USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Військові 51-ї окремої механізованної бригади звернулись до волинян

23 Квітня 2014 08:39
Жіноча сотня Волині повідомляє, що екстренно призвані військові 51-ї окремої механізованої бригади звернулись до громадян з проханням допомогти.

Військові потребують спецзасоби, які будуть необхідні їм для захисту цілісності України і безпеки наших сімей.

"Не будьте байдужими, адже на їхньому місці можуть бути Ваші чоловіки, діти, брати, рідні та друзі.

Про усі витрати буде детальний звіт перед громадськістю!!! Зараз не час грабувати, а час допомагати! Тільки всі разом ми зможмо справді допомогти своїм близьким і захистити країну від загарбників", - йдеться у повідомленні Жіночої сотні.

Потреби військових
розгрузочні жилети - 110шт.
балаклави злені літні - 110шт.
маскувальні халати звичайні - 110шт.
маскувальні халати для снайперів - 3шт.
компаси - 10шт.
військові рюкзаки, каремати.

Номер картки Приватбанк 5167 9872 0854 3914

Хто мож посприяти із купівлею речей із списку* або просто допомогти, звертатись за телефоном (066) 291-49-53 Ірина

*речі повинні бути однакові

Допоможемо нашим хлопцям, вони цього варті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ирина Показати IP 23 Квітня 2014 08:42
Ага, теперь мы знаем, сколько там у них снайперов! Придурки, а не военные.
Дмитро до Ирина Показати IP 23 Квітня 2014 08:44
іринка то ти хвора якщо три халата то то неозначає що три снайпера
доці до Ирина Показати IP 23 Квітня 2014 10:34
коментар було видалено
Лучанин до доці Показати IP 23 Квітня 2014 10:52
коментар було видалено
Дмитро до Ирина Показати IP 23 Квітня 2014 10:48
коментар було видалено
ага Показати IP 23 Квітня 2014 09:22
а може ще їм пачку маку і *** в ср...ку)))
Сепаратист бородач до ага Показати IP 23 Квітня 2014 10:33
коментар було видалено
ТеТ Показати IP 23 Квітня 2014 09:32
Народ, який не хоче годувати свою армію, буде годувати чужу......
ех Показати IP 23 Квітня 2014 09:39
І ще при таких розкладах вирішують, чи ставити пам'ятники... халатів не вистачає!!!
Народна довіра Показати IP 23 Квітня 2014 09:49
500 000 грн з бюджету Волині на пам'ятник С Бендері в Луцьку ! ?
Народ Показати IP 23 Квітня 2014 10:04
А чому б вам не попросити допомоги в олігархів, для яких і криза не криза, і війна не війна, а не в народу , який з кожним місяцем все біднішає? Попросити так наполегливо, клацнувши затвором...
Олігарх до Народ Показати IP 23 Квітня 2014 11:37
А вони і звернуться. А олігархи продадуть їм це все за назбирані ваші грошики втричі дорожче, ще й з відкатом.
громадянин Волині Показати IP 23 Квітня 2014 11:09
Шо знову?!
Анонім Показати IP 23 Квітня 2014 11:12
http://argumentua.com/novosti/obeshchannuyu-rasprodazhu-sluzhebnykh-avto-chinovnikov-prevrashchayut-v-fars Вот где деньги на армию а таких схем у новой (старой) власти сотни Второй этап будет роспродажа гос дач и санаториев по аналогичным ценам для своих
Будівельник Показати IP 23 Квітня 2014 11:40
Вже лікарню майбутнього збудували, ще й армію сучасну збудуємо!
Ваня Показати IP 23 Квітня 2014 12:02
Дістали скиглитею Є влада, є бандити-олігархи.Ви що головами там шарахнулись.Ми всі голі ,бося,ліку не можемо собі купити, а їсти ,то вже дісно з голоду подохнем, а їм даввай на армію.Для кого? ДлЯ Кузьмука,щоб ще машингу за мільярд купив. чи тим,що у В.Волинському вже продають соляру,щоб пити і грошенят грабанути. Та хоч хай в трусах там сидять,вже тепло. Влада хай віли родасть всі наші у Луцьку романюку і їм подібні Пустоцвіти ,Климчуки,Сидори всі їх стільки багато ,що не перелічиш хай дають у них мільйони заберіть нарешті у них всіх,яка це люстрація всіх цих самих до корит приймаєте і нічого не робите.Ох Господи, допоможи.
Волинь Показати IP 23 Квітня 2014 13:50
Не армія, а партизани. Влада бреше, що армія усім забезпечена. Досить брехати ! Не можете керувати, не беріться . Христос Воскрес !
Христя Показати IP 23 Квітня 2014 14:51
А де ж ті гроші, які збирали на українську армію??? вже сума назбиралась чималенька і хто собі віллу купив за них??
Анонім Показати IP 23 Квітня 2014 19:20
Вони бідолахи там не миті по тижнях сплять один на одному в рівно назганяли яксобак там бардак треба прокуратуру туда хай розбираються шей чп сталось
я Показати IP 23 Квітня 2014 21:08
А почему никто не пишет и не говорит, что на полигоне уже есть погибшие? Ходят слухи, что один парень повесился, двое разбились на машине и еще вроде бы 1 погиб вследствие неосторожного поведение с оружием. Может кто что слышил?
ти до я Показати IP 23 Квітня 2014 21:27
Не бреши. На полігоні ніхто не вішався. Всі живі. Навіщо лякати рідних?
я Показати IP 23 Квітня 2014 21:08