червня 2021 15:20
в наступній серії сватів.
я Показати IP 7 Червня 2021 09:35
ми знаємо де живуть митники
ДА? до я Показати IP 8 Червня 2021 15:21
І що ти зробиш, знаток? Що ти можеш зробити мені, митнику?
я Показати IP 7 Червня 2021 09:38
а на індексаціі пенсій грошей немає.....с.....а