USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

14 пунктів мінського мирного протоколу

5 Вересня 2014 18:23
Порошенко оприлюднив 14 пунктів мінського мирного протоколу.

Зі слів Глави держави, він матиме кілька важливих кроків до встановлення миру на Сході України

Президент гарантував суверенітет України, пообіцяв, що на Донбасі спілкуватимуться російською мовою, а також аміністію, передає Еспресо.TV з Уельсу, де другий день триває Саміт НАТО.

Зазначимо, мирний план Порошенка має 14 пунктів, в яких зазначено наступне:

1. Гарантії безпеки для всіх учасників переговорів.
2. Звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто склав зброю і не вчинив тяжких злочинів.
3. Звільнення заручників.
4. Створення 10 км буферної зони на українсько-російському державному кордоні. Відведення незаконних збройних формувань.
5. Гарантований коридор для виходу російських і українських найманців.
6. Роззброєння.
7. Створення в структурі МВС підрозділів для здійснення спільного патрулювання.
8. Звільнення незаконно утримуваних адміністративних будівель в Донецькій і Луганській областях.
9. Поновлення діяльності місцевих органів влади.
10. Поновлення центрального теле-і радіомовлення у Донецькій і Луганській областях.
11. Децентралізація влади (шляхом обрання виконкомів, захист російської мови - проект змін до Конституції).
12. Узгодження губернаторів до виборів з представниками Донбасу (за умови погодження єдиної кандидатури, при розбіжностях - рішення ухвалює Президент).
13. Дострокові місцеві та парламентські вибори.
14. Програма створення робочих місць в регіоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
гiсть Показати IP 5 Вересня 2014 18:29
Слава Богу,що мир!
Оксана до гiсть Показати IP 5 Вересня 2014 18:41
Може полонених відпустять за пару днів в них мій чоловік . Так за нього боюсь . Дай Бог щоб все налагодилось .
Дончанин до Оксана Показати IP 5 Вересня 2014 20:28
Оксана, перестань нервничать. Если он не из карательных батальонов, то ему в плену лучше, чем во время службы в рядах ВСУ. Ну а по поводу отпустят либо не отпустят - сейчас идут конкретные переговоры по данному вопросу. Все дело в том, что много пленных держат всякие батальоны, не подчиняющиеся Порошенко. Понятное дело, что ДНР и ЛНР будут жестко стоять на четком выполнении пункта соглашения: всех на всех.
пан Войцех до гiсть Показати IP 5 Вересня 2014 20:10
Миром навіть не пахне.
Анонім до пан Войцех Показати IP 5 Вересня 2014 22:38
пітримую вже у червні напримируваались. Понад 200 солдатів мобілізованих поклали
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 23:10
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 5 Вересня 2014 18:57
коментар було видалено
ГАНДОНЧАНИНУ Показати IP 5 Вересня 2014 19:10
Х**ТИН ХУ**О.............
$$$$$ Показати IP 5 Вересня 2014 19:36
Дай Боже щоб так сталося Господи Боже допоможи
Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 20:05
коментар було видалено
? Показати IP 5 Вересня 2014 20:14
Це в Росляндії будуть губернаторів узгоджувати? Бо в Україні таких посад немає! "Гарантований коридор для виходу російських і українських найманців" - це добре, а чого забули про російську армію, яка воює в донецьких степах.
віктор Показати IP 5 Вересня 2014 21:58
шкода що неме пункту - смерть путіну
Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 21:59
коментар було видалено
віктор Показати IP 5 Вересня 2014 23:01
хороший путін-мертвий путін
Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 23:13
коментар було видалено
небайдужий Показати IP 6 Вересня 2014 10:10
дитячий лемет. Що пишете? Про яке перемир'я з бандюками може йти мова? Фактично, йдучи на перемир'я, Україна визнає днр, лнр. Якби не визнавала то цього б не було. Домовлятися можна з юридично оформленим суб'єктом, а не з нічим. Це чергова пауза для рашин. Україна своєю поміркуваністю, нерішучістю багато втратила, нажаль і далі втрачає. Поки українець міркує - кацап діє. Я не вірю в цей план, не вірю кацапам, чого вартий їх вислів, що кацапських військ на сході НІЦ. Задумайтесь.
??? Показати IP 6 Вересня 2014 16:09
Не понял , в пункте №5 : "українськи найманці ". Что ,в оригинале впрямь так написано или это описка ? Если это не описка , то с властью у нас должен быть разговор по другому ! Наши погибшие за Украину сыновья - не наемники .Это запомните раз и НАВСЕГДА !
віктор до ??? Показати IP 6 Вересня 2014 18:09
говориться про російську армію і українських терористів на донбасі
!!! до ??? Показати IP 6 Вересня 2014 18:18
Ти кому погрожуєш, пуйло?Зігнувся в знак запитання, як рахітний! Це в тебе від наркоти така агресія? Сепаратисти - найманці у твого довбаного путлера, запамятав?
??? до !!! Показати IP 6 Вересня 2014 21:44
5й пункт четче надо было сформулировать ,чтобы не было разночтений! "???" подумал , что украинских добровольцев называют уже наемниками , поэтому он возмутился ."???" за ЕДИНУЮ СОБОРНУЮ УКРАИНУ !