USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Знайшли молодиків, які стріляли з пістолета в центрі Луцька

29 Березня 2021 10:40
Молодиків, які вчинили хуліганство в центрі Луцька, поліція встановила буквально за дві години.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Волині.

Нагадаємо, ввечері 26 березня невідомі особи здійснили декілька пострілів у повітря на Театральному майдані в Луцьку, чим порушили громадський порядок.

Поліція виявила цю подію в соцмережах.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня кваліфікація кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 296 Кримінального Кодексу України - хуліганство.

Буквально за дві години працівники Луцького РУП встановили всіх учасників події, це жителі обласного центру. Їх доставили до Луцького районного управління, опитали та вилучили пістолет, по якому призначили відповідні експертизи.

Троє причетних до події – неповнолітні, один – повнолітній. Вирішується питання щодо притягнення їх до відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
6648 Показати IP 29 Березня 2021 10:51
Довбойо*би!
123 до 6648 Показати IP 29 Березня 2021 15:13
Одразу визначаються по закатанимш танцям!
Ірина Показати IP 29 Березня 2021 11:02
Хуліганство? Я думаю треба кваліфікувати це порушення за можливими наслідками. А якби та бикота попала в око дитині...
Вася Показати IP 29 Березня 2021 11:04
А чого героям обличчя замазувати? Місто повинно знати їх у лице. А то не уступиш йому дорогу, візьме і пристрелить
Анонім до Вася Показати IP 29 Березня 2021 11:40
В нас продавщицям спиртного в магазинах лице відкривають щоб купували більше,а цим замазують,що з нього візьмеш,хіба що аналізи
Внук Показати IP 29 Березня 2021 11:06
Рано чи пізно, але якщо не одумаються, то хтось їх присадить одним місцем на тару для води
Дэд Показати IP 29 Березня 2021 11:19
Клас!!! Оце кодекс прийняли!!!! Тепер ходити і стріляти по серед міста стане норма..... - ХУЛІГАНСТВО!!! А застрелив когось, ще й суд попросив його суворо не карати - УМОВНЕ дадуть ))))))) краса
Лучанин до Дэд Показати IP 29 Березня 2021 11:56
При чому тут кодекс? Якщо шмаркачі з пугачом лазили, то що їм криміналу кваліфікувати?
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Березня 2021 12:29
Нє, нагородити.
Ангст до Лучанин Показати IP 29 Березня 2021 14:16
Так!
Богдан до Дэд Показати IP 29 Березня 2021 22:32
Стаття 296. Хуліганство 1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років. 2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Євробидло Показати IP 29 Березня 2021 11:59
Це вам не Дагестан....
Народна прокуратура Показати IP 29 Березня 2021 13:36
До Дєд і Ірина. Так хуліганство їм інкримінували якраз саме кримінальне, а не адміністративне. Чи на Вашу думку їм потрібно були інкримінувати вбивство? Виходить, якби вони ходили з, вибачте, оголеними статевими органами, то не хуліганство потрібно було б вміняти їм, а згвалтування? От якби, як пише Ірина, "ця бикота попала в око дитині", тоді б і були наслідки і кваліфікація була б інша.
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 29 Березня 2021 15:08
Такі наслідки потрібно попереджати, а коли кваліфікувати то вже до одного місця
Народна прокуратура Показати IP 29 Березня 2021 16:37
До Лучанин. Чудова правосвідомість. Народився чоловіком - отримай в якості попередження строк за згвалтування, адже ж пристрій для цього маєш; купив авто - отримай строк за ДТП, адже теж є відповідне знаряддя. Чесно кажучи, не думав, що у нас такі дрімучі люди. Ніби й у 21 столітті живемо, а не в 11, століть цивілізації ніби й не було
Ірина до Народна прокуратура Показати IP 29 Березня 2021 16:59
Народився чоловіком і взяв в руки пістолет та стріляв в центрі міста(треба провести експертизу психіатра)-це зовсім різні речі. Просто у нас суд виправдає будь якого дурня, зараз пістолет буде не пістолет, паморок не паморок, а людина в стані афекту, з опікунством трьох малолітніх дітей і баби з дідом+хворий(тре відпускати). Дрімучий Ви, мова не йде про те, як у нас є, а про те, як має бути
Арафат до Народна прокуратура Показати IP 30 Березня 2021 08:02
Цілком згідний з Нар.Прокурором. Наше населення за рівнем розвитку - в глухому середньовіччі. Реально громадян, що рухають прогрес та країну вперед - не більше 10-15 вісотків. Решта - тупий шлак, що і підтверджують "мінусові" коментарі під Вашими дописами .
Юра Рабон Показати IP 30 Березня 2021 00:33
В народної прокуратури старечий маразм воочію. Про що тут дискутувати. Закон має бути суворий без всяких поблажок інакше закон Лінча почне браву ходу по Україні. Людям вже набридає той цирк.
Народна прокуратура Показати IP 30 Березня 2021 15:09
До Юра Рабон. Послухайте, "диванний лінчувателю", на жаль, саме Ваш допис є проявом печерного, неандертальского світоуявлення і маразму. Саме від Ваших слів віє не європейською цивілізацією, а тхне більшовицькою "революційною доцільністю" з її кривавим беззаконням ЧК, з засудженням на 10 років за зібрані три колоски на колгоспному полі. Ви розводитесь про закон, поняття зеленого не маючи, що це і для чого придумано. Пам'ятайте, що хто сіє вітер, той пожне бурю, і можете бути однією з перших жертв так шанованої Вами беззаконної розправи, яку пропагуєте, бо ті кого Ви уявляєте покірною жертвою на гілляці, можуть такою не виявитись
Юра Робан до Народна прокуратура Показати IP 30 Березня 2021 17:38
Можливо, все можливо. Але перед тим, я таки встигну закатати в асфальт парочку таких недоносків-хуліганів. І попереживайте краще, що б ваші діти такого не робили. Бо ви так премудро і хитро захищаєтесь за цих муд*ків, що аж сумнів закрадається, - а чи немає у вас там шкурного інтересу?
Народна прокуратура Показати IP 30 Березня 2021 21:31
До Юра Робан. Ех, Юро, прикро, що Ви приводом для дій бачите лише шкурний інтерес чи фізичне насилля. У людей, уявіть собі, бувають інші пріоритети. А за дітей мені, Богу дякувати, переживати не доводиться. Чого і Вам бажаю
Юра Робан до Народна прокуратура Показати IP 31 Березня 2021 08:44
Бачу дідо ви мене зрозуміли... От і добре, хвалю.
Народна прокуратура Показати IP 31 Березня 2021 10:17
Сам ти дідо, довбню